Дитячо - юнацька футбольна ліга України

Штрафний удар

Штрафний удар
Організація виконання кожного тренувального вправи з навчання виконання штрафного удару , має бути спрямована на підвищення якості виконання поставленого завдання.

ДАЛІ :Штраф...

Удар на точність

Удар на точність

Якість удару на точність перевіряє практика . Тільки високий відсоток вдалого виконання удару на точність (передача або удар по воротах ) в ігровій ситуації покаже здатність гравця і рівень володіння технікою удару. Цілеспрямовано над ударом на точність треба працювати починаючи років з 9-10 і до кінця спортивної кар'єри.

ДАЛІ :Удар...

Стандартні положення у футболі.

Стандартні положення у футболі.

У сучасному футболі виконання стандартних положень є важливою частиною визначальною клас команди. Тому Гравці , що володіють добре поставленим ударом і вміють " виконувати" удари в стандартних положеннях , завжди привертають увагу тренера професійної команди і цінуються .

ДАЛІ :Станд...

Удар на силу

Удар на силу

Удар на силу у футболі може мати різні варіанти і виконуватися декількома способами. Але не залежно від способів удару на силу , є загальна закономірність , яку ми вчили в загальноосвітній школі . 

ДАЛІ :Удар...

Пенальті .

Пенальті 
Все що пов'язано з пенальті у футболі , як бити пенальті , проблеми при пробитті серії пенальті , виконання удару з одинадцяти метрової позначки і всі інші питання які стосуються пенальті будуть висвітлені в цьому розділі.

ДАЛІ :Пенал...

Еще статьи...

  1. Кутовий удар
Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

дк 5