Дитячо - юнацька футбольна Ліга України!

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 14-15 травня

Дисциплінарні санкції після матчів 14-15 травня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17  

Трушенко Богдан Олександрович

ДЮСШ-15

друге попередження в матчі

1

U-17

Бортовський Тарас Вікторович

КДЮСШ-Арсенал

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-17

Понамарьов Ігор Віталійович

КДЮСШ-Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-16

Крук Максим Олександрович

Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-15

Кристін Владислав Сергійович

Волинь

агресивна поведінка

3

U-15

Лучка Вадим Андрійович

Волинь

серйозне ігрове порушення

2

U-14

Снісар Дмитро Миколайович

Зміна-Оболонь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-14

Коваленко Даниїл Олександрович

Юність

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Лунін Андрій Олексійович

Дніпро

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Каземіров Тахір Вікторович

МФК Кремінь

агресивна поведінка

3

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Бабій Владислав Романович

Іллічівець

нецензурні вирази

3

U-17

Христофоров Володимир Вячеславович

Іллічівець

друге попередження в матчі

1

U-17

Шармонов Данило Гаррійович

ДЮСШ-11 Чорн.

нецензурні вирази

3

U-15

Грицай Ілля Олександрович

Іллічівець

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Василинець Василь Васильович

ФК Мункач

друге попередження в матчі

1

U-16

Зінь Андрій Богданович

BRW-BIK

друге попередження в матчі

1

U-16

Федик Остап Андрійович

Ніка

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-15

Пелюх Микита Віталійович

ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Лінкевич Євгеній Євгенович

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Єфанов Сергій Ігорович

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Недялков Ярослав Юрійович

Майстер м’яча

друге попередження в матчі

1

U-15

Євтушенко Артем Євгенійович

Гірник-Спорт

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

 

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Вайцель Ілля Вадимович

Гірник

друге попередження в матчі

1

U-17

Бондарєв Давид Романович

Гірник

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Кучеренко Сергій Віталійович

ХФК Пенуел

друге попередження в матчі

1

U-15

Пяткін Ерік

Гірник

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Руденко Владислав Сергійович

Обрій-Трубник

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група4.

 

U-17

Марущак Дмитро Михайлович

Галичина

друге попередження в матчі

1

U-17

Богдан Андрій Володимирович

Галичина

друге попередження в матчі

1

U-17

Належатий Маркіян Васильович

СДЮШОР-4

нецензурна лайка на адресу арбітра матчу

3

U-17

Чичерський Віталій Віталійович

ФК Янтарний

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група5.

 

U-15

Ляур Максим Ігорович

ДЮСШ-1

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 7-8 травня

Дисциплінарні санкції  після матчів 7-8 травня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Гида Максим Олексійович

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-16

Коденець Євген Олегович

Атлет

агресивна поведінка

3

U-16

Чечьотка Сергій Олександрович

Атлет

друге попередження в матчі

1

U-16

Курілко Богдан Андрійович

Атлет

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Ботвинко Ярослав Михайлович

МФК Кремінь

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Глоба Артур Віталійович

Іллічівець

друге попередження в матчі

1

U-15

Згура Микита Сергійович

Чорноморець

нецензурна лайка на адресу арбітра матчу

3

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Малашук Андрій Олександрович

ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-17

Довганюк Віктор Русланович

СДЮСШОР

друге попередження в матчі

1

U-16

Табачинський Павло Андрійович

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-16

Грица Тарас Русланович

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-15

Тороні Андрій Васильович

СДЮСШОР

вчинення бійки

5

U-15

Козловський Павло Вадимович

ФК Скала

вчинення бійки

5

U-14

Кузь Марян Миколайович

Буковина

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-17

Слатін Владислав Васильович

Барса-2

нецензурна лайка

3

U-17

Сіроштан Богдан Романович

Фрунзенець

друге попередження в матчі

1

U-17

Великодний ІлляВіталійович

Фрунзенець

агресивна поведінка

3

U-17

Зінченко Іван Олексійович

ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-15

Земецький Олексій Олексійович

ДЮСШ

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Трантін Ігор Валерійович

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Биков Єгор Володимирович

Сталь

друге попередження в матчі

1

U-15

Павлюк Євген Сергійович

Молодь

серйозне ігрове порушення

2

 

Перша ліга група 4.

 

U-17

Кубай Дмитро Олександрович

Ковель-Волинь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-17

Окрепний Ярослав Романович

Енергетик-ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 5.

 

U-17

Мостовий Денис Ярославович

ФК Опір-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Бачинський Дмитро Ігорович

ОДДЮСШ Колос

вчинення бійки

6

U-17

Засєдко Андрій Васильович

ДЮСШ Бережани

вчинення бійки

6

U-17

Комасюк Олександр Олегович

ОДДЮСШ Колос

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Вдовиченко Михайло Миколайович

ДЮСШ

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 8.

U-15

Загранічний Іван Сергійович

Арсенал

серйозне ігрове порушення

2

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 3-4 травня

Дисциплінарні санкції після матчів 3-4 травня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Дишкант Ярослав Юрійович

Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-17

Аверін Максим Олегович

Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-17

Діденко Данило Романович

Зміна-Оболонь

друге попередження в матчі

1

U-16

Матвіїшин Василь Васильович

ОК ім. І. Піддубного

друге попередження в матчі

1

U-16

Швецов Вадим Олегович

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-16

Демяненко Денис Анатолійович

Атлет

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-16

Назаренко Артем Ігорович

Шахтар

нецензурна лайка на адресу арбітра матчу

3

U-16

Литвиненко Андрій Андрійович

Моноліт

друге попередження в матчі

1

U-14

Фурсенко Микита Олександрович

Шахтар

друге попередження в матчі

1

U-14

Приходько Руслан Володимирович

МФК Кремінь

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Стрига Євген Олегович

Торпедо-ВУФК

друге попередження в матчі

1

U-15

Солдатов Олександр Володимирович

Торпедо-ВУФК

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Танасійчук Андрій Юрійович

Буковина

друге попередження в матчі

1

U-16

Коржак Володимир Олегович

Ніка

агресивна поведінка

3

U-16

Німаш Тарас Васильович

ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-15

Брода Остап Ростиславович

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-17

Филь Роман Григорович

Барса

друге попередження в матчі

1

U-15

Парфенюк Микола Андрійович

Барса

друге попередження в матчі

1

U-15

Шабалтас Дмитро Сергійович

Арсенал-2

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Бурда Владислав Вікторович

Майстер м’яча

серйозне ігрове порушення

2

 

Перша ліга група 4.

 

U-17

Варениця Михайло Михайлович

ФК Янтарний

нецензурна лайка на адресу арбітра матчу

3

 

Перша ліга група 5.

 

U-17

Мелоян Павло Артурович

Пансіон

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Гутниченко Дмитро Юрійович

Рубін

друге попередження в матчі

1

U-17

Переклад Олексій Євгенович

Локомотив

агресивна поведінка

3

U-15

Гелівер Олександр Євгенійович

ДЮСШ-АІК

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 8.

U-15

Ясинський Павло Сергійович

ДЮСШ-26-Єдина сила

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 23-24 квітня

Дисциплінарні санкції  після матчів 23-24 квітня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-15

Ковальов Олександр Сергійович

ОК ім. І. Піддубного

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-16

Мащенко Вадим Сергійович

Динамо

агресивна поведінка

3

U-14

Абанін Данило Дмитрович

УФК Харків

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-16

Ковпак Нікіта Владиславович

Металург

друге попередження в матчі

1

U-16

Коняшин Євгеній Павлович

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-16

Горячев Віталій Володимирович

СДЮШОР Мик.

агресивна поведінка

3

U-14

Жихарь Владислав Олександрович

Металург

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-15

Кленцей Артур Віталійович

Ніка

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 2.

U-17

Шевченко Владислав Володимирович

ДЮСШ-2 Дніпр.

серйозне ігрове порушення

2

U-17

Астасій Тимофій Валерійович

ДЮСШ Світл.

друге попередження в матчі

1

U-17

Марцин Денис Вадимович

ДЮСШ-9

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Котелевець Іван Володимирович

Майстер м’яча

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 3.

 

U-15

Кучеренко Сергій Віталійович

ХФК Пенуел

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 4.

 

U-17

Скочеляс Віталій Володимирович

ФК Опір

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 5.

U-17

Майко Олександр Олександрович

Поділля

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 6.

U-15

Сімченко Олександр Олександрович

ДЮФК Атлетік

нецензурний. вираз на адресу суперника

3

 

Перша ліга група8.

U-17

Стрельченко Дмитро Вікторович

Арсенал

серйозне ігрове порушення

2

U-17

Волошин Максим Віталійович

Олімпік

друге попередження в матчі

1

U-17

Нірша Максим Вікторович

Олімпік

друге попередження в матчі

1

U-15

Мудрак Любомир Миколайович

Олімпік

друге попередження в матчі

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 16-17 квітня

Дисциплінарні санкції  після матчів 16-17 квітня

yeloow red2

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Набіуллін Роман Романович

Зірка

агресивна поведінка

3

U-15

Бєлкін Денис Олександрович

Арсенал

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Дмитрієв Артем Сергійович

МФК Кремінь

друге попередження в матчі

1

U-14

Спотаренко Марк Вячеславович

УФК Дніпропетр.

нецензурний. вираз на адресу арбітра матчу після гри

3

 

Вища ліга група 3.

 

U-16

Бойко Олександр Олександрович

СДЮШОР Мик.

друге попередження в матчі

1

U-15

Ткаченко Дмитро Володимирович

СДЮШОР Мик.

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Римар Степан Олександрович

ДЮСШ Терн.

друге попередження в матчі

1

U-16

Серняк Сергій Михайлович

ФК Львів

друге попередження в матчі

1

U-15

Щербан Руслан Михайлович

ФК Скала

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-17

Єлнаков Денис Валерійович

Фрунзенець

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Бакуменко Ілля Сергійович

Арсенал-2

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 2.

U-17

Недялков Ярослав Юрійович

Майстер м’яча

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Стадник Олександр Євгенович

ХФК Пенуел

друге попередження в матчі

1

U-17

Комарницький Антон Віталійович

ХФК Пенуел

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Мустафаєв Еміль Раміль огли

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 4.

 

U-17

Семенович Богдан Олексович

Енергетик-ДЮСШ

серйозне ігрове порушення

2

 

Перша ліга група 5.

U-17

Круць Юрій Ігорович

ОДДЮСШ Колос

друге попередження в матчі

1

U-15

Мартиняк Володимир Васильович

Опір-2

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Садовий Єгор Петрович

ДЮСШ-1

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 6.

U-17

Гаврюш Андрій Олександрович

ДЮСШ Теплодар

друге попередження в матчі

1

U-17

Каланча Андрій Іванович

ДЮФК Атлетік

друге попередження в матчі

1

U-17

Кафтаєв Андрій Андрійович

ДЮСШ-5 Динамо

нецензурний вираз на адресу асистента арбітра

3

U-15

Бельмач Євгеній Олександрович

ДЮФК Чорноморець

агресивна поведінка

3

U-15

Тучемський Віктор Миколайович

ДЮСШ Овідіоп.

нецензурний вираз на адресу суперника

3

 

Перша ліга група 8.

U-17

Савченко Дмитро Володимирович

СДЮШОР

агресивна поведінка

3

U-15

Степанець Дімітрій Олегович

Хілд-Любомир

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

 

 РЕКЛАМА