Дитячо - юнацька футбольна ліга України

Вправа та тренування юних футболістів.

 

Найголовніше що Ви повинні собі усвідомити
 вправи в футболі це засіб досягнення поставлених завдань , але ніяк не самоціль.
Вміння та навички при навчанні техніці футболу формуються в основному за допомогою методу вправ , з метою застосування знань і вмінь на практиці . Пам'ятати про цю мету важливо з самого початку процесу навчання. Уміння та навички повинні бути адаптовані до ігрової діяльності , можливість ефективно застосовувати вивчені технічні прийоми в ігровій практиці є найголовнішим критерієм оцінки навчання.
 Суть методу вправ полягає в тому , що гравці проводять багаторазові дії, тобто тренуються ( вправляються ) у застосуванні теоретичного матеріалу на практиці і таким шляхом поглиблюють свої знання , виробляють відповідні вміння та навички , а також розвивають своє мислення і творчі здібності.
Вправа у футболі має бути цілеспрямованим і вписуватися в навчальний план як важливий засіб навчання в дитячому та юнацькому футболі. Головний критерій оцінки вправи це вплив його на ефективність навчання техніки і розвитку необхідних фізичних якостей. Часто , велика кількість різноманітних і цікавих вправ дає низький приріст тренованих умінь і знань. На кожному етапі підготовки юних футболістів повинні змінюватися як підбір самих вправ , так і їх зміст. Вправа повинна відповідати рівню здібностей футболістів , їх підготовленості та індивідуальним якостям. При навчанні техніці футболу особливу увагу треба приділити відповідності приміняли засобам тренування , принципам " навчає вправи " і " навчальною тренування " .
Для виконання конкретного завдання поставленої на даній тренування найчастіше необхідно створити " логічний ланцюжок " з кількох вправ. В ідеалі ця ланцюжок виглядає так : підготовчі вправи - розвиваючі вправи - Імітаційні вправи - ​​навчальні вправи - змагальні вправи. Так як певний ланцюжок вправ повинна бути задумана на цикл тренувань , то не обов'язково в кожній з них задіяти весь підбір застосовуваних засобів . В окремому матеріалі ми розглянемо як на практиці втілити дану рекомендацію .

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

дк 5