Дитячо - юнацька футбольна ліга України

УКРАИНА — США — 2:0

УКРАИНА — США — 2:0

Збірна України практично з перших хвилин зустрічі заволоділа грунтовним перевагою і тому не дивно , що вже на 12 -й хвилині підопічні Фоменка зуміли відчинити счет: в результаті передачі з центру поля Гармаш вискочив один на один з Ховардом , обіграти голкіпера збірної США не зумів , однак отримавши відскочив від воротаря м'яч повторно , відпасував на Ярмоленка і той ударом з близької відстані без проблем вразив порожні ворота - 1:0.

Після голу перевага збірної України стала ще більш відчутною і незабаром «синьо -жовті» знову домоглися успіху ( завершальний удар наносив Кучер ) , однак зробили це з офсайду - взяття воріт не було зараховано . Але українців це не збентежило - моменти біля воріт збірної США продовжували виникати . Так , на 26 -й хвилині Брукс , перериваючи небезпечний простріл Ярмоленко з правого флангу , зрізав м'яч у свої ворота , але Ховард виручив , зреагував. Потім той же Ярмоленко увірвався до штрафного справа і пробив низом - м'яч пройшов зовсім поруч з дальньою штангою . Ну а на 32 -й хвилині підопічні Фоменка упустили стовідсотковий момент для того , щоб подвоїти рахунок : Ярмоленка відмінним пасом вивів Гармаша один на один з Хорвадом , але Денис забарився при обробці м'яча і в підсумку його втратив .

Через кілька хвилин після цього напруга біля воріт збірної США стало поступово знижуватися. У підсумку , гра вирівнялася , і в такому ключі пройшла аж до свистка на перерву.

Другий тайм почався з двох поспіль дуже небезпечних моментів біля воріт збірної збірною України. Спершу Бедойя отримав м'яч в лівій частині штрафної українців і пробив зльоту - рикошет про Федецького , і сфера пройшла зовсім поруч з дальньою штангою ! А через пару хвилин Алтідор пробив головою з шести метрів , замикаючи флангову подачу , і м'яч просвистів над самою поперечиною воріт збірної Україні .

В цілому , початок другого тайму було повністю за збірною США , проте ближче до 60 -й хвилині гра практично вирівнялася. А ще через вісім хвилин успіху домоглися українці : Безус вивів Девича один на один з Ховардом , удар Марко з 12 -ти метрів голкіпер збірної США парирував , проте м'яч відскочив назад до українського форварду і той повторним ударом вже без проблем вразив ціль - 2:0 .

Другий гол додав «синьо -жовтим » настрої , та незабаром вони створили біля воріт суперника ще два гольових моменти . В обох випадках виконував соло Ярмоленко. Спершу він завдав ефектний удар метрів з 25 -ти і Ховард не без зусиль зумів відбити м'яч. А потім Андрій , несподівано для американців перехопивши м'яч у центрі поля і помітивши , що голкіпер збірної США далеко вийшов з воріт , спробував його перекинути ударом практично з центрального кола , і Говарду коштувало величезних зусиль , щоб дотягнутися до сфери , яка вже летіла в « рамку ».

У кінцівці матчу гра очікувано змістилася ближче до штрафного збірної України , і в одному з епізодів американці були дуже близькі до того , щоб скоротити відставання в рахунку: на 87 -й хвилині Йоханссон пробив зльоту метрів з 14 -ти після подачі кутового - м'яч уже летів у сітку , але буквально з лінії воріт його зумів відбити Гусєв. Більшого ж збірна США домогтися не зуміла і арбітр зустрічі зафіксував перемогу збірної України з рахунком 2:0.

УКРАЇНА - США - 2:0 ( 1:0)
Голи: Ярмоленко ( 12 ) , Девіч ( 68 )

Україна : 12.П 'ятов , 3.Хачеріді , 4.Тимощук (К) , 5.Кучер , 6.Гармаш ( 15.Безус , 46 ) , 7.Ярмоленко ( 26.Морозюк , 90 ) , 8.Зозуля ( 22.Девіч , 66 ) , 10.Коноплянка ( 9.Гусєв , 69 ) , 13.Шевчук ( 24.Макаренко , 80 ) , 14.Ротань ( Едмар , 78 ) , 17.Федецкій .
Запасні: 1.Бойко , 23.Худжамов , 2.Дедечко , 11.Селезньов , 20.Ракіцкій , 25.Пілявскій , 25.Морозюк , 27.Хомченовскій .

США : 1.Ховард (К) , 2.Кастільо ( 21.Ші , 63 ) , 3.Брукс , 5.Оньеву , 8.Демпсі , 11.Бедойя , 13.Джонс ( 14.Вільямс , 79 ) , 16.Клештан ( 9.Йоханссон , 63 ) , 17.Алтідор , 20.Кемерон , 23.Джонсон .
Запасні: 12.Гузан , 4.Спектор , 6.Моралес , 15.Пеквуд , 18.Бойд , 19.Агудело .