Дитячо - юнацька футбольна ліга України

Представники ДЮФЛУ та арбітри обговорили проблемні питання дитячо-юнацьких змагань.

duf

14 грудня у Будинку футболу відбулася нарада представників Громадської спілки «Всеукраїнська дитячо-юнацька футбольна ліга України». На порядку денному були питання з реорганізації змагань ДЮФЛУ у сезоні 2017/2018 років, інформація робочої групи щодо компенсацій за підготовку футболістів, та про проведення «Зимового Кубку ДЮФЛУ-2017».

У засіданні взяв участь перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, який підкреслив важливість обговорення шляхів розвитку дитячо-юнацького футболу.

У наступному сезоні клубам ДЮФЛУ пропонується проведення змагань у трьох лігах: Еліт-лізі (16 команд), Вищій лізі (40 команд) та Першій лізі (80 клубів). Еліт-лігу пропонується проводити в три етапи у наступних вікових категоріях U-14, U-15 та U-16.

Окремо розглядалися питання, пов’язані з арбітражем у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед дитячо-юнацьких команд. Під час обговорення цього пункту порядку денного до наради долучився представники Комітету арбітрів ФФУ, які прокоментували рішення арбітрів та спірні питання.

Джерело - http://www.ffu.org.ua/ukr/duflu/duflu_news/15963/

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

дк 5