Дитячо - юнацька футбольна Ліга України вітає Новим Роком та Різдвом Христовым!

Дисциплінарні санкції після матчів, що відбулися 21 вересня

Дисциплінарні санкції після матчів, що відбулися 21 вересня

 

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Перша ліга група 1.

 

U-19

Гида Максим

Зірка

агресивна поведінка

3

U-17

Негоденко Вадим

Барса

друге попередження в матчі

1

U-17

Лук’яненко Максим

Геліос

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 4.

 

U-15

Перець Олег

ДЮСШ Бережани

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Шаповал Роман

СДЮШОР-Чайка

друге попередження в матчі

1

U-17

Станішевський Андрій

Полісся

друге попередження в матчі

1

U-15

Прокопчук Владислав

ФК Жерм

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 8.

U-17

Невмержицький Олександр

ФК Мал

друге попередження в матчі

1

U-17

Антонюк Олексій

ФК Мал

друге попередження в матчі

1

U-15

Кутовий Вадим

Колос

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Дисциплінарні санкції після матчів, що відбулися 17-18 вересня

Дисциплінарні санкції після матчів, що відбулися 17-18 вересня

yeloow red2

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Левицький Юрій

ВОДЮСШ

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-17

Косяков Дмитро

Арсенал

агресивна поведінка

3

U-16

Шелест Данило

Зміна-Оболонь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Леснік Станіслав

Верес КОЛІФКС

агресивна поведінка

3

U-15

Сердюк Максим

Юність

агресивна поведінка

3

U-15

Лоюк Олександр

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-15

Котвицький Олексій

Зміна-Оболонь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Муравський Назарій

ДЮСШ-15

агресивна поведінка

3

U-17

Нечистенко Микита

Дніпро

агресивна поведінка

3

U-17

Пенчук Антон

Дніпро

друге попередження в матчі

1

U-16

Ауссі Алан

Шахтар

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-16

Габорець Василь

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-15

Кусий Остап

ФК Львів

друге попередження в матчі

1

U-14

Гілка Павло

ФК Львів

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Новіков Ілля

Сталь-2

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Васильченко Михайло

ФК Аріс

друге попередження в матчі

1

U-17

Клімін Ігор

Олімпік-СДЮШОР-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Янковський Олексій

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Литвиненко Ілля

Обрій-Трубник

серйозне ігрове порушення

2

U-15

Гончар Кирило

ДЮСШ

серйозне ігрове порушення

2

 

Перша ліга група 4.

 

U-15

Павлів Назарій

Покрова

друге попередження в матчі

1

U-15

Височан Віталій

ФК Калуш

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 5.

 

U-17

Шаманський Сергій

ДЮСШ-1

друге попередження в матчі

1

U-17

Лебідь Павло

ДЮСШ-1

агресивна поведінка

3

U-17

Низовець Дмитро

Поділля-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Ковальчук Сергій

Поділля-2

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 6.

 

U-17

Чабанов Андрій

Кристал

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-17

Коваленко Роман

СК Штурм

друге попередження в матчі

1

U-17

Лопатюк Едуард

ДЮСШ-5 Динамо

нецензурний вираз на адресу асистента арбітра

3

 

Перша ліга група 7.

U-17

Бондаренко Руслан

Зміна

друге попередження в матчі

1

U-17

Тихон Микола

Зміна

друге попередження в матчі

1

U-17

Чечьотка Сергій

Атлет

агресивна поведінка

3

U-17

Кутовий Євгеній

Арсенал

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 8.

U-17

Максименко Вадим

Моноліт

друге попередження в матчі

1

U-15

Путяга Богдан

ДЮСШ-21

серйозне ігрове порушення

2

U-15

Літвінов Олександр

ФК Мал

друге попередження в матчі

1

 

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 26-28 травня

Дисциплінарні санкції після матчів 26-28 травня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Заремба Максим Ігорович

Зірка

агресивна поведінка

3

U-17

Даниленко Владислав Сергійович

Зміна-Оболонь

друге попередження в матчі

1

U-16

Корнієнко Олександр Сергійович

ДЮСШ-15

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Мазур Нікіта Сергійович

Дніпро-80

друге попередження в матчі

1

U-17

Ботвинко Ярослав Михайлович

МФК Кремінь

друге попередження в матчі

1

U-17

Сластьон Віталій Олександрович

ДЮФШ ФК Ворскла

друге попередження в матчі

1

U-16

Федотов Нікіта Федорович

УФК Дніпр.

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Плаксій Данило Олександрович

МФК Кремінь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Куліш Євгеній Андрійович

Дніпро-80

агресивна поведінка

3

U-15

Надольський Ярослав Вячеславович

Динамо

друге попередження в матчі

1

U-14

Блізніченко Віктор Валерійович

Дніпро

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-16

Нертик Дмитро Олександрович

СДЮШОР Миколаїв

друге попередження в матчі

1

U-15

Пефтібай Георгій Вячеславович

Торпедо-ВУФК

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-16

Тягло Орест Іванович

ФК Львів

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група4.

 

U-17

Нетлюх Захар Сергійович

Галичина

друге попередження в матчі

1

U-15

Лебедевич Володимир Богданович

Галичина

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 5.

U-17

Шминдрук Віктор Вікторович

Верес КОЛІФКС-2

друге попередження в матчі

1

U-15

Шеленьо Микола Віталійович

Верес КОЛІФКС

друге попередження в матчі

1

         

 

Перша ліга група 8.

U-17

Головішин Олександр Володимирович

СДЮШОР

серйозне ігрове порушення

2

U-15

Демченко Максим Русланович

ДЮСШ-26-Єдина сила

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 21-22 травня.

Дисциплінарні санкції після матчів 21-22 травня.

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-16

Ярмощук Роман Олександрович

Волинь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Потопальський Максим Олексійович

ДЮСШ-15

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Андрієць Денис Андрійович

ДЮСШ-15

агресивна поведінка

3

U-16

Галацан Андрій Вячеславович

ВОДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-15

Гарсієв Хамзат Алійович

Волинь

друге попередження в матчі

1

U-15

Блащук Владислав Віталійович

Волинь

масова бійка підчас зупинки гри

6

U-15

Семененко Роман Валерійович

Атлет

масова бійка підчас зупинки гри

10

U-15

Яременко Олексій Олегович

Атлет

масова бійка підчас зупинки гри

6

U-15

Якимов Данило Альбертович

Атлет

масова бійка підчас зупинки гри

6

U-14

Літус Антон Сергійович

Атлет

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-16

Джумига Артем Сергійович

Дніпро

друге попередження в матчі

1

U-14

Сінельніков Максим Сергійович

УФК Харків

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Богдан Іван Євгенович

Чорноморець

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Кондратюк Єгор Олегович

ДЮСШ-11 Чорноморець

друге попередження в матчі

1

U-16

Коняшин Євгеній Павлович

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-16

Польовий Олександр Віталійович

Чорноморець

друге попередження в матчі

1

U-14

Головін Кирило Олексійович

Іллічівець

агресивна поведінка

3

 

Вища ліга група 4.

 

U-15

Ковтонюк Едуард Володимирович

СДЮСШОР

друге попередження в матчі

1

U-14

Шемеляк Віталій Богданович

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-14

Раделицький Юрій Володимирович

УФК-Карпати

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 4.

 

U-15

Кузик Олег-Євген Тарасович

ФК Опір

друге попередження в матчі

1

U-15

Петрина Олександр Андрійович

ФК Янтарний

друге попередження в матчі

1

 

 

 

Перша ліга група 6.

 

U-17

Костенко Олександр Олександрович

ДЮФК Чорноморець

агресивна поведінка

3

U-17

Демко Дмитро Іванович

ДЮСШ-5 Динамо

серйозне ігрове порушення

2

U-17

Іовенко Микита Володимирович

Вікторія

друге попередження в матчі

1

U-17

Козуб Олександр Валентинович

ДЮСШ-3

друге попередження в матчі

1

U-15

Кіртаоке Олексій Ліліанович

ДЮФК Чорноморець

друге попередження в матчі

1

U-15

Чорненький Олександр Сергійович

ДЮСШ-3

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 7.

 

U-15

Бабюк Дмитро Миколайович

ДЮСШ-АІК

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 8.

 

U-17

Сагровський Максим Юрійович

ДЮСШ-21

агресивна поведінка

3

U-17

Островерх Павло Олександрович

Арсенал

агресивна поведінка

3

U-17

Кузьменко Родіон Григорович

Арсенал

нецензурні вирази на адресу арбітра

3

U-15

Мельник Владислав Андріович

Арсенал

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Бугера Максим Анатолійович

ДЮСШ-26 Єдина сила

друге попередження в матчі

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 14-15 травня

Дисциплінарні санкції після матчів 14-15 травня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17  

Трушенко Богдан Олександрович

ДЮСШ-15

друге попередження в матчі

1

U-17

Бортовський Тарас Вікторович

КДЮСШ-Арсенал

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-17

Понамарьов Ігор Віталійович

КДЮСШ-Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-16

Крук Максим Олександрович

Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-15

Кристін Владислав Сергійович

Волинь

агресивна поведінка

3

U-15

Лучка Вадим Андрійович

Волинь

серйозне ігрове порушення

2

U-14

Снісар Дмитро Миколайович

Зміна-Оболонь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-14

Коваленко Даниїл Олександрович

Юність

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Лунін Андрій Олексійович

Дніпро

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Каземіров Тахір Вікторович

МФК Кремінь

агресивна поведінка

3

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Бабій Владислав Романович

Іллічівець

нецензурні вирази

3

U-17

Христофоров Володимир Вячеславович

Іллічівець

друге попередження в матчі

1

U-17

Шармонов Данило Гаррійович

ДЮСШ-11 Чорн.

нецензурні вирази

3

U-15

Грицай Ілля Олександрович

Іллічівець

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Василинець Василь Васильович

ФК Мункач

друге попередження в матчі

1

U-16

Зінь Андрій Богданович

BRW-BIK

друге попередження в матчі

1

U-16

Федик Остап Андрійович

Ніка

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-15

Пелюх Микита Віталійович

ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Лінкевич Євгеній Євгенович

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Єфанов Сергій Ігорович

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Недялков Ярослав Юрійович

Майстер м’яча

друге попередження в матчі

1

U-15

Євтушенко Артем Євгенійович

Гірник-Спорт

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

 

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Вайцель Ілля Вадимович

Гірник

друге попередження в матчі

1

U-17

Бондарєв Давид Романович

Гірник

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Кучеренко Сергій Віталійович

ХФК Пенуел

друге попередження в матчі

1

U-15

Пяткін Ерік

Гірник

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Руденко Владислав Сергійович

Обрій-Трубник

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група4.

 

U-17

Марущак Дмитро Михайлович

Галичина

друге попередження в матчі

1

U-17

Богдан Андрій Володимирович

Галичина

друге попередження в матчі

1

U-17

Належатий Маркіян Васильович

СДЮШОР-4

нецензурна лайка на адресу арбітра матчу

3

U-17

Чичерський Віталій Віталійович

ФК Янтарний

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група5.

 

U-15

Ляур Максим Ігорович

ДЮСШ-1

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

дк 5