Едвард Юул Род-Ларсен, син норвезьких дипломатів, у синьому костюмі на події в Осло

Син норвезьких дипломатів вчинив самогубство через скандал з Епштейном

У Осло виявили тіло 25-річного Едварда Юула Род-Ларсена. Син відомих дипломатів Мони Юул та Тер’є Род-Ларсена наклав на себе руки. Це сталося невдовзі після початку розслідування щодо зв’язків його батьків з Джеффрі Епштейном.

Обставини трагедії

Адвокати родини підтвердили факт самогубства. За три дні до виявлення тіла норвезька та французька поліція запустили спільне розслідування. Підозрюють батьків у корупції та тісних контактах з Епштейном.

Сексуальний злочинець допоміг дипломатам придбати елітну квартиру. У своєму заповіті він заповів по 5 мільйонів доларів кожному з двох їхніх дітей. Норвезькі ЗМІ повідомляли, що в дитинстві Едварда возили на приватний острів мільярдера.

Батьки заперечують участь у злочинах. Водночас вони визнають активні контакти з Епштейном. Адвокати родини зазначили: останні дні були вкрай важкими. Вони закликають уникати спекуляцій щодо причин суїциду.

Хто такі Мона Юул і Тер’є Род-Ларсен

Подружжя — всесвітньо відомі дипломати. Вони відіграли ключову роль у переговорах 1990-х, що призвели до Осло accords між Ізраїлем та Організацією визволення Палестини. Після завершення держслужби стали соратниками Епштейна. Працювали над зв’язками між рухом MAGA та європейськими ультраправими силами.

More From Author

Шовковський завойовував дружину SMS: легенда Динамо поділилася історією

Логотип ЄБРР, що надав Rozetka 25 млн євро для зростання

Rozetka залучила 25 млн євро від ЄБРР для зростання

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Останні коментарі

No comments to show.

Категорії