Російські війська активно просуваються до Лимана Донецької області, використовуючи кількісну перевагу. Українські оборонні позиції мають низьку щільність, що ускладнює стримування. Зафіксовано ураження в східній частині міста. Сусідня Костянтинівка опинилася під загрозою втрати.
Активність у Серебрянському лісництві
Підвищена активність триває вже деякий час, і Лиман стає дедалі актуальнішою ціллю для окупантів, повідомляє джерело. Найбільша зона активності та контролю противника — червона та сіра зони Серебрянського лісництва. Росіяни пересуваються там, ховаються, закріплюються та намагаються проникнути в глибину.
У самому Лимані зберігається активність, зокрема в східній околиці. Ситуація в Ямполі та Озерному складається максимально неприємно. Аналітики закликають вище командування приділити увагу цій ділянці, щоб уникнути безглуздих втрат.
Загострення біля Костянтинівки
Ситуація навколо Костянтинівки загострюється. Російські війська змінили тактику й перейшли до активних міських боїв, намагаючись просочитися вглиб міста невеликими піхотними групами. Навколо Костянтинівки-Дружківки російське командування зосередило близько 11 тисяч військових і не припиняє спроб просування на цьому напрямку.


