Головна arrow-right Новини arrow-right КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР УАФ У ДНІПРІ ДОСТАВИВ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ СІМЕЙ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ.
article-img

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР УАФ У ДНІПРІ ДОСТАВИВ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ СІМЕЙ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ.

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР УАФ У ДНІПРІ ДОСТАВИВ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ СІМЕЙ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ.

Напередодні Дня матері, який відзначається в Україні 8 травня, команда Координаційного штабу Української асоціації футболу відвідала Центр надання гуманітарної допомоги жінкам та дітям-переселенцям у Дніпрі.

Фото прес-служби УАФ

Волонтерський центр у Дніпрі приймає на день від 800 до 1000 внутрішніх переселенців із сусідніх областей, які через російське воєнне вторгнення були змушені залишити свої домівки.

Фото прес-служби УАФ

Перший віце-президент УАФ, координатор дніпровського хабу Алан Плієв, віце-президент УАФ Юрій Почотний, голова Асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів та відомий у минулому футболіст, а нині — тренер ФК «Інгулець» Младен Бартулович доставили для сімей переселенців продукти харчування, солодощі, речі й засоби особистої гігієни. Дітям від футбольної команди координаційного центру національної асоціації дісталися розмальовки, іграшки та футбольні сувеніри.

Фото прес-служби УАФ

Своєю чергою люди, які цього дня прийшли до центру, ділилися історіями про те, як їхні сім’ї змушені були рятуватися від бойових дій та жахіть війни. 

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF