Головна arrow-right Новини arrow-right КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР УАФ НАДІСЛАВ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ НА СУМЩИНУ.
article-img

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР УАФ НАДІСЛАВ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ НА СУМЩИНУ.

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР УАФ НАДІСЛАВ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ НА СУМЩИНУ.

Команда Координаційного штабу та гуманітарного хабу УАФ у Дніпрі з гуманітарною місією побувала на Сумщині. Сумщина як прикордонна з країною-агресором область однією з перших постраждала від широкомасштабного російського воєнного вторгнення.

Фото прес-служби УАФ

У межах міжрегіональної співпраці обласних асоціацій футболу перший віце-президент УАФ, координатор дніпровського хабу Алан Плієв, віце-президент УАФ Юрій Почотний, голова Асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів, зірковий футболіст «Дніпра» Олег Таран та легенда футболу, олімпійський чемпіон Сеулу-1988 Олексій Чередник передали гуманітарну допомогу Асоціації футболу Сумщини.

Фото прес-служби УАФ

Представники Координаційного штабу передали голові регіональної асоціації Андрію Прохоровичу продукти, дитяче харчування, ліки, засоби особистої гігієни та речі першої необхідності.

Гуманітарний вантаж призначений для родин переселенців із гарячих точок області, адже низка регіонів Сумщини зазнала нищівних руйнувань від зброї окупантів і тисячі родин залишилися без даху над головою. 

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF