Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 7-8 травня

Дисциплінарні санкції  після матчів 7-8 травня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Гида Максим Олексійович

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-16

Коденець Євген Олегович

Атлет

агресивна поведінка

3

U-16

Чечьотка Сергій Олександрович

Атлет

друге попередження в матчі

1

U-16

Курілко Богдан Андрійович

Атлет

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Ботвинко Ярослав Михайлович

МФК Кремінь

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Глоба Артур Віталійович

Іллічівець

друге попередження в матчі

1

U-15

Згура Микита Сергійович

Чорноморець

нецензурна лайка на адресу арбітра матчу

3

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Малашук Андрій Олександрович

ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-17

Довганюк Віктор Русланович

СДЮСШОР

друге попередження в матчі

1

U-16

Табачинський Павло Андрійович

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-16

Грица Тарас Русланович

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-15

Тороні Андрій Васильович

СДЮСШОР

вчинення бійки

5

U-15

Козловський Павло Вадимович

ФК Скала

вчинення бійки

5

U-14

Кузь Марян Миколайович

Буковина

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-17

Слатін Владислав Васильович

Барса-2

нецензурна лайка

3

U-17

Сіроштан Богдан Романович

Фрунзенець

друге попередження в матчі

1

U-17

Великодний ІлляВіталійович

Фрунзенець

агресивна поведінка

3

U-17

Зінченко Іван Олексійович

ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-15

Земецький Олексій Олексійович

ДЮСШ

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Трантін Ігор Валерійович

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Биков Єгор Володимирович

Сталь

друге попередження в матчі

1

U-15

Павлюк Євген Сергійович

Молодь

серйозне ігрове порушення

2

 

Перша ліга група 4.

 

U-17

Кубай Дмитро Олександрович

Ковель-Волинь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-17

Окрепний Ярослав Романович

Енергетик-ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 5.

 

U-17

Мостовий Денис Ярославович

ФК Опір-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Бачинський Дмитро Ігорович

ОДДЮСШ Колос

вчинення бійки

6

U-17

Засєдко Андрій Васильович

ДЮСШ Бережани

вчинення бійки

6

U-17

Комасюк Олександр Олегович

ОДДЮСШ Колос

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Вдовиченко Михайло Миколайович

ДЮСШ

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 8.

U-15

Загранічний Іван Сергійович

Арсенал

серйозне ігрове порушення

2

Нравится