Дитячо - юнацька футбольна ліга України

Дитячо-юнацька футбольна ліга України(ДЮФЛУ)

 shapka df

Дитячо-юнацька футбольна ліга України(ДЮФЛУ) — громадська спілка, яка займається безпосередньою організацією та проведенням Всеукраїнських змагань з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів.

Всеукраїнські змагання з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів, які організовує та проводить ДЮФЛУ під контролем Федерації футболу України, проходять на щорічній основі, у 4-х вікових категоріях у вищій лізі (до 14, до 15, до 16 та до 17 років) та у 2-х вікових категоріях у першій лізі (до 15 та до 17 років).

Змагання у кожній з ліг відбуваються у сформованих за територіальним принципом групах. Матчі ДЮФЛУ охоплюють усі області України, міста й села, районні та обласні центри від Ужгорода до Харкова, від Чернігова до Херсона. Зокрема в сезоні 2015—2016  років змагання проходять у 4 групах з 10 команд у вищій лізі та у 8 групах з 10 команд у першій лізі. По завершені групових турнірів у кожній із ліг відбуваються фінальні турніри за участю найкращих за результатами групового етапу команд.

Дитячо-юнацька футбольна ліга, яка вже 14 років організовує Всеукраїнські змагання серед  кращих дитячо-юнацьких спортивних закладів – представників регіональних федерацій футболу. В рамках змагань відбуваються близько 2500матчів. В цих заходах систематично приймають участь більше 7000 юних футболістів віком 13-17 років.

В середньому матчі ліги відвідують 100-200 глядачів, тобто протягом 1 туру матчі відвідують близько 15000 чоловік. Глядачами матчів стають діти, підлітки, молоді футболісти, тренери, батьки й друзі гравців. Таким чином можна зробити висновок, що протягом сезону матчі ДЮФЛУ відвідують від 300 000 до 500 000 осіб.

Фінальні матчі ДЮФЛУ проходять на найкращих стадіонах України («Арена Львів», «Чорноморець», НТК ім.. Баннікова). На фіналах, зазвичай, присутні 1500-2000 осіб.

На матчах ДЮФЛУ ведеться відеозапис. Ігри, голи й найцікавіші моменти викладаються в Інтернет. Фото та відео з матчів постійно викладаються в соціальні мережі. Так як участь у змаганнях приймають хлопці віком від 13 до 18 років, то саме вони постійно поповнюють мережу.

ДЮФЛУ своєю постійною роботою доводить свою відданість дитячо-юнацькому футболу та турботу про здоров’я майбутніх поколінь українців. 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

дк 5