Головна arrow-right Новини arrow-right ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ФУТБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ: ОКРЕСЛЕНО КОНТУРИ СЕЗОНУ-2020/2021.
article-img

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ФУТБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ: ОКРЕСЛЕНО КОНТУРИ СЕЗОНУ-2020/2021.

У Будинку футболу відбулася робоча нарада з питань проведення реорганізації системи змагань у чемпіонаті України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону-2020/2021. Начальник відділу дитячо-юнацького футболу УАФ Валерій Золотухін привітав усіх гостей та подякував, що в такий складний час представники клубів знайшли можливість прибути до Української асоціації футболу. Нарада розпочалася хвилиною мовчання, якою присутні […]

У Будинку футболу відбулася робоча нарада з питань проведення реорганізації системи змагань у чемпіонаті України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону-2020/2021.

Начальник відділу дитячо-юнацького футболу УАФ Валерій Золотухін привітав усіх гостей та подякував, що в такий складний час представники клубів знайшли можливість прибути до Української асоціації футболу.

Нарада розпочалася хвилиною мовчання, якою присутні вшанували пам’ять знакової особистості українського футболу — Юрія Дячука-Ставицького, який нещодавно пішов із життя.

Перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко наголосив на тому, що зараз в Україні складна епідеміологічна ситуація, викликана COVID-19, але, відреагувавши вчасно й припинивши всі дитячо-юнацькі змагання, ми маємо надію на те, що наступний сезон у секторі наймасовішого футболу розпочнеться із дотриманням запланованого графіка вже у вересні поточного року, звичайно, якщо не буде ніяких ускладнень у нашій державі, викликаних коронавірусом. І розпочнуться змагання у трьох лігах, а саме — в Еліт-лізі, вищій та першій лігах чемпіонату України серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів.

Президент Дитячо-юнацької футбольної ліги України Віталій Борт також, незважаючи на всі складності, сподівається на позитив у цій ситуації. Він наголосив на тому, що Еліт-лізі з наступного сезону — бути!

Згодом присутнім було представлено новий формат чемпіонату та регламент змагань.

Чемпіонат України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону-2020/2021 планується провести у трьох лігах, які будуть сформовані за підсумками клубного заліку сезону-2019/2020. Це:

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF