Головна arrow-right Новини arrow-right КЕРІВНИКИ УАФ УЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ НОВОГО СТАДІОНУ ФК «ЛІВИЙ БЕРЕГ».
article-img

КЕРІВНИКИ УАФ УЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ НОВОГО СТАДІОНУ ФК «ЛІВИЙ БЕРЕГ».

КЕРІВНИКИ УАФ УЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ НОВОГО СТАДІОНУ ФК «ЛІВИЙ БЕРЕГ».

У суботу, 15 жовтня ФК «Лівий берег» презентував власний стадіон стандартних розмірів із натуральним покриттям.

Подію відвідали представники Української асоціації футболу — президент організації, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, перші віце-президенти Олексій Михайличенко, Анатолій Демяненко, Олег Протасов і Вадим Костюченко. Також на заході були присутні президент ПФЛ Олександр Каденко, президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу Микола Павлов, президент ФК «Лівий берег» Микола Лавренко, керівник Київського об’єднання асоціацій футболу Андрій Засуха й почесний консул Литовської Республіки в Україні Робертас Габулас.

Фото прес-служби УАФ

Стадіон зведено в доволі стислі терміни. Місткість його трибун становить 4 700 глядачів, поле має підігрів, облаштовані комфортні підтрибунні приміщення, і загалом арена відповідає ключовим критеріям, необхідним для організації матчів міжнародного рівня. У день презентації стадіону на новому полі мали можливість зіграти вихованці академії «Лівий берег». Представники УАФ привітали юних футболістів із важливою подією в історії клубу та вручили їм подарунки та м’ячі. 

Фото прес-служби УАФ

«Чи є у ворога шанси перемогти країну, де під час війни діти грають у футбол, а клуби будують нові стадіони? Жодних! Окрім нового стадіону, «Лівий берег» уже має стадіон зі штучним покриттям на 1 500 місць, який першим в Україні отримав сертифікат ФІФА, критий манеж, тренувальні поля й чудову дитячу академію. Такій інфраструктурі можуть позаздрити багато українських клубів. Дякую Миколі Лавренку й усім відданим справі ентузіастам, які навіть у такий складний час інвестують у розвиток українського футболу! Дякую Збройним силам України, завдяки героїзму яких і за підтримки Президента України Володимира Зеленського ми можемо проводити змагання, розвивати футбол і реалізовувати такі глобальні ініціативи, як подача заявки на проведення ЧС-2030 спільно з Іспанією й Португалією! Підтримуємо футболом наших героїв-захисників і разом наближаємо перемогу України!» — відзначив після завершення презентації очільник УАФ Андрій Павелко. 

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF