ДЮФЛУ вітає ФК "Динамо" (Київ) переможців Фінальних турнірів ДЮФЛУ : U - 14, U -15, U - 16, U - 17 2016/2017 років.

1-17-2

#КлубІВНПМ'ячiОчки
1 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
10.09.2017 "ДЮСШ-2" Дніпро   ФК "Голкіпер" Запоріжжя
10.09.2017 "Шахтар" Кривий Ріг   "Олекс.-Аметист" Олександрія
10.09.2017 "Восток" Харків   "Геліос" Харків
10.09.2017 ДЮСШ Люботин   "ХФК" Пенуел Кривий Ріг
10.09.2017 "Сталь" Кам'янське   "ДЮСШ-12" Дніпро
2 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
17.09.2017 ФК "Голкіпер" Запоріжжя   "ДЮСШ-12" Дніпро
17.09.2017 "ХФК" Пенуел Кривий Ріг   "Сталь" Кам'янське
17.09.2017 "Геліос" Харків   ДЮСШ Люботин
17.09.2017 "Олекс.-Аметист" Олександрія   "Восток" Харків
17.09.2017 "ДЮСШ-2" Дніпро   "Шахтар" Кривий Ріг
3 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
24.09.2017 "Шахтар" Кривий Ріг   ФК "Голкіпер" Запоріжжя
24.09.2017 "Восток" Харків   "ДЮСШ-2" Дніпро
24.09.2017 ДЮСШ Люботин   "Олекс.-Аметист" Олександрія
24.09.2017 "Сталь" Кам'янське   "Геліос" Харків
24.09.2017 "ДЮСШ-12" Дніпро   "ХФК" Пенуел Кривий Ріг
4 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
01.10.2017 ФК "Голкіпер" Запоріжжя   "ХФК" Пенуел Кривий Ріг
01.10.2017 "Геліос" Харків   "ДЮСШ-12" Дніпро
01.10.2017 "Олекс.-Аметист" Олександрія   "Сталь" Кам'янське
01.10.2017 "ДЮСШ-2" Дніпро   ДЮСШ Люботин
01.10.2017 "Шахтар" Кривий Ріг   "Восток" Харків
5 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
08.10.2017 "Восток" Харків   ФК "Голкіпер" Запоріжжя
08.10.2017 ДЮСШ Люботин   "Шахтар" Кривий Ріг
08.10.2017 "Сталь" Кам'янське   "ДЮСШ-2" Дніпро
08.10.2017 "ДЮСШ-12" Дніпро   "Олекс.-Аметист" Олександрія
08.10.2017 "ХФК" Пенуел Кривий Ріг   "Геліос" Харків
6 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
15.10.2017 ФК "Голкіпер" Запоріжжя   "Геліос" Харків
15.10.2017 "Олекс.-Аметист" Олександрія   "ХФК" Пенуел Кривий Ріг
15.10.2017 "ДЮСШ-2" Дніпро   "ДЮСШ-12" Дніпро
15.10.2017 "Шахтар" Кривий Ріг   "Сталь" Кам'янське
15.10.2017 "Восток" Харків   ДЮСШ Люботин
7 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
22.10.2017 ДЮСШ Люботин   ФК "Голкіпер" Запоріжжя
22.10.2017 "Сталь" Кам'янське   "Восток" Харків
22.10.2017 "ДЮСШ-12" Дніпро   "Шахтар" Кривий Ріг
22.10.2017 "ХФК" Пенуел Кривий Ріг   "ДЮСШ-2" Дніпро
22.10.2017 "Геліос" Харків   "Олекс.-Аметист" Олександрія
8 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
26.10.2017 ФК "Голкіпер" Запоріжжя   "Олекс.-Аметист" Олександрія
26.10.2017 "ДЮСШ-2" Дніпро   "Геліос" Харків
26.10.2017 "Шахтар" Кривий Ріг   "ХФК" Пенуел Кривий Ріг
26.10.2017 "Восток" Харків   "ДЮСШ-12" Дніпро
26.10.2017 ДЮСШ Люботин   "Сталь" Кам'янське
9 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
29.10.2017 "Сталь" Кам'янське   ФК "Голкіпер" Запоріжжя
29.10.2017 "ДЮСШ-12" Дніпро   ДЮСШ Люботин
29.10.2017 "ХФК" Пенуел Кривий Ріг   "Восток" Харків
29.10.2017 "Геліос" Харків   "Шахтар" Кривий Ріг
29.10.2017 "Олекс.-Аметист" Олександрія   "ДЮСШ-2" Дніпро
10 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
05.11.2017 ФК "Голкіпер" Запоріжжя   "ДЮСШ-2" Дніпро
05.11.2017 "Олекс.-Аметист" Олександрія   "Шахтар" Кривий Ріг
05.11.2017 "Геліос" Харків   "Восток" Харків
05.11.2017 "ХФК" Пенуел Кривий Ріг   ДЮСШ Люботин
05.11.2017 "ДЮСШ-12" Дніпро   "Сталь" Кам'янське
11 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
12.11.2017 "ДЮСШ-12" Дніпро   ФК "Голкіпер" Запоріжжя
12.11.2017 "Сталь" Кам'янське   "ХФК" Пенуел Кривий Ріг
12.11.2017 ДЮСШ Люботин   "Геліос" Харків
12.11.2017 "Восток" Харків   "Олекс.-Аметист" Олександрія
12.11.2017 "Шахтар" Кривий Ріг   "ДЮСШ-2" Дніпро
12 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  ФК "Голкіпер" Запоріжжя   "Шахтар" Кривий Ріг
  "ДЮСШ-2" Дніпро   "Восток" Харків
  "Олекс.-Аметист" Олександрія   ДЮСШ Люботин
  "Геліос" Харків   "Сталь" Кам'янське
  "ХФК" Пенуел Кривий Ріг   "ДЮСШ-12" Дніпро
13 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "ХФК" Пенуел Кривий Ріг   ФК "Голкіпер" Запоріжжя
  "ДЮСШ-12" Дніпро   "Геліос" Харків
  "Сталь" Кам'янське   "Олекс.-Аметист" Олександрія
  ДЮСШ Люботин   "ДЮСШ-2" Дніпро
  "Восток" Харків   "Шахтар" Кривий Ріг
14 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  ФК "Голкіпер" Запоріжжя   "Восток" Харків
  "Шахтар" Кривий Ріг   ДЮСШ Люботин
  "ДЮСШ-2" Дніпро   "Сталь" Кам'янське
  "Олекс.-Аметист" Олександрія   "ДЮСШ-12" Дніпро
  "Геліос" Харків   "ХФК" Пенуел Кривий Ріг
15 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "Геліос" Харків   ФК "Голкіпер" Запоріжжя
  "ХФК" Пенуел Кривий Ріг   "Олекс.-Аметист" Олександрія
  "ДЮСШ-12" Дніпро   "ДЮСШ-2" Дніпро
  "Сталь" Кам'янське   "Шахтар" Кривий Ріг
  ДЮСШ Люботин   "Восток" Харків
16 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  ФК "Голкіпер" Запоріжжя   ДЮСШ Люботин
  "Восток" Харків   "Сталь" Кам'янське
  "Шахтар" Кривий Ріг   "ДЮСШ-12" Дніпро
  "ДЮСШ-2" Дніпро   "ХФК" Пенуел Кривий Ріг
  "Олекс.-Аметист" Олександрія   "Геліос" Харків
17 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "Олекс.-Аметист" Олександрія   ФК "Голкіпер" Запоріжжя
  "Геліос" Харків   "ДЮСШ-2" Дніпро
  "ХФК" Пенуел Кривий Ріг   "Шахтар" Кривий Ріг
  "ДЮСШ-12" Дніпро   "Восток" Харків
  "Сталь" Кам'янське   ДЮСШ Люботин
18 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  ФК "Голкіпер" Запоріжжя   "Сталь" Кам'янське
  ДЮСШ Люботин   "ДЮСШ-12" Дніпро
  "Восток" Харків   "ХФК" Пенуел Кривий Ріг
  "Шахтар" Кривий Ріг   "Геліос" Харків
  "ДЮСШ-2" Дніпро   "Олекс.-Аметист" Олександрія



 СТАТИСТИКА

Бомбардири:

#Прізвище, Ім'яКлубІгорГоли (п)
Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

FFU2016         Morshinska logo          Logo Wyscout Bianco    drgreen

 talant log    9 1    Brokbiznes logo R     gera logo