Дитячо - юнацька футбольна ліга України

Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2019: головний приз вибороло «Динамо».

P1060271

Сьогодні в Кончі-Заспі було зіграно вирішальні матчі Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги-2019 серед команд U-16.

Матч за 3-е место

Львов U-16 — Днепр U-16 — 0:0 (по пенальти — 4:3)

Пенальти: Мусанович, Харко (мимо), Танчак, Пасичнык, Копытко — Лебедев, Черчин (вратарь), Ухов, Кравченко (вратарь), Попов.

Львов: Серватяк — Мудрый, Алферов (Мыхайлив), Пасичнык, Танчак, Мусанович, Большаков (Жарко), Сидор, Архипов (Гурманчук), Копытко, Ювхимец (Пацула).

Днепр: Хома — Кононов (Черчин, 55), Приймаченко, Попов, Смоляков (Жилинсий, 63), Антонюк, Свистун, Лебедев, Янюк (Бойко, 57), Матюшенко (Ухов), Овсянников (Кравченко, 48).

Першими у грі за третє місце зустрілися «Дніпро» та ФК «Львів». Ігровий час завершився з рахунком 0:0, а серію післяматчевих 11-метрових точніше виконали львів’яни, які не використали лише один підхід до позначки, у той час як дніпряни схибили двічі.

P1060026

P1060086

Згодом на поле вийшли юні футболісти київського «Динамо» та донецького «Шахтаря», які розіграли головний приз змагань. У першому таймі обидва суперники діяли здебільшого обережно, а єдиний м'яч забили кияни: Опанасенко пройшов правим флангом та віддав у центр, а Попов із близької відстані відкрив рахунок. Після перерви гра була вже більш відкритою, але, незважаючи на моменти, які виникали біля воріт обох команд, рахунок не змінився.

P1060114

P1060127

Таким чином, київські динамівці перемогли у четвертому з чотирьох розіграшів Зимового Кубку ДЮФЛУ.