Дитячо - юнацька футбольна ліга України

Україна обіграла Нігер

З перших хвилин матчу збірна України заволоділа тотальною перевагою, практично безперервно контролюючи м'яч, але до гостроти біля воріт збірної Нігера справа досить довго не доводила.На 20-й хвилині команда Михайла Фоменка заробила кутовий: Ярмоленко виконав навіс у штрафний майданчик, а дебютант збірної України Ордець головою переправив м’яч у сітку воріт. У наступній атаці збірна України знову відзначилася голом, але арбітр зафіксував положення «поза грою» у Ярмоленка.Збірна України продовжувала активно атакувати аж до свистка на перерву, але добитися успіху в першому таймі більше так і не зуміла.

У другому таймі обидва наставники провели ряд замін, надавши можливість багатьом гравцям, присутнім у заявках збірних, показати свої здібності. Й інтригу було поновлено на 56-й хвилині, коли гості несподівано зрівняли рахунок у матчі. Штрафний з лівого фланзу захисту збірної України завершився навісною передачею на дальню стійку, де ніким не прикритий Умару переправив "сферу" у сітку.І все ж збірній України вдалося вирвати перемогу у цій товариській грі. За десять хвилин до фінального свистка чергове загострення Болбата на фланзі допомогло нашій команді забити таки гол у ворота збірної Нігеру. Сергій виконав навісну передачу на Степаненка, а Тарас влучним ударом головою не залишив шансів воротарю − 2:1.

Україна - Нігер - 2:1

Голи: Ордець (20), Степаненко (80) - Умару (56)

Україна: Пятов - Селін, Кучер, Степаненко, Ярмоленко, Коноплянка (Болбат, 62), Федецький, Гармаш (Девіч, 46, Безус, 87), Антонов (Зозуля, 46), Ордець, Едмар (Макаренко, 73)

Нігер: Дауда - Чікота, Лансіна, Кудізе (Сулейман, 88), Умару (Мутаре, 61), Бурейна, Мохамед, Дела Саку, Сіссе, Якуба (Нумау, 73), Курума

Попередження: Едмар, Ярмоленко - Сіссе, Бурейна, Лансіна