Пожежа на НПЗ ЛУКОЙЛ у Кірішах: густий дим і полумя від атаки дронів

Дрони атакували Ленінградську область: пожежа на НПЗ у Кірішах

У ніч на 5 травня невідомі безпілотники вдарили по Ленінградській області Росії. Внаслідок атаки спалахнула пожежа на нафтопереробному заводі в Кірішах.

Хронологія подій

Загрозу БпЛА оголосили о 1:25. Мешканців попередили про можливе зниження швидкості інтернету.

Губернатор Олександр Дрозденко повідомив: о 2:08 сили ППО збили три дрони. О 3:01 він зазначив про знищення 16 безпілотників. Бойова робота тривала.

О 4:13 в області скасували тривогу. За даними Дрозденка, ППО за ніч збила 18 БпЛА. Пожежа виникла в промисловій зоні Кірішів.

Зафіксовано займання в промисловій зоні в Кірішах. Фахівці МНС розпочали ліквідацію пожежі, – повідомив губернатор.

Станом на 8:08 росіяни заявили про знищення 29 БпЛА. Пожежу ліквідували. Жертв та руйнувань немає.

Ширший контекст

Дипломат, екс-посол США Стівен Пайфер наголосив, що удари по російських нафтових об’єктах чинять тиск на економіку РФ. Атаки підривають наратив Путіна, впливаючи на громадськість.

More From Author

Лідери Бразилії, Аргентини та ЄС підписують угоду Меркосур про вільну торгівлю

Бразилія готується до стрибка експорту: що змінить угода Меркосур з ЄС

Вікторія Литвиненко з партнером у романтичних сценах серіалу «Кохання та полумя»

Вікторія Литвиненко приєдналася до “Кохання та полум’я” другого сезону

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Останні коментарі

No comments to show.

Категорії