21.06.2015 "Карпати" Львів 4:0 "Чорноморець" Одеса
21.06.2015 "Шахтар" Донецьк 4:0 " Дніпро Дніпропетровськ
22.06.2015 "Чорноморець" Одеса 1:4 " Дніпро Дніпропетровськ
22.06.2015 "Шахтар" Донецьк 1:0 "Карпати" Львів
24.06.2015 "Шахтар" Донецьк 4:0 "Чорноморець" Одеса
24.06.2015 " Дніпро Дніпропетровськ 1:1 "Карпати" Львів

ФIНАЛ

«Шахтар»Донецьк - «Динамо»Київ 1-1(4-3)

Фінальний матч між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем», як і передбачалось, став окрасою фінальних змагань. Кияни першими забили м’яч у ворота «помаранчево-чорних». На 10-й хвилині зустрічі Дмитро Єфименко виявився спритнішим за захисників «Шахтаря» і вивів команду вперед у рахунку. Проте втримати переможний рахунок «динамівці» не зуміли. «Гірник» Дмитро Бабенко на 56-й хвилині зрівняв рахунок, тим самим перевівши матч у серію післяматчевих пенальті. У пробитті одинадцятиметрових сильнішими виявились саме донеччани - 4:3.

За результатами групових турнірів, визначилися пари команд, які змагалися завідповідні місця на турнірі. У матчі за сьому сходинку зустрічались «Чорноморець» (Одеса) та СДЮШОР (Ужгород). З рахунком2:0 у цій грі перемогу святкували одесити.

«ДЮСШ-11 Чорноморець» (Одеса) та «Дніпро»(Дніпропетровськ) визначали між собою, хто посяде п’яту сходинку. Змінімальним рахунком 1:0 перемогла команда «ДЮСШ-11 Чорноморець».

Бронзові нагороди турніру вибороли львівські «Карпати», які у матчі за третємісце здолали опір київського РВУФК – 3:1.