Колос (м. Ковалівка) переможець Фінального турніру Першої ліги Чемпіонату України U - 17 2016/2017 р.

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 21-22 травня.

Дисциплінарні санкції після матчів 21-22 травня.

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-16

Ярмощук Роман Олександрович

Волинь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Потопальський Максим Олексійович

ДЮСШ-15

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Андрієць Денис Андрійович

ДЮСШ-15

агресивна поведінка

3

U-16

Галацан Андрій Вячеславович

ВОДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-15

Гарсієв Хамзат Алійович

Волинь

друге попередження в матчі

1

U-15

Блащук Владислав Віталійович

Волинь

масова бійка підчас зупинки гри

6

U-15

Семененко Роман Валерійович

Атлет

масова бійка підчас зупинки гри

10

U-15

Яременко Олексій Олегович

Атлет

масова бійка підчас зупинки гри

6

U-15

Якимов Данило Альбертович

Атлет

масова бійка підчас зупинки гри

6

U-14

Літус Антон Сергійович

Атлет

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-16

Джумига Артем Сергійович

Дніпро

друге попередження в матчі

1

U-14

Сінельніков Максим Сергійович

УФК Харків

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Богдан Іван Євгенович

Чорноморець

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Кондратюк Єгор Олегович

ДЮСШ-11 Чорноморець

друге попередження в матчі

1

U-16

Коняшин Євгеній Павлович

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-16

Польовий Олександр Віталійович

Чорноморець

друге попередження в матчі

1

U-14

Головін Кирило Олексійович

Іллічівець

агресивна поведінка

3

 

Вища ліга група 4.

 

U-15

Ковтонюк Едуард Володимирович

СДЮСШОР

друге попередження в матчі

1

U-14

Шемеляк Віталій Богданович

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-14

Раделицький Юрій Володимирович

УФК-Карпати

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 4.

 

U-15

Кузик Олег-Євген Тарасович

ФК Опір

друге попередження в матчі

1

U-15

Петрина Олександр Андрійович

ФК Янтарний

друге попередження в матчі

1

 

 

 

Перша ліга група 6.

 

U-17

Костенко Олександр Олександрович

ДЮФК Чорноморець

агресивна поведінка

3

U-17

Демко Дмитро Іванович

ДЮСШ-5 Динамо

серйозне ігрове порушення

2

U-17

Іовенко Микита Володимирович

Вікторія

друге попередження в матчі

1

U-17

Козуб Олександр Валентинович

ДЮСШ-3

друге попередження в матчі

1

U-15

Кіртаоке Олексій Ліліанович

ДЮФК Чорноморець

друге попередження в матчі

1

U-15

Чорненький Олександр Сергійович

ДЮСШ-3

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 7.

 

U-15

Бабюк Дмитро Миколайович

ДЮСШ-АІК

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 8.

 

U-17

Сагровський Максим Юрійович

ДЮСШ-21

агресивна поведінка

3

U-17

Островерх Павло Олександрович

Арсенал

агресивна поведінка

3

U-17

Кузьменко Родіон Григорович

Арсенал

нецензурні вирази на адресу арбітра

3

U-15

Мельник Владислав Андріович

Арсенал

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Бугера Максим Анатолійович

ДЮСШ-26 Єдина сила

друге попередження в матчі

1

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

FFU2016         Morshinska logo          Logo Wyscout Bianco    drgreen

 talant log    9 1    Brokbiznes logo R     gera logo