Дитячо - юнацька футбольна ліга України

Дисциплінарні санкції після матчів 09 - 10.06.2018 р.

Дисциплінарні санкції
після матчів 09 - 10.06.2018 р.

ДК 4

 

 

 

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів, що відбулися 15 та 16 жовтня

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 15 та 16 жовтня

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Яковенко Олексій

КОДЮСШ-Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-16

Якимов Данило

Зірка

серйозне ігрове порушення

2

U-16

Махонін Артем

ОК ім. І. Піддубного

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Агапов Максим

УФК-Олімпік

друге попередження в матчі

1

U-17

Нечистенко Микита

Дніпро

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

U-17

Фіялковський Назарій

ФК Львів

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Дзоф Володимир

СДЮСШОР

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Берднік Данило

ДЮСШ-2

агресивна поведінка

3

U-17

Вовк Олександр

Гірник

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Ісаєнко Данило

Олімпік-СДЮШОР-2

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 6.

U-17

Булавський Дмитро

ДЮСШ-5 Динамо

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Трикозенко Артем

Атлет

друге попередження в матчі

1

U-17

Вінниченко Максим

Локомотив

серйозне ігрове порушення

2

U-17

Стрельчук Богдан

Арсенал

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 8.

U-17

Вінарський Олександр

Уманьферммаш

друге попередження в матчі

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів, що відбулися 9 жовтня

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів, що відбулися 9 жовтня

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Корзун Микола

Верес КОЛІФКС

друге попередження в матчі

1

U-15

Чернов Ілля

ОК ім. І. Піддубного

друге попередження в матчі

1

U-15

Сейтхалілов Сулейман

КОДЮСШ-Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-15

Івашко Назарій

Верес КОЛІФКС

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Долготер Дмитро

УФК

агресивна поведінка

3

U-16

Федорченко Ігор

Інтер

друге попередження в матчі

1

U-16

Водяницький Микола

УФК

друге попередження в матчі

1

U-14

Марінов Вадим

УФК

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Зінчук Назар

СДЮСШОР

друге попередження в матчі

1

U-16

Лесів Арсен

Прикарпаття

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 1.

U-19

Волошин Андрій

Діназ

нецензурний вираз на адресу арбітра

3

 

Перша ліга група 2.

 

U-15

Готьван Олександр

Сталь

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Бур’ян Владислав

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-15

Антонов Кирило

ДЮСШ Бердянськ

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Яновицький Гліб

Атлет

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Пилипенко Геннадій

Зміна

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Ганус Ростислав

Зміна

нецензурний вираз на адресу арбітра

3

 

Перша ліга група 8.

U-17

Похилько Владислав

Десна

друге попередження в матчі

1

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

дк 5