Головна arrow-right Про ДЮФЛУ

Про ДЮФЛУ

article-img

Вперше про ідею створити Дитячо-юнацьку футбольну лігу України почали говорити ще 1998 році під час проведення дитячо-юнацьких футбольних турнірів. У результаті, 02 березня 2001 року була заснована «Дитячо-юнацька футбольна ліга України».


Першим президентом ДЮФЛУ був Воронов Ігор Олексійович.
15 лютого 2013 року ІІІ звітно-виборній Конференції Дитячо-юнацької футбольної ліги України було реорганізовано правовий та юридичний статус організації. З цього часу вона стала іменуватися – Громадська спілка «Всеукраїнська Дитячо-юнацька футбольна ліга України».


Також на ІІІ звітно-виборній Конференції Дитячо-юнацької футбольної ліги України було обрано нового президента ДЮФЛУ – їм став Борт Віталій Петрович, який і займає цю посаду по теперішній час.


Громадська спілка «Всеукраїнська Дитячо-юнацька футбольна ліга України» – це добровільне громадське об’єднання, яке створене відповідно до Законів України «Про громадські об’єднання» та «Про фізичну культуру і спорт» для спільної реалізації та захисту членами спілки своїх соціальних, культурних та інших прав і свобод та не має за мету одержання прибутку.


Засновниками ДЮФЛУ є Всеукраїнська спортивна громадська спілка «Українська Асоціація Футболу» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Спортивний клуб «Лідер».
Дитячо-юнацька футбольна ліга України (ДЮФЛУ) — займається безпосередньою організацією та проведенням Всеукраїнських змагань з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів.


Метою діяльності ДЮФЛУ є популяризація та подальший розвиток дитячо-юнацького футболу в Україні і підвищення рівня майстерності юних футболістів для успішного виступу національних збірних та клубних команд України в міжнародних змаганнях.