ДЮФЛУ вітає ФК "Динамо" (Київ) переможців Фінальних турнірів ДЮФЛУ : U - 14, U -15, U - 16, U - 17 2016/2017 років.

1-15-4

#КлубІВНПМ'ячiОчки
1 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
10.09.2017 "Ніка" І.-Франківськ   "Надія" Копиченці Тернопільська
10.09.2017 "Покрова" Львів   "Ураган" Івано-Франківськ
10.09.2017 ФК "Опір" Львів   "СДЮШОР-4" Львів
10.09.2017 ФК "Калуш" Калуш   "Рух" Винники Львівська
10.09.2017 "Ковель-Волинь" Ковель   ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ
2 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
17.09.2017 "Надія" Копиченці Тернопільська   ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ
17.09.2017 "Рух" Винники Львівська   "Ковель-Волинь" Ковель
17.09.2017 "СДЮШОР-4" Львів   ФК "Калуш" Калуш
17.09.2017 "Ураган" Івано-Франківськ   ФК "Опір" Львів
17.09.2017 "Ніка" І.-Франківськ   "Покрова" Львів
3 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
24.09.2017 "Покрова" Львів   "Надія" Копиченці Тернопільська
24.09.2017 ФК "Опір" Львів   "Ніка" І.-Франківськ
24.09.2017 ФК "Калуш" Калуш   "Ураган" Івано-Франківськ
24.09.2017 "Ковель-Волинь" Ковель   "СДЮШОР-4" Львів
24.09.2017 ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ   "Рух" Винники Львівська
4 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
01.10.2017 "Надія" Копиченці Тернопільська   "Рух" Винники Львівська
01.10.2017 "СДЮШОР-4" Львів   ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ
01.10.2017 "Ураган" Івано-Франківськ   "Ковель-Волинь" Ковель
01.10.2017 "Ніка" І.-Франківськ   ФК "Калуш" Калуш
01.10.2017 "Покрова" Львів   ФК "Опір" Львів
5 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
08.10.2017 ФК "Опір" Львів   "Надія" Копиченці Тернопільська
08.10.2017 ФК "Калуш" Калуш   "Покрова" Львів
08.10.2017 "Ковель-Волинь" Ковель   "Ніка" І.-Франківськ
08.10.2017 ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ   "Ураган" Івано-Франківськ
08.10.2017 "Рух" Винники Львівська   "СДЮШОР-4" Львів
6 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
15.10.2017 "Надія" Копиченці Тернопільська   "СДЮШОР-4" Львів
15.10.2017 "Ураган" Івано-Франківськ   "Рух" Винники Львівська
15.10.2017 "Ніка" І.-Франківськ   ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ
15.10.2017 "Покрова" Львів   "Ковель-Волинь" Ковель
15.10.2017 ФК "Опір" Львів   ФК "Калуш" Калуш
7 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
22.10.2017 ФК "Калуш" Калуш   "Надія" Копиченці Тернопільська
22.10.2017 "Ковель-Волинь" Ковель   ФК "Опір" Львів
22.10.2017 ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ   "Покрова" Львів
22.10.2017 "Рух" Винники Львівська   "Ніка" І.-Франківськ
22.10.2017 "СДЮШОР-4" Львів   "Ураган" Івано-Франківськ
8 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
26.10.2017 "Надія" Копиченці Тернопільська   "Ураган" Івано-Франківськ
26.10.2017 "Ніка" І.-Франківськ   "СДЮШОР-4" Львів
26.10.2017 "Покрова" Львів   "Рух" Винники Львівська
26.10.2017 ФК "Опір" Львів   ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ
26.10.2017 ФК "Калуш" Калуш   "Ковель-Волинь" Ковель
9 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
29.10.2017 "Ковель-Волинь" Ковель   "Надія" Копиченці Тернопільська
29.10.2017 ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ   ФК "Калуш" Калуш
29.10.2017 "Рух" Винники Львівська   ФК "Опір" Львів
29.10.2017 "СДЮШОР-4" Львів   "Покрова" Львів
29.10.2017 "Ураган" Івано-Франківськ   "Ніка" І.-Франківськ
10 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
05.11.2017 "Надія" Копиченці Тернопільська   "Ніка" І.-Франківськ
05.11.2017 "Ураган" Івано-Франківськ   "Покрова" Львів
05.11.2017 "СДЮШОР-4" Львів   ФК "Опір" Львів
05.11.2017 "Рух" Винники Львівська   ФК "Калуш" Калуш
05.11.2017 ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ   "Ковель-Волинь" Ковель
11 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
12.11.2017 ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ   "Надія" Копиченці Тернопільська
12.11.2017 "Ковель-Волинь" Ковель   "Рух" Винники Львівська
12.11.2017 ФК "Калуш" Калуш   "СДЮШОР-4" Львів
12.11.2017 ФК "Опір" Львів   "Ураган" Івано-Франківськ
12.11.2017 "Покрова" Львів   "Ніка" І.-Франківськ
12 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "Надія" Копиченці Тернопільська   "Покрова" Львів
  "Ніка" І.-Франківськ   ФК "Опір" Львів
  "Ураган" Івано-Франківськ   ФК "Калуш" Калуш
  "СДЮШОР-4" Львів   "Ковель-Волинь" Ковель
  "Рух" Винники Львівська   ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ
13 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "Рух" Винники Львівська   "Надія" Копиченці Тернопільська
  ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ   "СДЮШОР-4" Львів
  "Ковель-Волинь" Ковель   "Ураган" Івано-Франківськ
  ФК "Калуш" Калуш   "Ніка" І.-Франківськ
  ФК "Опір" Львів   "Покрова" Львів
14 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "Надія" Копиченці Тернопільська   ФК "Опір" Львів
  "Покрова" Львів   ФК "Калуш" Калуш
  "Ніка" І.-Франківськ   "Ковель-Волинь" Ковель
  "Ураган" Івано-Франківськ   ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ
  "СДЮШОР-4" Львів   "Рух" Винники Львівська
15 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "СДЮШОР-4" Львів   "Надія" Копиченці Тернопільська
  "Рух" Винники Львівська   "Ураган" Івано-Франківськ
  ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ   "Ніка" І.-Франківськ
  "Ковель-Волинь" Ковель   "Покрова" Львів
  ФК "Калуш" Калуш   ФК "Опір" Львів
16 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "Надія" Копиченці Тернопільська   ФК "Калуш" Калуш
  ФК "Опір" Львів   "Ковель-Волинь" Ковель
  "Покрова" Львів   ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ
  "Ніка" І.-Франківськ   "Рух" Винники Львівська
  "Ураган" Івано-Франківськ   "СДЮШОР-4" Львів
17 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "Ураган" Івано-Франківськ   "Надія" Копиченці Тернопільська
  "СДЮШОР-4" Львів   "Ніка" І.-Франківськ
  "Рух" Винники Львівська   "Покрова" Львів
  ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ   ФК "Опір" Львів
  "Ковель-Волинь" Ковель   ФК "Калуш" Калуш
18 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "Надія" Копиченці Тернопільська   "Ковель-Волинь" Ковель
  ФК "Калуш" Калуш   ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" І.-Франківськ
  ФК "Опір" Львів   "Рух" Винники Львівська
  "Покрова" Львів   "СДЮШОР-4" Львів
  "Ніка" І.-Франківськ   "Ураган" Івано-Франківськ



 СТАТИСТИКА

Бомбардири:

#Прізвище, Ім'яКлубІгорГоли (п)
Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

FFU2016         Morshinska logo          Logo Wyscout Bianco    drgreen

 talant log    9 1    Brokbiznes logo R     gera logo