ДЮФЛУ вітає ФК "Динамо" (Київ) переможців Фінальних турнірів ДЮФЛУ : U - 14, U -15, U - 16, U - 17 2016/2017 років.

u15 група 1

#КлубІВНПМ'ячiОчки
1 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
10.09.2017 ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ   "ЛІФКС" Кремінна
10.09.2017 "КДЮСШ" Суми Суми   "Авангард" Краматорськ
10.09.2017 "ХТЗ" Харків   "ДЮСШ-9" Харків
10.09.2017 "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут   "ОЛІСП" Барса Суми
10.09.2017 "Молодь" Полтава   "Арена" Харків
2 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
17.09.2017 "ЛІФКС" Кремінна   "Арена" Харків
17.09.2017 "ОЛІСП" Барса Суми   "Молодь" Полтава
17.09.2017 "ДЮСШ-9" Харків   "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут
17.09.2017 "Авангард" Краматорськ   "ХТЗ" Харків
17.09.2017 ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ   "КДЮСШ" Суми Суми
3 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
24.09.2017 "КДЮСШ" Суми Суми   "ЛІФКС" Кремінна
24.09.2017 "ХТЗ" Харків   ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ
24.09.2017 "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут   "Авангард" Краматорськ
24.09.2017 "Молодь" Полтава   "ДЮСШ-9" Харків
24.09.2017 "Арена" Харків   "ОЛІСП" Барса Суми
4 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
01.10.2017 "ЛІФКС" Кремінна   "ОЛІСП" Барса Суми
01.10.2017 "ДЮСШ-9" Харків   "Арена" Харків
01.10.2017 "Авангард" Краматорськ   "Молодь" Полтава
01.10.2017 ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ   "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут
01.10.2017 "КДЮСШ" Суми Суми   "ХТЗ" Харків
5 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
08.10.2017 "ХТЗ" Харків   "ЛІФКС" Кремінна
08.10.2017 "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут   "КДЮСШ" Суми Суми
08.10.2017 "Молодь" Полтава   ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ
08.10.2017 "Арена" Харків   "Авангард" Краматорськ
08.10.2017 "ОЛІСП" Барса Суми   "ДЮСШ-9" Харків
6 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
15.10.2017 "ЛІФКС" Кремінна   "ДЮСШ-9" Харків
15.10.2017 "Авангард" Краматорськ   "ОЛІСП" Барса Суми
15.10.2017 ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ   "Арена" Харків
15.10.2017 "КДЮСШ" Суми Суми   "Молодь" Полтава
15.10.2017 "ХТЗ" Харків   "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут
7 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
22.10.2017 "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут   "ЛІФКС" Кремінна
22.10.2017 "Молодь" Полтава   "ХТЗ" Харків
22.10.2017 "Арена" Харків   "КДЮСШ" Суми Суми
22.10.2017 "ОЛІСП" Барса Суми   ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ
22.10.2017 "ДЮСШ-9" Харків   "Авангард" Краматорськ
8 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
26.10.2017 "ЛІФКС" Кремінна   "Авангард" Краматорськ
26.10.2017 ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ   "ДЮСШ-9" Харків
26.10.2017 "КДЮСШ" Суми Суми   "ОЛІСП" Барса Суми
26.10.2017 "ХТЗ" Харків   "Арена" Харків
26.10.2017 "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут   "Молодь" Полтава
9 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
29.10.2017 "Молодь" Полтава   "ЛІФКС" Кремінна
29.10.2017 "Арена" Харків   "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут
29.10.2017 "ОЛІСП" Барса Суми   "ХТЗ" Харків
29.10.2017 "ДЮСШ-9" Харків   "КДЮСШ" Суми Суми
29.10.2017 "Авангард" Краматорськ   ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ
10 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
05.11.2017 "ЛІФКС" Кремінна   ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ
05.11.2017 "Авангард" Краматорськ   "КДЮСШ" Суми Суми
05.11.2017 "ДЮСШ-9" Харків   "ХТЗ" Харків
05.11.2017 "ОЛІСП" Барса Суми   "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут
05.11.2017 "Арена" Харків   "Молодь" Полтава
11 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
12.11.2017 "Арена" Харків   "ЛІФКС" Кремінна
12.11.2017 "Молодь" Полтава   "ОЛІСП" Барса Суми
12.11.2017 "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут   "ДЮСШ-9" Харків
12.11.2017 "ХТЗ" Харків   "Авангард" Краматорськ
12.11.2017 "КДЮСШ" Суми Суми   ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ
12 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "ЛІФКС" Кремінна   "КДЮСШ" Суми Суми
  ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ   "ХТЗ" Харків
  "Авангард" Краматорськ   "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут
  "ДЮСШ-9" Харків   "Молодь" Полтава
  "ОЛІСП" Барса Суми   "Арена" Харків
13 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "ОЛІСП" Барса Суми   "ЛІФКС" Кремінна
  "Арена" Харків   "ДЮСШ-9" Харків
  "Молодь" Полтава   "Авангард" Краматорськ
  "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут   ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ
  "ХТЗ" Харків   "КДЮСШ" Суми Суми
14 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "ЛІФКС" Кремінна   "ХТЗ" Харків
  "КДЮСШ" Суми Суми   "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут
  ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ   "Молодь" Полтава
  "Авангард" Краматорськ   "Арена" Харків
  "ДЮСШ-9" Харків   "ОЛІСП" Барса Суми
15 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "ДЮСШ-9" Харків   "ЛІФКС" Кремінна
  "ОЛІСП" Барса Суми   "Авангард" Краматорськ
  "Арена" Харків   ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ
  "Молодь" Полтава   "КДЮСШ" Суми Суми
  "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут   "ХТЗ" Харків
16 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "ЛІФКС" Кремінна   "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут
  "ХТЗ" Харків   "Молодь" Полтава
  "КДЮСШ" Суми Суми   "Арена" Харків
  ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ   "ОЛІСП" Барса Суми
  "Авангард" Краматорськ   "ДЮСШ-9" Харків
17 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "Авангард" Краматорськ   "ЛІФКС" Кремінна
  "ДЮСШ-9" Харків   ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ
  "ОЛІСП" Барса Суми   "КДЮСШ" Суми Суми
  "Арена" Харків   "ХТЗ" Харків
  "Молодь" Полтава   "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут
18 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "ЛІФКС" Кремінна   "Молодь" Полтава
  "ДВУОР" ім. С.Бубки Бахмут   "Арена" Харків
  "ХТЗ" Харків   "ОЛІСП" Барса Суми
  "КДЮСШ" Суми Суми   "ДЮСШ-9" Харків
  ФК "Мрія-ЮФК" Куп`янськ   "Авангард" Краматорськ



 СТАТИСТИКА

Бомбардири:

#Прізвище, Ім'яКлубІгорГоли (п)
Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

FFU2016         Morshinska logo          Logo Wyscout Bianco    drgreen

 talant log    9 1    Brokbiznes logo R     gera logo