Головна arrow-right Новини arrow-right АНДРІЙ ПАВЕЛКО ЗУСТРІВСЯ З КЕРІВНИЦТВОМ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ТА ДІТЬМИ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМИ.
article-img

АНДРІЙ ПАВЕЛКО ЗУСТРІВСЯ З КЕРІВНИЦТВОМ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ТА ДІТЬМИ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМИ.

АНДРІЙ ПАВЕЛКО ЗУСТРІВСЯ З КЕРІВНИЦТВОМ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ТА ДІТЬМИ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМИ.

У межах робочого візиту в Хмельницький президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко разом із першим віце-президентом УАФ Вадимом Костюченком і керівником обласної асоціації футболу Ігорем Хібліним зустрівся з головою обласної військової адміністрації Сергієм Гамалієм і мером Хмельницького Олександром Симчишиним.

Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці місцевої влади, футбольної спільноти Хмельниччини й Координаційного центру УАФ у реалізації низки гуманітарних проєктів, спрямованих на підтримку дітей-переселенців із зони бойових дій та військових, які захищають незалежність України.

Фото прес-служби УАФ

«Вдячний голові Хмельниччини та меру обласного центру за підтримку наших ініціатив. Продовжуємо плідну взаємодію! Пишаюсь командою обласної асоціації футболу на чолі з надійним Ігорем Хібліним, яка з початку повномасштабного вторгнення в Україну російських фашистів активно включилася в усі наші гуманітарні програми й виконала велику роботу! І для нашої футбольної спільноти, і для місцевої влади важливо, щоб сотні дітей із Харкова, Сєверодонецька, Маріуполя, Сум, Бучі, Краматорська, Слов’янська, Миколаєва, Херсона й Бердянська, які знайшли на Хмельниччині тимчасовий прихисток, отримали й необхідну турботу, й умови для навчання та занять футболом», — розповів Андрій Павелко.

Фото прес-служби УАФ

Також представники УАФ разом із керівником регіональної асоціації футболу зустрілися у Хмельницькому з дітьми-переселенцями, поспілкувалися й подарували їм м’ячі. «Найменшому з юних футболістів лише два рочки, але гра з м’ячем уже є його улюбленим заняттям. Старші мають більший досвід, тренуються щодня і мріють про повернення до змагань. Повномасштабна агресія російських фашистів змусила їхні сім’ї шукати порятунку подалі від рідного дому, і це для дітей великий стрес. Пом’якшити його допоможуть опіка дорослих і нові друзі з різних регіонів України, що також сприяє єднанню українців з усіх куточків нашої батьківщини», — відзначив президент УАФ.

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF