ДЮФЛУ вітає ФК "Динамо" (Київ) переможців Фінальних турнірів ДЮФЛУ : U - 14, U -15, U - 16, U - 17 2016/2017 років.

1-17-8

#КлубІВНПМ'ячiОчки
1 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
10.09.2017 "Колос" Ковалівка   ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
10.09.2017 "Зміна" Біла Церква   "ЦС" Фаворит Бориспіль
10.09.2017 "Десна" Чернігів   "ДЮСФШ" Ніжин
10.09.2017 "Діназ" Вишгород   "Рубін" Пісківка
10.09.2017 ФК "Мал" Коростень   "КДЮСШ" Чемпіон Київ
2 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
17.09.2017 ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп   "КДЮСШ" Чемпіон Київ
17.09.2017 "Рубін" Пісківка   ФК "Мал" Коростень
17.09.2017 "ДЮСФШ" Ніжин   "Діназ" Вишгород
17.09.2017 "ЦС" Фаворит Бориспіль   "Десна" Чернігів
17.09.2017 "Колос" Ковалівка   "Зміна" Біла Церква
3 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
24.09.2017 "Зміна" Біла Церква   ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
24.09.2017 "Десна" Чернігів   "Колос" Ковалівка
24.09.2017 "Діназ" Вишгород   "ЦС" Фаворит Бориспіль
24.09.2017 ФК "Мал" Коростень   "ДЮСФШ" Ніжин
24.09.2017 "КДЮСШ" Чемпіон Київ   "Рубін" Пісківка
4 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
01.10.2017 ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп   "Рубін" Пісківка
01.10.2017 "ДЮСФШ" Ніжин   "КДЮСШ" Чемпіон Київ
01.10.2017 "ЦС" Фаворит Бориспіль   ФК "Мал" Коростень
01.10.2017 "Колос" Ковалівка   "Діназ" Вишгород
01.10.2017 "Зміна" Біла Церква   "Десна" Чернігів
5 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
08.10.2017 "Десна" Чернігів   ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
08.10.2017 "Діназ" Вишгород   "Зміна" Біла Церква
08.10.2017 ФК "Мал" Коростень   "Колос" Ковалівка
08.10.2017 "КДЮСШ" Чемпіон Київ   "ЦС" Фаворит Бориспіль
08.10.2017 "Рубін" Пісківка   "ДЮСФШ" Ніжин
6 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
15.10.2017 ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп   "ДЮСФШ" Ніжин
15.10.2017 "ЦС" Фаворит Бориспіль   "Рубін" Пісківка
15.10.2017 "Колос" Ковалівка   "КДЮСШ" Чемпіон Київ
15.10.2017 "Зміна" Біла Церква   ФК "Мал" Коростень
15.10.2017 "Десна" Чернігів   "Діназ" Вишгород
7 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
22.10.2017 "Діназ" Вишгород   ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
22.10.2017 ФК "Мал" Коростень   "Десна" Чернігів
22.10.2017 "КДЮСШ" Чемпіон Київ   "Зміна" Біла Церква
22.10.2017 "Рубін" Пісківка   "Колос" Ковалівка
22.10.2017 "ДЮСФШ" Ніжин   "ЦС" Фаворит Бориспіль
8 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
26.10.2017 ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп   "ЦС" Фаворит Бориспіль
26.10.2017 "Колос" Ковалівка   "ДЮСФШ" Ніжин
26.10.2017 "Зміна" Біла Церква   "Рубін" Пісківка
26.10.2017 "Десна" Чернігів   "КДЮСШ" Чемпіон Київ
26.10.2017 "Діназ" Вишгород   ФК "Мал" Коростень
9 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
29.10.2017 ФК "Мал" Коростень   ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
29.10.2017 "КДЮСШ" Чемпіон Київ   "Діназ" Вишгород
29.10.2017 "Рубін" Пісківка   "Десна" Чернігів
29.10.2017 "ДЮСФШ" Ніжин   "Зміна" Біла Церква
29.10.2017 "ЦС" Фаворит Бориспіль   "Колос" Ковалівка
10 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
05.11.2017 ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп   "Колос" Ковалівка
05.11.2017 "ЦС" Фаворит Бориспіль   "Зміна" Біла Церква
05.11.2017 "ДЮСФШ" Ніжин   "Десна" Чернігів
05.11.2017 "Рубін" Пісківка   "Діназ" Вишгород
05.11.2017 "КДЮСШ" Чемпіон Київ   ФК "Мал" Коростень
11 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
12.11.2017 "КДЮСШ" Чемпіон Київ   ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
12.11.2017 ФК "Мал" Коростень   "Рубін" Пісківка
12.11.2017 "Діназ" Вишгород   "ДЮСФШ" Ніжин
12.11.2017 "Десна" Чернігів   "ЦС" Фаворит Бориспіль
12.11.2017 "Зміна" Біла Церква   "Колос" Ковалівка
12 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп   "Зміна" Біла Церква
  "Колос" Ковалівка   "Десна" Чернігів
  "ЦС" Фаворит Бориспіль   "Діназ" Вишгород
  "ДЮСФШ" Ніжин   ФК "Мал" Коростень
  "Рубін" Пісківка   "КДЮСШ" Чемпіон Київ
13 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "Рубін" Пісківка   ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
  "КДЮСШ" Чемпіон Київ   "ДЮСФШ" Ніжин
  ФК "Мал" Коростень   "ЦС" Фаворит Бориспіль
  "Діназ" Вишгород   "Колос" Ковалівка
  "Десна" Чернігів   "Зміна" Біла Церква
14 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп   "Десна" Чернігів
  "Зміна" Біла Церква   "Діназ" Вишгород
  "Колос" Ковалівка   ФК "Мал" Коростень
  "ЦС" Фаворит Бориспіль   "КДЮСШ" Чемпіон Київ
  "ДЮСФШ" Ніжин   "Рубін" Пісківка
15 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "ДЮСФШ" Ніжин   ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
  "Рубін" Пісківка   "ЦС" Фаворит Бориспіль
  "КДЮСШ" Чемпіон Київ   "Колос" Ковалівка
  ФК "Мал" Коростень   "Зміна" Біла Церква
  "Діназ" Вишгород   "Десна" Чернігів
16 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп   "Діназ" Вишгород
  "Десна" Чернігів   ФК "Мал" Коростень
  "Зміна" Біла Церква   "КДЮСШ" Чемпіон Київ
  "Колос" Ковалівка   "Рубін" Пісківка
  "ЦС" Фаворит Бориспіль   "ДЮСФШ" Ніжин
17 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  "ЦС" Фаворит Бориспіль   ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
  "ДЮСФШ" Ніжин   "Колос" Ковалівка
  "Рубін" Пісківка   "Зміна" Біла Церква
  "КДЮСШ" Чемпіон Київ   "Десна" Чернігів
  ФК "Мал" Коростень   "Діназ" Вишгород
18 тур
ДатаГосподарiРахунокГостi
  ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп   ФК "Мал" Коростень
  "Діназ" Вишгород   "КДЮСШ" Чемпіон Київ
  "Десна" Чернігів   "Рубін" Пісківка
  "Зміна" Біла Церква   "ДЮСФШ" Ніжин
  "Колос" Ковалівка   "ЦС" Фаворит Бориспіль



 СТАТИСТИКА

Бомбардири:

#Прізвище, Ім'яКлубІгорГоли (п)
Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

FFU2016         Morshinska logo          Logo Wyscout Bianco    drgreen

 talant log    9 1    Brokbiznes logo R     gera logo