Дитячо - юнацька футбольна ліга України

Президент ДЮФЛУ Віталій Борт привітав збірну України з перемогою.

original

Шановні гравці  української збірної U19, головний тренер Олександр Петраков , увесь тренерський та адміністративний штаб!
Ви -  ЧЕМПІОНИ  СВІТУ  !Ви зробили те, про що мріяли багато поколінь футболістів, тренерів , вболівальників нашої країни - стали кращою 
командою у світі. Дуже тяжким був цей шлях до п'єдесталу,  починаючи з вибіркового турніру минулого року у Фінляндії  і закінчуючи останніми хвилинами
вирішального матчу зі збірної  Кореї. Та Ви ще раз довели найкращі якості  українського футболу  - твердий характер , волю до перемоги, єдність та високу майстерність.
Все це було помножено на блискучу роботу тренерського штабу та ""чуйку"" її головного керманича Петракова!!!  З кожною грою  ви додавали впевненості  українським вболівальникам,  що це покоління збірної  повернеться з Мундіалю з золотими медалями. І це сталося !Ви молодці ! Ви - футбольні герої!
Ще рік - два назад ви грали в Дитячо-юнацький футбольній лізі України.  А сьогодні ви стали зразковим прикладом  для тих тисяч юних футболістів,  які грають у ДЮФЛУ  зараз.
Вони бачать,  що праця та наснага роблять дива і  дитячі футбольні мрії  збуваються!
Від усієї Дитячо-юнацької футбольної ліги України та від себе особисто поздоровляю вас з фантастичним успіхом та бажаю підкорення футбольних вершин у дорослому футболі!

Президент  ДЮФЛУ                                                               Борт В.П.

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

дк 5