Дитячо - юнацька футбольна Ліга України!

Групи 1 - 4.

ю19 групи

 

КомандаІгорПеНіПоОчкиМ`ячi
МФА Мукачево 8 6 2 0 20 18-6
Буковина Чернівці 8 6 2 0 20 22-9
Ніка І.-Франківськ 8 6 0 2 18 13-5
Прикарпаття І.-Франківськ 8 4 1 3 13 17-11
Адреналін Луцьк 8 4 0 4 12 10-7
Динамо Львів 8 3 2 3 11 12-11
Темп Вінниця 8 1 1 6 4 6-19
Гірник Новояворівськ 8 0 2 6 2 4-16
Поділля Хмельницький 8 0 2 6 2 4-22
Тур 9  
    07-11-2018  
      МФА Мукачево 2:1 Адреналін Луцьк
      Прикарпаття І.-Франківськ 3:0 Гірник Новояворівськ
      Динамо Львів 1:2 Ніка І.-Франківськ
      Поділля Хмельницький 1:4 Буковина Чернівці
Коло 2  
  Тур 10  
    27-03-2019  
      Поділля Хмельницький   Ніка І.-Франківськ
      Динамо Львів   Гірник Новояворівськ
      Прикарпаття І.-Франківськ   Адреналін Луцьк
      МФА Мукачево   Темп Вінниця
ГравецьКомандаМ`ячiПенальтіМатчі
Герег Василь Васильович МФА Мукачево 6 0 7
Апарін Олександр Андрійович МФА Мукачево 5 0 7
Боднарук Андрій Олегович Ніка І.-Франківськ 5 0 8
Слободян Андрій Володимирович Прикарпаття І.-Франківськ 5 0 8
Гладун Богдан Ігорович Адреналін Луцьк 4 0 6
Рудич Валентин Геннадійович Буковина Чернівці 4 0 6
Павлович Владислав Костянтинович Буковина Чернівці 3 0 8
Жумига Олександр Андрійович Буковина Чернівці 3 0 6
Хома Андрій Володимирович Прикарпаття І.-Франківськ 3 0 8
Ватаманюк Владислав Георгійович Буковина Чернівці 3 0 8
Семенюк Павло Романович Прикарпаття І.-Франківськ 3 0 7

 

КомандаІгорПеНіПоОчкиМ`ячi
Оболонь Бровар Київ 11 9 1 1 28 24-4
Зміна-Оболонь Київ 11 7 3 1 24 22-9
ФК Любомир смт. Ставище 11 7 2 2 23 35-8
Колос Ковалівка 10 7 1 2 22 26-6
ФК Чемпіон Київ 11 7 0 4 21 29-16
ФК імені Льва Яшина Київ 11 6 1 4 19 22-18
ВОДЮСШ Вінниця 12 5 1 6 16 13-24
ДЮСШ-15 Київ 10 4 2 4 14 16-12
ДЮФК Атлетик Одеса 11 2 1 8 7 10-29
Полісся Житомир 11 1 3 7 6 3-14
Локомотив Київ 12 1 2 9 5 8-34
АРЗ Біла Церква 11 1 1 9 4 8-42
Тур 11  
    21-11-2018  
      ВОДЮСШ Вінниця 3:1 АРЗ Біла Церква
      ФК Чемпіон Київ 6:0 ДЮФК Атлетик Одеса
      ФК Любомир смт. Ставище 4:0 ФК імені Льва Яшина Київ
      ДЮСШ-15 Київ 3:0 Локомотив Київ
      Зміна-Оболонь Київ 0:1 Колос Ковалівка
      Полісся Житомир 0:1 Оболонь Бровар Київ
  Тур 10  
    26-11-2018  
      Локомотив Київ 0:7 ФК Любомир смт. Ставище
    28-11-2018  
      Колос Ковалівка   ДЮСШ-15 Київ
Коло 2  
  Тур 12  
    13-03-2019  
      АРЗ Біла Церква   Оболонь Бровар Київ
      Полісся Житомир   Колос Ковалівка
      Зміна-Оболонь Київ   Локомотив Київ
      ДЮСШ-15 Київ   ФК імені Льва Яшина Київ
      ФК Любомир смт. Ставище   ДЮФК Атлетик Одеса
      ФК Чемпіон Київ   ВОДЮСШ Вінниця
ГравецьКомандаМ`ячiПенальтіМатчі
Дерев'яго Артем Юрійович Оболонь Бровар Київ 7 0 8
Дорошенко Арсентій Олександрович Колос Ковалівка 7 2 8
Студінікін Олександр Сергійович Зміна-Оболонь Київ 6 0 6
Рафальський Антон Ярославович Оболонь Бровар Київ 6 1 8
Черпаков Євген Сергійович ФК Любомир смт. Ставище 6 0 9
Дроздов Іван Андрійович ДЮСШ-15 Київ 5 1 8
Вояновський Дмитро Вадимович Зміна-Оболонь Київ 5 1 8
Гида Максим Олексійович Колос Ковалівка 4 0 9
Іваніцкій Ілля Андрійович ФК імені Льва Яшина Київ 4 0 7
Федоров Олексій Олексійович Колос Ковалівка 3 0 7
Нощенко Данило Миколайович ФК Чемпіон Київ 3 1 8

 

КомандаІгорПеНіПоОчкиМ`ячi
ФК Петриківка Петриківка 6 5 0 1 15 17-5
ФК Голкіпер Запоріжжя 6 4 1 1 13 13-4
СК Дніпро Черкаси Черкаси 6 3 2 1 11 8-6
МФК Кремінь Кременчук 6 3 1 2 10 13-11
ФК Маолдіс Дніпро 6 2 1 3 7 7-10
ФК Нікополь 6 1 0 5 3 6-16
ДЮФК Олімпік Кропивницький 6 0 1 5 1 7-19
Металург Кам'янське 0 0 0 0 0 0-0
Тур 7  
    23-10-2018  
      МФК Кремінь Кременчук 0:2 ФК Голкіпер Запоріжжя
    24-10-2018  
      ДЮФК Олімпік Кропивницький 3:0 Металург Кам'янське
      ФК Петриківка Петриківка 3:0 ФК Маолдіс Дніпро
      ФК Нікополь 0:2 СК Дніпро Черкаси Черкаси
Коло 2  
  Тур 8  
    10-04-2019  
      ФК Голкіпер Запоріжжя   СК Дніпро Черкаси Черкаси
      ФК Нікополь   ФК Маолдіс Дніпро
      ДЮФК Олімпік Кропивницький   МФК Кремінь Кременчук
ГравецьКомандаМ`ячiПенальтіМатчі
Куць Іван Олександрович МФК Кремінь Кременчук 6 1 6
Бойко Микола Олександрович ФК Петриківка Петриківка 3 0 6
Башинський Максим Сергійович ФК Голкіпер Запоріжжя 3 1 7
Рудавський Богдан Олександрович ФК Петриківка Петриківка 3 0 6
Кулик Артем Владиславович СК Дніпро Черкаси Черкаси 3 0 6
Іванов Максим Олександрович ДЮФК Олімпік Кропивницький 3 0 6
Сідор Денис Олегович МФК Кремінь Кременчук 2 0 6
Полянчиков Олександр Євгенович ФК Петриківка Петриківка 2 1 4
Гарнага Владислав Анатолійович СК Дніпро Черкаси Черкаси 2 1 6
Заіченко Ігор Олександрович ФК Голкіпер Запоріжжя 2 1 7
Базалєй Владислав Максимович ФК Нікополь 2 0 5

 

КомандаІгорПеНіПоОчкиМ`ячi
СК Дніпро-1 - 7 7 0 0 21 16-4
Авангард Краматорськ 7 5 0 2 15 9-4
ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут 7 4 1 2 13 17-11
Квадро Первомайський 7 4 1 2 13 17-6
Арена Харків 7 2 2 3 8 9-11
Кобра Харків 7 2 1 4 7 14-17
СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро 7 0 2 5 2 6-13
Барса Суми 7 0 1 6 1 4-26
Тур 7  
    23-10-2018  
      СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро 1:2 СК Дніпро-1 -
    24-10-2018  
      ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут 4:2 Кобра Харків
      Арена Харків 0:1 Авангард Краматорськ
      Барса Суми 0:5 Квадро Первомайський
Коло 2  
  Тур 8  
    10-04-2019  
      Кобра Харків   Квадро Первомайський
      Барса Суми   СК Дніпро-1 -
      СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро   Авангард Краматорськ
      Арена Харків   ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
ГравецьКомандаМ`ячiПенальтіМатчі
Нечосов Євген Михайлович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут 5 4 7
Семиволос Максим Володимирович Арена Харків 5 0 7
Іщенко Нікіта Едуардович Квадро Первомайський 4 0 7
Литвиненко Іван Сергійович СК Дніпро-1 - 4 2 5
Хруленко Вадим Ярославович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут 4 0 7
Тепляков Нікіта Олександрович Квадро Первомайський 4 1 7
Кравченко Степан Олександрович Кобра Харків 3 0 7
Арутюнов Давид Едуардович Квадро Первомайський 3 0 7
Чебаненко Олександр Юрійович Авангард Краматорськ 3 0 7
Батуков Микита Андрійович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут 2 0 7
Сосна Данило Андрійович СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро 2 0 7
Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

дк 5