Определены места финальных турниров чемпионатов ДЮФЛУ сезона 2016/2017 г.

Дисциплінарні санкції після матчів, що відбулися 17-18 вересня

Дисциплінарні санкції після матчів, що відбулися 17-18 вересня

yeloow red2

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Левицький Юрій

ВОДЮСШ

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-17

Косяков Дмитро

Арсенал

агресивна поведінка

3

U-16

Шелест Данило

Зміна-Оболонь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Леснік Станіслав

Верес КОЛІФКС

агресивна поведінка

3

U-15

Сердюк Максим

Юність

агресивна поведінка

3

U-15

Лоюк Олександр

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-15

Котвицький Олексій

Зміна-Оболонь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Муравський Назарій

ДЮСШ-15

агресивна поведінка

3

U-17

Нечистенко Микита

Дніпро

агресивна поведінка

3

U-17

Пенчук Антон

Дніпро

друге попередження в матчі

1

U-16

Ауссі Алан

Шахтар

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-16

Габорець Василь

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-15

Кусий Остап

ФК Львів

друге попередження в матчі

1

U-14

Гілка Павло

ФК Львів

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Новіков Ілля

Сталь-2

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Васильченко Михайло

ФК Аріс

друге попередження в матчі

1

U-17

Клімін Ігор

Олімпік-СДЮШОР-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Янковський Олексій

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Литвиненко Ілля

Обрій-Трубник

серйозне ігрове порушення

2

U-15

Гончар Кирило

ДЮСШ

серйозне ігрове порушення

2

 

Перша ліга група 4.

 

U-15

Павлів Назарій

Покрова

друге попередження в матчі

1

U-15

Височан Віталій

ФК Калуш

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 5.

 

U-17

Шаманський Сергій

ДЮСШ-1

друге попередження в матчі

1

U-17

Лебідь Павло

ДЮСШ-1

агресивна поведінка

3

U-17

Низовець Дмитро

Поділля-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Ковальчук Сергій

Поділля-2

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 6.

 

U-17

Чабанов Андрій

Кристал

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-17

Коваленко Роман

СК Штурм

друге попередження в матчі

1

U-17

Лопатюк Едуард

ДЮСШ-5 Динамо

нецензурний вираз на адресу асистента арбітра

3

 

Перша ліга група 7.

U-17

Бондаренко Руслан

Зміна

друге попередження в матчі

1

U-17

Тихон Микола

Зміна

друге попередження в матчі

1

U-17

Чечьотка Сергій

Атлет

агресивна поведінка

3

U-17

Кутовий Євгеній

Арсенал

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 8.

U-17

Максименко Вадим

Моноліт

друге попередження в матчі

1

U-15

Путяга Богдан

ДЮСШ-21

серйозне ігрове порушення

2

U-15

Літвінов Олександр

ФК Мал

друге попередження в матчі

1

 

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 26-28 травня

Дисциплінарні санкції після матчів 26-28 травня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Заремба Максим Ігорович

Зірка

агресивна поведінка

3

U-17

Даниленко Владислав Сергійович

Зміна-Оболонь

друге попередження в матчі

1

U-16

Корнієнко Олександр Сергійович

ДЮСШ-15

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Мазур Нікіта Сергійович

Дніпро-80

друге попередження в матчі

1

U-17

Ботвинко Ярослав Михайлович

МФК Кремінь

друге попередження в матчі

1

U-17

Сластьон Віталій Олександрович

ДЮФШ ФК Ворскла

друге попередження в матчі

1

U-16

Федотов Нікіта Федорович

УФК Дніпр.

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Плаксій Данило Олександрович

МФК Кремінь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Куліш Євгеній Андрійович

Дніпро-80

агресивна поведінка

3

U-15

Надольський Ярослав Вячеславович

Динамо

друге попередження в матчі

1

U-14

Блізніченко Віктор Валерійович

Дніпро

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-16

Нертик Дмитро Олександрович

СДЮШОР Миколаїв

друге попередження в матчі

1

U-15

Пефтібай Георгій Вячеславович

Торпедо-ВУФК

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-16

Тягло Орест Іванович

ФК Львів

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група4.

 

U-17

Нетлюх Захар Сергійович

Галичина

друге попередження в матчі

1

U-15

Лебедевич Володимир Богданович

Галичина

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 5.

U-17

Шминдрук Віктор Вікторович

Верес КОЛІФКС-2

друге попередження в матчі

1

U-15

Шеленьо Микола Віталійович

Верес КОЛІФКС

друге попередження в матчі

1

         

 

Перша ліга група 8.

U-17

Головішин Олександр Володимирович

СДЮШОР

серйозне ігрове порушення

2

U-15

Демченко Максим Русланович

ДЮСШ-26-Єдина сила

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 21-22 травня.

Дисциплінарні санкції після матчів 21-22 травня.

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-16

Ярмощук Роман Олександрович

Волинь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Потопальський Максим Олексійович

ДЮСШ-15

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Андрієць Денис Андрійович

ДЮСШ-15

агресивна поведінка

3

U-16

Галацан Андрій Вячеславович

ВОДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-15

Гарсієв Хамзат Алійович

Волинь

друге попередження в матчі

1

U-15

Блащук Владислав Віталійович

Волинь

масова бійка підчас зупинки гри

6

U-15

Семененко Роман Валерійович

Атлет

масова бійка підчас зупинки гри

10

U-15

Яременко Олексій Олегович

Атлет

масова бійка підчас зупинки гри

6

U-15

Якимов Данило Альбертович

Атлет

масова бійка підчас зупинки гри

6

U-14

Літус Антон Сергійович

Атлет

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-16

Джумига Артем Сергійович

Дніпро

друге попередження в матчі

1

U-14

Сінельніков Максим Сергійович

УФК Харків

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Богдан Іван Євгенович

Чорноморець

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Кондратюк Єгор Олегович

ДЮСШ-11 Чорноморець

друге попередження в матчі

1

U-16

Коняшин Євгеній Павлович

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-16

Польовий Олександр Віталійович

Чорноморець

друге попередження в матчі

1

U-14

Головін Кирило Олексійович

Іллічівець

агресивна поведінка

3

 

Вища ліга група 4.

 

U-15

Ковтонюк Едуард Володимирович

СДЮСШОР

друге попередження в матчі

1

U-14

Шемеляк Віталій Богданович

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-14

Раделицький Юрій Володимирович

УФК-Карпати

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 4.

 

U-15

Кузик Олег-Євген Тарасович

ФК Опір

друге попередження в матчі

1

U-15

Петрина Олександр Андрійович

ФК Янтарний

друге попередження в матчі

1

 

 

 

Перша ліга група 6.

 

U-17

Костенко Олександр Олександрович

ДЮФК Чорноморець

агресивна поведінка

3

U-17

Демко Дмитро Іванович

ДЮСШ-5 Динамо

серйозне ігрове порушення

2

U-17

Іовенко Микита Володимирович

Вікторія

друге попередження в матчі

1

U-17

Козуб Олександр Валентинович

ДЮСШ-3

друге попередження в матчі

1

U-15

Кіртаоке Олексій Ліліанович

ДЮФК Чорноморець

друге попередження в матчі

1

U-15

Чорненький Олександр Сергійович

ДЮСШ-3

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 7.

 

U-15

Бабюк Дмитро Миколайович

ДЮСШ-АІК

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 8.

 

U-17

Сагровський Максим Юрійович

ДЮСШ-21

агресивна поведінка

3

U-17

Островерх Павло Олександрович

Арсенал

агресивна поведінка

3

U-17

Кузьменко Родіон Григорович

Арсенал

нецензурні вирази на адресу арбітра

3

U-15

Мельник Владислав Андріович

Арсенал

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Бугера Максим Анатолійович

ДЮСШ-26 Єдина сила

друге попередження в матчі

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 14-15 травня

Дисциплінарні санкції після матчів 14-15 травня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17  

Трушенко Богдан Олександрович

ДЮСШ-15

друге попередження в матчі

1

U-17

Бортовський Тарас Вікторович

КДЮСШ-Арсенал

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-17

Понамарьов Ігор Віталійович

КДЮСШ-Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-16

Крук Максим Олександрович

Арсенал

друге попередження в матчі

1

U-15

Кристін Владислав Сергійович

Волинь

агресивна поведінка

3

U-15

Лучка Вадим Андрійович

Волинь

серйозне ігрове порушення

2

U-14

Снісар Дмитро Миколайович

Зміна-Оболонь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-14

Коваленко Даниїл Олександрович

Юність

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Лунін Андрій Олексійович

Дніпро

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-16

Каземіров Тахір Вікторович

МФК Кремінь

агресивна поведінка

3

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Бабій Владислав Романович

Іллічівець

нецензурні вирази

3

U-17

Христофоров Володимир Вячеславович

Іллічівець

друге попередження в матчі

1

U-17

Шармонов Данило Гаррійович

ДЮСШ-11 Чорн.

нецензурні вирази

3

U-15

Грицай Ілля Олександрович

Іллічівець

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Василинець Василь Васильович

ФК Мункач

друге попередження в матчі

1

U-16

Зінь Андрій Богданович

BRW-BIK

друге попередження в матчі

1

U-16

Федик Остап Андрійович

Ніка

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-15

Пелюх Микита Віталійович

ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Лінкевич Євгеній Євгенович

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Єфанов Сергій Ігорович

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Недялков Ярослав Юрійович

Майстер м’яча

друге попередження в матчі

1

U-15

Євтушенко Артем Євгенійович

Гірник-Спорт

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

 

 

Перша ліга група 3.

 

U-17

Вайцель Ілля Вадимович

Гірник

друге попередження в матчі

1

U-17

Бондарєв Давид Романович

Гірник

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Кучеренко Сергій Віталійович

ХФК Пенуел

друге попередження в матчі

1

U-15

Пяткін Ерік

Гірник

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-15

Руденко Владислав Сергійович

Обрій-Трубник

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група4.

 

U-17

Марущак Дмитро Михайлович

Галичина

друге попередження в матчі

1

U-17

Богдан Андрій Володимирович

Галичина

друге попередження в матчі

1

U-17

Належатий Маркіян Васильович

СДЮШОР-4

нецензурна лайка на адресу арбітра матчу

3

U-17

Чичерський Віталій Віталійович

ФК Янтарний

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група5.

 

U-15

Ляур Максим Ігорович

ДЮСШ-1

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

Дисциплінарні санкції до гравців після матчів 7-8 травня

Дисциплінарні санкції  після матчів 7-8 травня

yeloow red3

Вік

ПІБ

Команда

Причина

Кіл-ть

ігор

 

Вища ліга група 1.

 

U-17

Гида Максим Олексійович

Зірка

друге попередження в матчі

1

U-16

Коденець Євген Олегович

Атлет

агресивна поведінка

3

U-16

Чечьотка Сергій Олександрович

Атлет

друге попередження в матчі

1

U-16

Курілко Богдан Андрійович

Атлет

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 2.

 

U-17

Ботвинко Ярослав Михайлович

МФК Кремінь

друге попередження в матчі

1

 

Вища ліга група 3.

 

U-17

Глоба Артур Віталійович

Іллічівець

друге попередження в матчі

1

U-15

Згура Микита Сергійович

Чорноморець

нецензурна лайка на адресу арбітра матчу

3

 

Вища ліга група 4.

 

U-17

Малашук Андрій Олександрович

ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-17

Довганюк Віктор Русланович

СДЮСШОР

друге попередження в матчі

1

U-16

Табачинський Павло Андрійович

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-16

Грица Тарас Русланович

ФК Скала

друге попередження в матчі

1

U-15

Тороні Андрій Васильович

СДЮСШОР

вчинення бійки

5

U-15

Козловський Павло Вадимович

ФК Скала

вчинення бійки

5

U-14

Кузь Марян Миколайович

Буковина

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 1.

 

U-17

Слатін Владислав Васильович

Барса-2

нецензурна лайка

3

U-17

Сіроштан Богдан Романович

Фрунзенець

друге попередження в матчі

1

U-17

Великодний ІлляВіталійович

Фрунзенець

агресивна поведінка

3

U-17

Зінченко Іван Олексійович

ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

U-15

Земецький Олексій Олексійович

ДЮСШ

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

 

Перша ліга група 2.

 

U-17

Трантін Ігор Валерійович

ДЮСШ-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Биков Єгор Володимирович

Сталь

друге попередження в матчі

1

U-15

Павлюк Євген Сергійович

Молодь

серйозне ігрове порушення

2

 

Перша ліга група 4.

 

U-17

Кубай Дмитро Олександрович

Ковель-Волинь

позбавлення суперника очевидної гольової можливості

1

U-17

Окрепний Ярослав Романович

Енергетик-ДЮСШ

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 5.

 

U-17

Мостовий Денис Ярославович

ФК Опір-2

друге попередження в матчі

1

U-17

Бачинський Дмитро Ігорович

ОДДЮСШ Колос

вчинення бійки

6

U-17

Засєдко Андрій Васильович

ДЮСШ Бережани

вчинення бійки

6

U-17

Комасюк Олександр Олегович

ОДДЮСШ Колос

друге попередження в матчі

1

 

Перша ліга група 7.

U-17

Вдовиченко Михайло Миколайович

ДЮСШ

агресивна поведінка

3

 

Перша ліга група 8.

U-15

Загранічний Іван Сергійович

Арсенал

серйозне ігрове порушення

2

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

FFU2016         Morshinska logo          Logo Wyscout Bianco    drgreen

 talant log    9 1    Brokbiznes logo R     gera logo