Головна arrow-right Новини arrow-right АНДРІЙ ПАВЕЛКО ПЕРЕДАВ ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКАМЕНТИ Й ПРОВІВ У КРАМАТОРСЬКУ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИКОМ АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.
article-img

АНДРІЙ ПАВЕЛКО ПЕРЕДАВ ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКАМЕНТИ Й ПРОВІВ У КРАМАТОРСЬКУ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИКОМ АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

АНДРІЙ ПАВЕЛКО ПЕРЕДАВ ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКАМЕНТИ Й ПРОВІВ У КРАМАТОРСЬКУ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИКОМ АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Фото прес-служби УАФ

Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко разом із першим віце-президентом УАФ Вадимом Костюченком відвідали з робочим візитом Донеччину.

У Краматорську очільник УАФ зустрівся з головою регіональної асоціації Максимом Єфімовим та обговорив взаємодію в гуманітарних питаннях.

Фото прес-служби УАФ

Керівники УАФ привезли для медиків лікарень Краматорська й допомогли розвантажити необхідні медикаменти. Також ліки були доставлені військовим медикам на передовій.

Фото прес-служби УАФ

Також у Краматорську президент УАФ зустрівся з мером міста Олександром Гончаренком та із заступником мера, директором ФК «Краматорськ» Андрієм Безсонним, з якими Координаційний центр УАФ співпрацює в питаннях розміщення дітей в безпечних західних областях країни й на базах закордонних партнерів УАФ.

Фото прес-служби УАФ

«Футбольна родина Донеччини вже вісім років живе в умовах війни, тому чудово знає, що таке допомагати людям, ризикуючи власним життям. Вдячний Максиму Єфімову за сміливість і активну гуманітарну діяльність в рідному регіоні з початку повномасштабного вторгнення рашистів. Це й евакуація сотень дітей, і доставка необхідних медикаментів місцевим лікарням, і підтримка воїнів-захисників. Пишаємося й продовжуємо співпрацю!» — відзначив Андрій Павелко.

Фото прес-служби УАФ

У Краматорську представники УАФ вшанували пам’ять замордованого окупантами 2014 року 16-річного воротаря місцевого клубу «Авангард» Степана Чубенка біля монументу, встановленого на честь героя. Щороку під патронатом УАФ проходить турнір, присвячений цьому юному патріоту.

Фото прес-служби УАФ

Під час перебування керівників УАФ на Донеччині, зокрема — їхнього проїзду Добропіллям, містечко було обстріляно російськими ракетами. Удару зазнав житловий сектор неподалік. Поранення отримали дорослі й діти, пошкоджено будинки, зокрема офіс українського відділення Червоного хреста.

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF