Дитячо - юнацька футбольна ліга України

«Antalya Cup»: Україна – срібний призер

18

У суботу, 30 січня, в Туреччині закінчився турнір молодіжних збірних «Antalya Cup». Переможцем даних змагань стала команда Азербайджану, яка за результатами 5 матчів набрала 12 очок, стільки ж очок до своєї скарбнички поклала і наша збірна, та програла суперникам за особистими зустрічами (в першому турі з рахунком 1:2), тож українці стали срібними призерами турніру.

В останньому матчі «Antalya Cup» підопічні Олександра Головка зустрічалися з командою Албанії. Основні події гри прийшлись на другу половину гри – на 55-ій хвилині в рахунку повели албанці, які зуміли вдало розіграти свій штрафний удар. Так в ролі наздоганяючих українці були менше 20 хвилини – на 73-ій Данченко відновив рівновагу. Та і на цьому «синьо-жовті» не зупинились. На 82-ій Беседін влучним ударом вивів свою команду вперед – 2:1 – вольова перемога українців.

«Antalya Cup»

Україна U-21 – Албанія U-21 – 2:1

Голи (Україна): Данченко (73), Беседін (82)

Україна U-21: Безрук (Гриценко, 46), Кірюханцев, Сваток, Сагуткін, Каплієнко, Чумак, Мишньов, Кузик (Безбородько, 63), Хобленко (Радченко, 46), Полегенько (Данченко, 46), Хомченко (Беседін, 46)

U-21: вольова перемога над Північною Ірландією

45

У вівторок, 17 листопада, молодіжна збірна України провела свій черговий матч у відборі молодіжного Євро-2017. Після нічиєї з Шотландією, підопічним Сергія Ковальця потрібно було провести матч проти збірної Північної Ірландії, в якому українцям вдалось здобути свої 3 очки у нинішній кваліфікації.

Обидві команди надзвичайно активно розпочали цей поєдинок. Зокрема перша 10-хвилинка була сповнена небезпечних моментів – у гру були змушені активно вступати воротарі, та дивідендів жодній з команд це не принесло. Далі команди потроху заспокоїлись, найбільш активними у складі українців були Юрченко, Коваленко та Зінченко, проте розпечатати ворота Бреннана їм так і не вдалось, щоправда те саме можна сказати і про ворота Сарнавського – нульова нічия за результатами першого тайму.

Усі найголовніші події футболісти обох команди приберегли на другий тайм. На 54-ій хвилині господарі повели в рахунку – відзначився Маккартан, та на цьому приємні моменти для Північної Ірландії закінчилися. Надалі в матчі забивали лише українці. А точніше, українець – Віктор Коваленко. На 64-ій хвилині він встановив рівновагу в цьому матчі, замкнувши передачу Безбородька, а через 9 хвилин і взагалі вивів підопічних Сергія Ковальця вперед, скориставшись передачею Данченка – 2:1.

Відбір Євро-2017

Північна Ірландія U-21 – Україна U-21 – 1:2

Голи: Маккартан (53), Коваленко (64, 73)

Північна Ірландія: Бреннан – Дамміган, Конлан, Маккалох, Макнайт, Мелоні,Уайт (Стюарт, 78), Маккартан, Даффі (Купер, 78), Догерті

Україна: Сарнавський - Сваток, Дуць, Соболь, Мішньов, Лучкевич (Мірошніченко, 60),  Данченко

Попереджнення: Соболь (57)

U-21: бойова нічия у Шотландії

45

Забивши першою, молодіжна збірна України у гостях розійшлася миром зі своїми шотландськими однолітками, здобувши перший бал у відбірковому турнірі.

Зважаючи на турнірне становище у групі, перемога була потрібна обом командам. Тож, не витрачаючи часу на розвідку, обидві збірні зі стартових хвилин матчу розпочали активні дії. На початку зустрічі ініціативою заволоділи українці, змусивши голкіпера господарів Джека Хемілтона вступати у гру після ударів Данченко та Журахівського.

Але згодом шотландці не тільки вирівняли гру, а й самі почали створювати небезпеку поблизу воріт «синьо-жовтих», й тепер уже Сарнавському довелося демонструвати свою майстерність, рятуючи команду після ударів Кінга з меж карного майданчика. Та все ж, першими забили українці – у середині першого тайму відзначився Хльобас.

Втім, ще до перерви шотландці не тільки відігралися, але й вийшли уперед. Спочатку Каммінгс ударом головою перетворив на гол навіс Макгінна зі штрафного. Трохи згодом уже сам Каммінгс виступив у ролі асистента, вдало простріливши у карний майданчик «синьо-жовтих» на Патерсона, який забив другий м’яч господарів у зустрічі.

По перерві, після кількох замін у складах обох команд, гра пішла на зустрічних курсах. Моменти виникали поблизу обох воріт. У господарів нагоди відзначитися мали Хендерсон та Каммінгс, у гостей – Безбородько та Зінченко. Та зрештою українці були винагородженні за свою активність. За сім хвилин до закінчення основного часу матчу Сваток зрівняв рахунок у матчі.

Заключні хвилини поєдинку запам'яталися двома влучаннями у каркас воріт (Каммінгс та Зінченко), двома гарними нагодами принести «синьо-жовтим» перемогу, які мав Безбородько, та вилученням Хайама.

У підсумку – бойова нічия. Свій наступний поєдинок у рамках відбору, який для української «молодіжки» стане останнім у 2015-му році, команда Сергія Ковальця проведе 17-го листопада проти збірної Північної Ірландії.

Шотландія U-21 – Україна U-21 – 2:2

Голи: Хльобас, 26 (0:1), Каммінгс, 31 (1:1), Патерсон, 37 (2:1), Сваток, 83 (2:2)

Шотландія: Хемілтон – Патерсон (Макфадзін, 46), Робертсон, Макгі, Хайам, Лав (Слейтер, 46), Макгінн, Хендерсон, Кінг, Маккей (Макберні, 74), Каммінгс

Україна: Сарнавський - Сваток, Дуць, Соболь, Мішньов, Блізніченко (Лучкевич, 46), Данченко, Юрченко, Коваленко, Жураховський (Зінченко, 40), Хльобас (Безбородько, 71)

Попередження: Макгі (9), Патерсон (24), Лав (27), Макгінн (61) - Блізніченко (17), Мішньов (30)

Вилучення: Хайам (90+2).

U-21: поразка у Франції

45

Молодіжна збірна України поступилась французам у третьому кваліфікаційному матчі до Євро-2017. Два голи у другому таймі забезпечили перемогу господарям поля.

В порівняні з попереднім матчем проти команди Ісландії, у складізбірноїУкраїни відбулась лише одна заміна – замість Зінченка, який відбув у розташування національної збірної, на полі з’явивсяВалерій Лучкевич. Загалом, матч наша збірна розпочала дуже обережно, зробивши ставку на надійну гру в обороні – що дало свої плоди – французи майже нічого не могли створити біля воріт Бущана в першій половині гри. Щоправда, те саме можна сказати і про українців. Тож, за результатами першого тайму можна згадати лише декілька небезпечних моментів у обох команд – у Лема та Рабьо у Франції, та у Коваленка з Безбородько у України.

На другий тайм господарі вийшли надзвичайно вмотивованими та налаштованими виправити все те, що не виходило у них в першому таймі. Перші хвилини виявились дещо нервозними - Бущан був змушений постійно вступати в гру, рятуючи власні ворота. А вирішальним у матчі став проміжок між 70-ою та 77-ою хвилинами матчу, коли французам вдалось провести дві результативні атаки, які і вирішили долю матчу – 2:0 на користь господарів поля. Після пропущених голів українці не знітились, а усіма силами пішли вперед, проте провести бодай гол престижу їм, на жаль, так і не вдалось.

Франція U-21 – Україна U-21 – 2:0

Голи: Лема (70), Рабіо (77)

Франція: Меньян - Толіссо, Рабіо, Амаві, Гільберт, Павар, Лапорт, Крівеллі, Лема, Вальтер, Аллер (Жан, 71)

Україна: Бущан - Дуць, Юрченко, Безбородько (Хобленко, 60), Коваленко, Петряк (Данченко, 77), Мірошниченко, Соболь, Сваток, Лучкевич, Мішньов

Попередження: Гільберт (52) - Безбородько (42), Дуць (90)

U-21: Коли Фортуна не на нашому боці

PKU9752

Молодіжна збірна України зазнала поразки у другому матчі відбіркового турніру до Євро-2017. На власному полі наші хлопці з мінімальним рахунком поступились одноліткам із Ісландії.

Перші хвилини матчу показали, що не такий страшний звір як його малюють, тож у матчі з лідером групи наша збірна вирішила грати першим номером. Повести у рахунку підопічні Сергія Ковальця могли вже на 2-ій хвилині, проте на удар Безбородька зреагував голкіпер. Відповідь ісландців не забарилась, і вже на 3-ій хвилині вони заробили небезпечний штрафний, проте удар прийшовся вище воріт. Ще одну можливість забити гравці Ісландії втратили за декілька хвилин.  Эліас-Мару Омарссон так і не зумів засвітити своє прізвище на табло стадіону «Центральний». Власне на цьому моменти у Ісландії і закінчились. Після цього повновладними господарями на полі стали саме українці, які почали створювати момент за моментом, проте м’яч вперто не йшов у ворота ісландців: непогані можливості забити мали Зінченко, Мірошниченко, Коваленко, Безбородько – та надійно діяв в рамці воріт Шрам, а одного разу ісландців врятувала поперечина.

На другий тайм підопічні Сергія Ковальця вийшли не менш мотивованими – очі горіли, тож команда просто «понеслась» до воріт суперника. Проте, володіючи повною територіальною та ігровою перевагою, українці… пропустили гол. Чи не єдина атака ісландців призвела до взяття воріт Бущана на 70-ій хвилині. Нелогічний гол, який, на жаль, так і залишився єдиним в цьому поєдинку. Після пропущеного м’яча українці не знітились, а продовжували свої атаки – низка моментів, поперечина. Та в результаті абсолютно несправедлива поразка.

Україна U-21 - Ісландія U-21 - 0:1

Гол: Вільяльмссон, 71

Україна: Бущан – Сваток, Мірошниченко (Лучкевич, 85), Сваток, Соболь, Мішньов, Коваленко, Юрченко, Зінченко, Петряк, Безбородько (Бесєдін, 68)

Ісландія: Шрам -  Арнарссон, Херманнссон, Бедварссон, Сігурйонссон, О. Омарссон, Гуннлаугссон, Бьорнссон, Трандарсон (Вільяльмссон, 64),

Йоханнессон (Айгіссон, 87), Е. Омарссон

Молодіжна збірна України поступилася команді Данії

61

У вівторок, 8 вересня, молодіжна збірна України провела товариський матч із однолітками з Данії. Зустріч, яка проходила на «Оболонь-Арені» у Києві, завершилася перемогою гостей з рахунком 1:3.

Команда Сергія Ковальця була сповнена бажання реабілітуватися за нелогічну поразку на старті відбору молодіжного ЧЄ-2017. «Синьо-жовті», які до Македонії їхали за трьома очками, повернулися додому ні з чим.

Щоправда, у першому таймі керманич молодіжної збірної вирішив довірити місце на полі найближчому резерву команди. На лавці ж залишилися і Міршніченко, і Чачуа, і Беседін разом з парою найбільш гострих атакувальних гравців – Юрченком та Блізніченком.

Як виявилося кадрове рішення далося взнаки, оскільки перша реальна загроза біля воріт збірної України призвела до голу. На 7-й хвилині ворота Сарнавського вразив Зохоре.

Такий перебіг подій не влаштував нашу команду, яка перевела гру на половину поля суперників. І результат не змусив себе чекати, вже на 20-й хвилині Жураховський відновив паритет у рахунку.

У середині першого тайму, коли, здавалося, українці налагодили комбінаційну гру у на половині поля данців, гостям знову вдалося зіпсувати настрій вболівальникам на трибунах. Це Андерсен виявився найспритнішим у штрафному майданчику української команди і переправив м’яч у ворота.

На другу половину зустрічі Ковалець провів низку замін, випустивши на поле «свіжу кров». Але як одній, так і іншій команді не вистачало осмисленого конструктиву у діях. Більш того, ситуацію ускладнило поле, яке через дощ стало надто важким. У підсумку, у ворота Шеремети, які змінив Сарнавського у другій 45-хвилинці, встиг побувати ще й третій м’яч. Автоголом відзначився Дуць – 1:3 на користь півфіналістів молодіжного Євро-2015.