Дитячо - юнацька футбольна ліга України

Футбол для 9-річних частина 5

 

 

 

Підказки для гри в нападі

 

«Широко грати!»

При володінні м'ячем гравці повинні найкращим чином використовувати ширину і глибину ігрового поля.

«Тримати м'яч!»

Команда повинна циркулювати м'ячем у власних лавах.

«Веди м'яч!»

Гравця закликають ризикнути і спробувати зробити дриблінг в ситуації двоєборства 1: 1.

 

«Діагональ!»

Завдяки діагональної передачі можна зіграти на вільного гравця на протилежному фланзі ..

«Позаду!»

За гравцем, що отримав м'яч, знаходиться противник, він не може повернутися і повинен вибити м'яч.

«Час!»

Гравець, що володіє м'ячем, має багато місця і тому він може контролювати м'яч.

«Слідувати!»

Гравці повинні послідувати вперед за м'ячем і звузити ігрове поле в глибину.

«Удар!»

Гравець або гравці повинні шукати наступний удар по воротах

«Рухатися!»

Гравці повинні вільно переміщатися, щоб гравець, який володіє м'ячем, мав можливість зробити передачу

«Розвернися!» - Гравець, що знаходиться спиною до воріт, має достатньо місця для розвороту.

(«Відкрийся!") - Означає зайняти відкриту ігрову позицію для підключення в гру.

 

Подсказки для игры в защите

«Порядок!»

Гравці займають основне побудова (1: 3: 2: 3, 1: 3: 3: 2 або 1: 4: 1: 3). Кожен гравець звертає увагу на свою позицію в залежності від м'яча і відстані відстані до своїх партнерів.

«Компактно!»

При цьому важливі вузькі відстані між партнерами і короткі відстані між лініями.

«Пресинг!»

Атакувати шлях м'яча або гравця, що виконує дриблінг аж до відбору м'яча.

«Відійти!»

Бігти назад, при цьому зберігати або побудувати ігровий порядок і компактність і атакувати гравця, який володіє м'ячем, із затримкою.

«Щільніше!»

Один або більше гравців повинні динамічно атакувати гравця, який володіє м'ячем.

«Допоможи!»

Підказати або спрямувати партнера, посилити його, при цьому створити чисельну більшість поблизу м'яча, побігти в напрям передачі, перекрити з усіх боків шляху для передачі і дриблінгу.

«Довга передача!»

Гравець з м'ячем не відчуває тиску і тому може зробити довгу передачу за останню лінію захисників. Зараз це означає не відходити назад і передбачати довгу передачу.

«Переміститися!»

Кожен гравець орієнтується на м'яч (шлях м'яча) і переміщається, орієнтуючись на м'яч. При цьому він звертає увагу на м'яч, на своїх партнерів і супротивників.

«Вихід!»

Всі польові гравці біжать уперед у напрямку м'яча. Гравці, близькі до м'яча, атакують гравця, який володіє м'ячем.

 

 

Футбол та живлення

Щоб уміти добре грати в футбол, потрібно в правильний час є правильні продукти, так як неправильне харчування викликає втому і лінь. Правильне харчування - це важливий ключ до спортивного успіху. Принципово всі продукти можуть сприяти здоровому харчуванню, вирішальним фактором є кількість і частота прийому їжі.

 

Поживні речовини - це харчові інгредієнти, яких потребує організм, щоб підтримувати функції організму і постачати енергію. Основні компоненти нашого харчування утворюють вуглеводи, білки і жири. Вітаміни та мінеральні речовини додатково важливі для дітей якраз під час фази зростання. Всі вони відносяться до здорового харчування!

Вуглеводи постачають енергію, це «пальне», яке підтримує організм в активному стані. Вони знаходяться в локшині, рисі, картоплі, цільнозернових продуктах і мюслях.

Белки служат организму как строительный материал для клеток и различных активных веществ. Они очень важны, так как весь наш организм состоит из маленьких клеток. Белки находятся в рыбе, мясе, колбасе, яйцах, сырах, молоке, молочных продуктах, цельнозерновых и бобовых продуктах, а также в орехах.

Жиры содержат вдвое больше калорий, чем такое же количество белка или углеводов. Они явлются основными поставщиками энергии и сохраняются в организме как запас жира. Поэтому слишком жирная еда вредит здоровью и способствует ожирению!

Если есть больше, чем "сжигается" организмом, то это ведет к увеличению веса, а если, напротив, энергетические запасы не пополняются, то это ведет к потере веса. Потребление калорий тем выше, чем дольше и чем интенсивнее проходит тренировка. Энергетическое содержание указывается в килокалориях (ккал) или килоджоулях (кдж). Дети при той же самой активности нуждаются в бóльшем количестве энергии, чем взрослые! Ребенок расходует, к примеру, 2700 ккал в день. Дневная энергетическая потребность детей и подростков, занимающихся спортом, идеально покрывается 55-60% углеводов, 10-15% белков и максимум 30% жиров.

Последний большой прием пищи должен быть до игры или тренировки как минимум за 3 часа. Незадолго до игры или тренировки хорошо зарекомендовали себя легко усваиваемые поставщики энергии, такие как бананы и палочки мюсли.

заповіді:

Звертайте увагу на здорове, повноцінне, раціональне харчування!

Найчастіше приймайте їжу невеликими кількостями!

Вживайте щодня фрукти і овочі!

Пийте багато рідини!

заборони:

Продукти харчування з "порожніми калоріями"!

Уникайте занадто жиросодержащих продуктів і не додавайте у страви багато жиру!

Занадто багато солодощів та жирні страви довго перетравлюються і створюють важкість у шлунку, вони крадуть енергію!

Пийте менше напоїв, що містять цукор!

Правила гри у футболі для 9-річних

проведення ігор

Ігор у ігрових класах U12, U11 потрібно проводити за системою чемпіонату.

Щоб не завдати шкоди здоров'ю дітей, ігри в дитячому футболі повинні проводиться переважно на сухому газоні і не в холодну погоду. Повинні враховуватися 10 тез комісії юніорів УЄФА, принцип і загальні цільові рекомендації для дитячого футболу.

 

Право на гру

У всіх ігрових класах дитячого футболу дівчинки також мають право на гру в змаганнях з хлопчиками, виступаючи як в чисто дівочих командах, так і в змішаних командах. При цьому для стимулювання дівочого футболу віковий ценз дівчаток знижується на один рік (наприклад, дівчатка U12 в командах U11). Гравцеві підростаючого покоління футболістів дозволяється грати тільки в своєму і в двох вищестоящих ігрових класах (наприклад, гравцеві U9 дозволяється також грати в ігрових класах U10, U11).

Керівництво грою

В ігрових класах U12 і U11 потрібно проводити ігри з арбітрами, які, однак, не повинні бути арбітрами футбольної федерації.

Місцеві футбольні союзи видають власні інструкції як висвітлювати результати матчів і складають звіти про ігри і турнірах.

 

Кількість гравців та запасних гравців

Гравці ігрових класів U12 і U11 грають у футбол для 9-річних. Команди ігрових класів U12 і U11 складаються щонайбільше з 16 гравців, причому в гру вступають 8 польових гравців і воротар. В межах 16 згаданих гравців може скільки завгодно часто проводиться заміна. Зворотній заміна дозволена. Якщо кількість гравців команди стає менше 7, арбітр повинен припиняти гру.

Тривалість гри і пауза

Тривалість гри U12 і U11: 2 тайми x 30 хвилин

Перерва у футбольному матчі: 10 хвилин

Ігрові поля

Ігрове поле для ігрових класів U12, U11: футбол для 9-річних / зменшене стандартне ігрове поле.

 

Зовнішні лінії зменшеного стандартного футбольного поля можуть бути зовнішніми лініями всього ігрового поля. Це ігрове поле однозначно повинно мати форму прямокутника (мін. Розмір 60 х 45 - макс. 75 х 55)!

 

Маркування ігрового поля

Рекомендується розмічати середню лінію (лінія офсайду), бічні лінії і штрафні площі. Де це неможливо, повинні використовуватися конуси, м'які гнучкі фішки або стійки як допоміжний засіб. Стійки повинні встромлятися мінімум 1 м поза ігрового поля. Маркування ігрового поля повинна бути виконана не в звичайному білому кольорі, а може бути й іншого кольору. Ігрові поля можуть бути позначені також стрічками.

Правила гри

Офсайд: В ігрових класах U12, U11 грають за офіційним правилом офсайду.

Воротар: Воротар може торкатися м'яча руками тільки в межах штрафного майданчика. При введенні м'яча в гру воротарем м'яч повинен торкнутися землі або гравця на своїй половині поля. Удар або кидок через середню лінію (діє також для удару Drop-Kick *) караються вільним ударом з центру поля проти карати команди. Якщо воротар не взяв м'яч руками, тоді він може їм зіграти через середню лінію.

Удар від воріт: Удар від воріт проводиться воротарем або гравцем з меж штрафного майданчика. Вибитий м'яч повинен торкнутися землі або гравця на власній ігровий половині поля. Удари через середню лінію караються вільним ударом з центру поля проти карати команди. Воротар може вводити в гру м'яч також за допомогою удару або вкидання рукою.

Пенальті: 8 м перед воротами.

Кутовий удар: Кутовий удар проводиться з кутів ігрового поля. Керівник гри повинен піклуватися про те, щоб між гравцем, що виконує кутовий удар, і вартим від нього ближче всіх противнику, витримувалося достатню відстань 6 м.

Вільний (штрафної) удар: Керівник гри повинен піклуватися про те, щоб між гравцем, який виконує вільний (штрафної) удар, і вартим від нього ближче всіх противнику витримувалося відстань 6 м.

Примітка:

*) Drop-Kick - воротар б'є ногою по м'ячу, який він випустив з рук.

 

Ворота

Для всього дитячого футболу: висота 2 м, ширина 5 м. Щоб запобігати травми, ворота обов'язково повинні бути зафіксовані таким чином, щоб їх стабільність була гарантована.

м'ячі

Розмір м'яча 4, рекомендований розмір м'яча 5 легкий (до 350г).

бутси

Потрібно звертати увагу на те, щоб гравці використовували бутси з шипами, які є твердою складовою частиною підошви і не мали можливості замінюватися. Шипи повинні бути виготовлені з гуми, пластику або з інших подібних м'яких матеріалів.

дисциплінарні покарання

З метою підтримки дисципліни арбітр або керівник гри має право карати гравця попередженням і обмеженим за часом видаленням з поля (синя картка). Тимчасове видалення триває в дитячому футболі 5 хвилин. Таке тимчасове видалення може призначатися в грі тільки один раз по відношенню до гравця. Наступне порушення раніше вже вилученого гравця, гідне синьої картки, карається повним видаленням (синьо-червона картка). Гравця, віддаленого на час або повністю до кінця гри, можна міняти на іншого гравця.

 

Дорогі глядачі, дорогі батьки

- Сьогодні наш день!

 

Ми тренуємося багато разів на тиждень з більшою ретельністю і завзятістю, щоб наблизитися до мети стати великими футболістами. Вигравати або стати найкращим дуже хоче кожен, також і ми. Все ж, найважливіше для нас - це гра з друзями.

Да, будь ласка!

Ми дуже раді, що Ви сьогодні знову прийшли на спортивний майданчик, щоб нас підбадьорювати та підтримувати.

Ні дякую!

БУДЬ ЛАСКА, не кричіть під час гри, будьте коректними по відношенню до супротивника, його ГЛЯДАЧАМ і арбітр! Чи не коментуйте і апелюють після кожної помилки, так як це бентежить і не допомагає її виправити! МИ і вся КОМАНДА на спортивному майданчику спробуємо зробити найкраще і ВИ також спробуйте це зробити!

 

Дитячий футбол

надихає, інтегрує,

навчає, виховує і

соціалізує!

  • Завдяки футбольного матчу, футбольної тренуванні і життя в клубі діти отримують користь як у спортивному, так і соціальному розвитку.

  • Завдяки футболу, як командному виду спорту, розвивається командний дух і почуття відповідальності! Діти вчаться інтегруватися в групі і знаходять там своє місце!

  • Діти вчаться віддавати в грі і в тренуванні своє найкраще!

  • Діти повинні пізнавати і вивчати правила гри, поважати рішення арбітра і тренера!

  • У дітях виховується чесність завдяки футбольній грі! Вони вчаться цінувати і поважати інших людей!

  • Завдяки футболу діти отримують задоволення, домагаються індивідуальних успіхів і розвивають свою особистість!

 

Издательство: Österreichischer Fußball-Bund,

Direktion Sport,

Ernst-HappeI-Stadion, Sektor A/F, Meiereistraße 7,

1020 Wien, Tel. 01/727 18-0, Fax 01/728 16 32

Редакция: Willi Ruttensteiner, ÜFB-Sportdirektor

Фото: GEPA - Bildagentur, ein Partner des ÖFB

(www.gepa-pictures.com).

Архив Ruttensteiner;

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

дк 5