Определены места финальных турниров чемпионатов ДЮФЛУ сезона 2016/2017 г.

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 3-4 травня

Дисциплінарні санкції після матчів 3-4 травня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Дишкант Ярослав Юрійович

Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-17

Аверін Максим Олегович

Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-17

Діденко Данило Романович

Зміна-Оболонь

друге попередження в матчі

1

U-16

Матвіїшин Василь Васильович

ОК ім. І. Піддубного

друге попередження в матчі

1

U-16

Швецов Вадим Олегович

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-16

Демяненко Денис Анатолійович

Атлет

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-16

Назаренко Артем Ігорович

Шахтар

нецензурна лайка на адресу арбітра матчу

3

U-16

Литвиненко Андрій Андрійович

Моноліт

друге попередження в матчі

1

U-14

Фурсенко Микита Олександрович

Шахтар

друге попередження в матчі

1

U-14

Приходько Руслан Володимирович

МФК Кремінь

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Стрига Євген Олегович

Торпедо-ВУФК

друге попередження в матчі

1

U-15

Солдатов Олександр Володимирович

Торпедо-ВУФК

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Танасійчук Андрій Юрійович

Буковина

друге попередження в матчі

1

U-16

Коржак Володимир Олегович

Ніка

агресивна поведінка

3

U-16

Німаш Тарас Васильович

ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-15

Брода Остап Ростиславович

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-17

Филь Роман Григорович

Барса

друге попередження в матчі

1

U-15

Парфенюк Микола Андрійович

Барса

друге попередження в матчі

1

U-15

Шабалтас Дмитро Сергійович

Арсенал-2

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Бурда Владислав Вікторович

Майстер м’яча

серйозне ігрове порушення

2

 

Перша ліга група 4.

 

U-17

Варениця Михайло Михайлович

ФК Янтарний

нецензурна лайка на адресу арбітра матчу

3

 

Перша ліга група 5.

 

U-17

Мелоян Павло Артурович

Пансіон

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Гутниченко Дмитро Юрійович

Рубін

друге попередження в матчі

1

U-17

Переклад Олексій Євгенович

Локомотив

агресивна поведінка

3

U-15

Гелівер Олександр Євгенійович

ДЮСШ-АІК

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 8.

U-15

Ясинський Павло Сергійович

ДЮСШ-26-Єдина сила

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 23-24 квітня

Дисциплінарні санкції  після матчів 23-24 квітня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-15

Ковальов Олександр Сергійович

ОК ім. І. Піддубного

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-16

Мащенко Вадим Сергійович

Динамо

агресивна поведінка

3

U-14

Абанін Данило Дмитрович

УФК Харків

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-16

Ковпак Нікіта Владиславович

Металург

друге попередження в матчі

1

U-16

Коняшин Євгеній Павлович

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-16

Горячев Віталій Володимирович

СДЮШОР Мик.

агресивна поведінка

3

U-14

Жихарь Владислав Олександрович

Металург

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-15

Кленцей Артур Віталійович

Ніка

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 2.

U-17

Шевченко Владислав Володимирович

ДЮСШ-2 Дніпр.

серйозне ігрове порушення

2

U-17

Астасій Тимофій Валерійович

ДЮСШ Світл.

друге попередження в матчі

1

U-17

Марцин Денис Вадимович

ДЮСШ-9

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Котелевець Іван Володимирович

Майстер м’яча

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 3.

 

U-15

Кучеренко Сергій Віталійович

ХФК Пенуел

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 4.

 

U-17

Скочеляс Віталій Володимирович

ФК Опір

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 5.

U-17

Майко Олександр Олександрович

Поділля

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 6.

U-15

Сімченко Олександр Олександрович

ДЮФК Атлетік

нецензурний. вираз на адресу суперника

3

 

Перша ліга група8.

U-17

Стрельченко Дмитро Вікторович

Арсенал

серйозне ігрове порушення

2

U-17

Волошин Максим Віталійович

Олімпік

друге попередження в матчі

1

U-17

Нірша Максим Вікторович

Олімпік

друге попередження в матчі

1

U-15

Мудрак Любомир Миколайович

Олімпік

друге попередження в матчі

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 16-17 квітня

Дисциплінарні санкції  після матчів 16-17 квітня

yeloow red2

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Набіуллін Роман Романович

Зірка

агресивна поведінка

3

U-15

Бєлкін Денис Олександрович

Арсенал

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Дмитрієв Артем Сергійович

МФК Кремінь

друге попередження в матчі

1

U-14

Спотаренко Марк Вячеславович

УФК Дніпропетр.

нецензурний. вираз на адресу арбітра матчу після гри

3

 

Вища ліга група 3.

 

U-16

Бойко Олександр Олександрович

СДЮШОР Мик.

друге попередження в матчі

1

U-15

Ткаченко Дмитро Володимирович

СДЮШОР Мик.

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Римар Степан Олександрович

ДЮСШ Терн.

друге попередження в матчі

1

U-16

Серняк Сергій Михайлович

ФК Львів

друге попередження в матчі

1

U-15

Щербан Руслан Михайлович

ФК Скала

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-17

Єлнаков Денис Валерійович

Фрунзенець

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Бакуменко Ілля Сергійович

Арсенал-2

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 2.

U-17

Недялков Ярослав Юрійович

Майстер м’яча

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Стадник Олександр Євгенович

ХФК Пенуел

друге попередження в матчі

1

U-17

Комарницький Антон Віталійович

ХФК Пенуел

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Мустафаєв Еміль Раміль огли

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 4.

 

U-17

Семенович Богдан Олексович

Енергетик-ДЮСШ

серйозне ігрове порушення

2

 

Перша ліга група 5.

U-17

Круць Юрій Ігорович

ОДДЮСШ Колос

друге попередження в матчі

1

U-15

Мартиняк Володимир Васильович

Опір-2

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Садовий Єгор Петрович

ДЮСШ-1

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 6.

U-17

Гаврюш Андрій Олександрович

ДЮСШ Теплодар

друге попередження в матчі

1

U-17

Каланча Андрій Іванович

ДЮФК Атлетік

друге попередження в матчі

1

U-17

Кафтаєв Андрій Андрійович

ДЮСШ-5 Динамо

нецензурний вираз на адресу асистента арбітра

3

U-15

Бельмач Євгеній Олександрович

ДЮФК Чорноморець

агресивна поведінка

3

U-15

Тучемський Віктор Миколайович

ДЮСШ Овідіоп.

нецензурний вираз на адресу суперника

3

 

Перша ліга група 8.

U-17

Савченко Дмитро Володимирович

СДЮШОР

агресивна поведінка

3

U-15

Степанець Дімітрій Олегович

Хілд-Любомир

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 09.04.2016

Дисциплінарні санкції  після матчів 09.04.2016

yeloow red2

 

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

Вища ліга група 2.

U-17

Саблін Богдан

ФК Дніпро

серйозне ігрове порушення

2

U-16

Тарадуда Денис

ФК Дніпро

агресивна поведінка

3

U-16

Бєляєв Олександр

ФК Дніпро

агресивна поведінка

3

U-16

Відерський Артур

Шахтар

серйозне ігрове порушення

2

U-15

Бодня Роман

Шахтар

друге попередження

1

U-15

Лиман Денис

Моноліт

друге попередження

1

U-15

Дероган Іван

Динамо

друге попередження

1

U-15

Горілий Тарас

ФК Дніпро

друге попередження

1

 

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів, що відбулися 07–08.11.2015

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів, що відбулися 07–08.11.2015

 

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-16

Коверніков Артем

Арсенал

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-14

Самотуга Артем

ВОДЮСШ

агресивна поведінка

3

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Чекрижов Дмитро

Металіст

друге попередження в матчі

1

U-17

Боженар Даниїл

УФК Дніпроп.

друге попередження в матчі

1

U-17

Ніколаєв Віктор

МФК Кремінь

агресивна поведінка

3

U-17

Зачепило Ігор

ДЮФШ ФК Ворскла

агресивна поведінка

3

U-16

Гвоздік Антон

Металіст

друге попередження в матчі

1

U-15

Вишневецький Ігор

Металіст

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Голуб Іван

Інтер

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Лещук Володимир

УФК-Карпати

друге попередження в матчі

1

U-16

Баятян Артем

Говерла

друге попередження в матчі

1

U-16

Пекар Крістіан

Говерла

нецензурний вираз на адресу арбітра

3

U-15

Поліщук Олег

Говерла

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-17

Редькін Андрій

ХТЗ

серйозне ігрове порушення

2

U-17

Байкулов Анатолій

ХТЗ

друге попередження в матчі

1

U-17

Цвик Богдан

Нафтовик

друге попередження в матчі

1

U-17

Забіцький Владислав

ДЮСШ

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Гуленок Андрій

Гірник-Спорт

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 3.

 

U-15

Дорошенко Тихон

Гірник

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

 

Перша ліга група 4.

 

U-17

Веренка Володимир

Енергетик-ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-17

Агєєв Дмитро

Ковель-Волинь

нецензурний вираз на адресу суперника

3

U-15

Хома Андрій

Прикарпаття

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 5.

 

U-17

Соловей Олексій

Поділля

друге попередження в матчі

1

U-17

Ремезовський Юрій

БЛІСП-КДЮСШ

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Морозюк Володимир

Пансіон

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 6.

 

U-17

Скрипніченко Максим

ДЮСШ-3

серйозне ігрове порушення

2

U-17

Бездітний Олег

ДЮСШ-5 Динамо

агресивна поведінка

3

U-17

Вінарський Олег

Херсон-47-ДЮСШ-3

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Дудченко Денис

Рубін

друге попередження в матчі

1

U-17

Романов Максим

Локомотив

агресивна поведінка

3

U-15

Вітрюк Дмитро

Рубін

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 8.

U-15

Люшня Ярослав

Олімпік

друге попередження в матчі

1

U-15

Кохан Дмитро

Олімпік

друге попередження в матчі

1

 

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

FFU2016         Morshinska logo          Logo Wyscout Bianco    drgreen

 talant log    9 1    Brokbiznes logo R     gera logo