ФК "Динамо" (Київ) переможці Фінальних турнірів Чемпіонату України U - 14 та U - 16 2016/2017 р.

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів, що відбулися 22-23 жовтня

Дисциплінарні санкції  після матчів 22-23 жовтня

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Боровський Назар

ВОДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-16

Ясько Володимир

Верес КОЛІФКС

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-16

Гушинець Олександр

ДЮФШ ФК Ворскла

серйозне ігрове порушення

2

U-14

Кінарейкін Яків

Металіст

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Гавриленко Андрій

ДЮСШ Металург

агресивна поведінка

3

U-17

Близнюк Володимир

ДЮСШ Металург

друге попередження в матчі

1

U-17

Пенський Данило

Інтер

агресивна поведінка

3

U-15

Літвінов Денис

Азовсталь

друге попередження в матчі

1

U-15

Брижак Богдан

Зірка

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

U-15

Яцишинець Михайло

Ніка

нецензурна лайка на адресу арбітра матчу

3

U-14

Суботін Ілля

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-14

Гілка Павло

ФК Львів

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Семикалєнов Кирило

ДЮСШ

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Василенко Іван

Арсенал

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 8.

U-15

Юрченко Єгор

КОДЮСШ-Рось-ДЮСШ

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів, що відбулися 15 та 16 жовтня

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 15 та 16 жовтня

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Яковенко Олексій

КОДЮСШ-Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-16

Якимов Данило

Зірка

серйозне ігрове порушення

2

U-16

Махонін Артем

ОК ім. І. Піддубного

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Агапов Максим

УФК-Олімпік

друге попередження в матчі

1

U-17

Нечистенко Микита

Дніпро

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

U-17

Фіялковський Назарій

ФК Львів

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Дзоф Володимир

СДЮСШОР

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Берднік Данило

ДЮСШ-2

агресивна поведінка

3

U-17

Вовк Олександр

Гірник

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Ісаєнко Данило

Олімпік-СДЮШОР-2

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 6.

U-17

Булавський Дмитро

ДЮСШ-5 Динамо

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Трикозенко Артем

Атлет

друге попередження в матчі

1

U-17

Вінниченко Максим

Локомотив

серйозне ігрове порушення

2

U-17

Стрельчук Богдан

Арсенал

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 8.

U-17

Вінарський Олександр

Уманьферммаш

друге попередження в матчі

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів, що відбулися 9 жовтня

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів, що відбулися 9 жовтня

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Корзун Микола

Верес КОЛІФКС

друге попередження в матчі

1

U-15

Чернов Ілля

ОК ім. І. Піддубного

друге попередження в матчі

1

U-15

Сейтхалілов Сулейман

КОДЮСШ-Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-15

Івашко Назарій

Верес КОЛІФКС

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Долготер Дмитро

УФК

агресивна поведінка

3

U-16

Федорченко Ігор

Інтер

друге попередження в матчі

1

U-16

Водяницький Микола

УФК

друге попередження в матчі

1

U-14

Марінов Вадим

УФК

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Зінчук Назар

СДЮСШОР

друге попередження в матчі

1

U-16

Лесів Арсен

Прикарпаття

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 1.

U-19

Волошин Андрій

Діназ

нецензурний вираз на адресу арбітра

3

 

Перша ліга група 2.

 

U-15

Готьван Олександр

Сталь

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Бур’ян Владислав

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-15

Антонов Кирило

ДЮСШ Бердянськ

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Яновицький Гліб

Атлет

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Пилипенко Геннадій

Зміна

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Ганус Ростислав

Зміна

нецензурний вираз на адресу арбітра

3

 

Перша ліга група 8.

U-17

Похилько Владислав

Десна

друге попередження в матчі

1

Дисциплінарні санкції після матчів, що відбулися 24-25 вересня

Дисциплінарні санкції після матчів, що відбулися 24-25 вересня

 

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-16

Собченко Олексій

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-16

Самойленко Кірілл

ОК ім. І. Піддубного

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-14

Бобровник Олег

КДЮСШ-Арсенал

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Курдас Денис

ДЮСШ Металург

друге попередження в матчі

1

U-17

Сорока Дмитро

Інтер

агресивна поведінка

3

U-16

Савельєв Микита

ФК Одеса

друге попередження в матчі

1

U-16

Позняков Данило

Іллічівець

агресивна поведінка

3

U-15

Буц Артем

Азовсталь

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-16

Бойкул Юрій

СДЮСШОР

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-15

Денисенко Олександр

Гірник-Спорт

друге попередження в матчі

1

U-15

Рєпкін Сергій

ДЮСШ-9-2

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Кіреєв Андрій

ДЮСШ-12

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 4.

 

U-17

Чуцький Олександр

Шахтар

друге попередження в матчі

1

U-17

Гриценко Андрій

Шахтар

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 5.

 

U-17

Новачинський Андрій

ДЮСШ-2

серйозне ігрове порушення

2

 

Перша ліга група 6.

 

U-17

Кізима Олексій

ДЮСШ-5 Динамо

агресивна поведінка

3

U-17

Зарічанський Сергій

ДЮФК Атлетик

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 7.

U-17

Каплун Олег

СДЮШОР-Чайка

друге попередження в матчі

1

U-15

Пилипенко Геннадій

Зміна

друге попередження в матчі

1

 

 

Перша ліга група 8.

 

U-17

Боровик Денис

ФК Мал

друге попередження в матчі

1

 

Дисциплінарні санкції після матчів, що відбулися 21 вересня

Дисциплінарні санкції після матчів, що відбулися 21 вересня

 

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Перша ліга група 1.

 

U-19

Гида Максим

Зірка

агресивна поведінка

3

U-17

Негоденко Вадим

Барса

друге попередження в матчі

1

U-17

Лук’яненко Максим

Геліос

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 4.

 

U-15

Перець Олег

ДЮСШ Бережани

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Шаповал Роман

СДЮШОР-Чайка

друге попередження в матчі

1

U-17

Станішевський Андрій

Полісся

друге попередження в матчі

1

U-15

Прокопчук Владислав

ФК Жерм

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 8.

U-17

Невмержицький Олександр

ФК Мал

друге попередження в матчі

1

U-17

Антонюк Олексій

ФК Мал

друге попередження в матчі

1

U-15

Кутовий Вадим

Колос

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

FFU2016         Morshinska logo          Logo Wyscout Bianco    drgreen

 talant log    9 1    Brokbiznes logo R     gera logo