Головна arrow-right Новини arrow-right Чемпіонат U-19 (перша ліга): дива від Чудака, Барса наздоганяє Авангард.
article-img

Чемпіонат U-19 (перша ліга): дива від Чудака, Барса наздоганяє Авангард.

Відбулися матчі чергових турів чемпіонату ДЮФЛУ серед команд Першої ліги U-19. Також було дограно кілька перенесених поєдинків. Проект Золотий Талант повідомляє результати та розповідає про найцікавіші протистояння.

Група 1

У єдиному матчі 12-го туру вінницька Нива не залишила шансів Гірнику (Новояворівськ) — 3:1. Всі три голи  у переможців забив 19-річний Валентин Посвалюк. Він відкрив рахунок на 5-й хвилині: підібрав м’яча і зльоту пробив. Другий гол — на 15-й хвилині після розіграшу штрафного із Олегом Поліщуком. Третій — також після чудової гри на підбиранні.

Після гри Посвалюк поділився враженнями: “Ще ніколи хет-триків не робив. Напевно, цього разу заслужив це. Все ж Нива переважала Гірник, більше працювала із м’ячем. Але нападником грати не збираюся”.

Відзначимо, що Посвалюк раніше грав на позиції центрального захисника, а зараз — в центрі поля.

Тур 9

14 квітня

Поділля (Хмельницький) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 4:2

15 квітня

Буковина (Чернівці) — Нива (Вінниця) — 2:0 (відео)

Група 2

У другій групі пройшли матчі 17-го туру. Один із лідерів — житомирське Полісся мінімально переграло ФА Арсенал — 1:0, забивши на третій компенсованій хвилині.

Полісся святкує пізній переможний гол. Фото фейсбук Полісся.

Лідер групи Любомир просто знищив Локомотив — 6:0. Ця перемога дозволила стаищанцям зберегти свою перевагу в три залікові пункти над ДЮСШ-15.

Ставищанці у роздягальні. Фото фейсбук Любомира.

Щодо самої ДЮСШ-15, то кияни минулої середи ще більш упевнено переграли Білу Церкву — 7:0.

Звертаємо увагу на щільність у турнірній таблиці. Три перших команди знаходяться на відстані трьох залікових пунктів одна від одної.

Група 3

У третій групі були зіграні матчі 9 туру. Лідер — криворізький Гірник у непростому матчі переграв останню команду групи ДЮСШ Херсон — 3:2. Херсонці відкрили рахунок на 41-й хвилині, коли Ольховіков реалізував пенальті. На 50-й хвилині Іван Козак зрівняв рахунок. Проте, за три хвилини Ярослав Богомол знову вивів ДЮСШ Херсон уперед. Врятував лідера групи Дмитро Чудак, який своїм дублем приніс перемогу Гірнику.

Сусіди у турнірній таблиці одеські Атлетик та Чорноморець переможця не виявили — 1:1.

Друга команда групи ДЮСШ-1-Кривбас-84 також у непростому матчі переграла СК Дніпро — 3:2. Таким чином, два криворізькі колективу продовжують знаходитися на відстані в чотири залікові пункти.

Тур 9

14 квітня

ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Олімпік Кропивницький — 0:3

ДЮСШ Херсон — Гірник (Кривий Ріг) —  2:3 (відео)

ДЮФК Атлетик (Одеса) — Чорноморець (Одеса) — 1:1 (відео)

Група 4

У четвертій групі пройшли два матчі 13 туру. Сумська Барса не залишила шансів Енергії — 4:0. Дублями за сумчан відзначилися Андрій Левченко та Богдан Тесленко.

У ще одному матчі групи харківські Майстри м’яча переграли Коледж ім. С. Бубки — 3:1.

Таким чином, Авангард (Харків) та Барса (Суми) мають однакову кількість залікових пунктів — по 18 і очолюють групу.