Головна arrow-right Новини arrow-right КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР УАФ ЗА СПРИЯННЯ ДАРІО СРНИ ВІДПРАВИВ ГРУПУ ДІТЕЙ ДО ХОРВАТІЇ.
article-img

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР УАФ ЗА СПРИЯННЯ ДАРІО СРНИ ВІДПРАВИВ ГРУПУ ДІТЕЙ ДО ХОРВАТІЇ.

КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР УАФ ЗА СПРИЯННЯ ДАРІО СРНИ ВІДПРАВИВ ГРУПУ ДІТЕЙ ДО ХОРВАТІЇ.

11 травня група дітей, які є вихованцями СДЮШОР «Юність» та академії ФК «Десна» із Чернігова, поїхала до Хорватії. 56 дітей отримали запрошення в місто Спліт, де вони матимуть комфортні умови для проживання, тренувань та гри у футбол.

Фото прес-служби УАФ

Про це повідомив президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко, який відвідав Чернігів із робочим візитом. Разом із першим віце-президентом УАФ Вадимом Костюченком та віце-президентом і генеральним секретарем УАФ Юрієм Запісоцьким вони привезли до міста, яке серйозно постраждало від воєнної агресії фашистської росії, партію допомоги — продукти харчування й предмети першої необхідності.

Фото прес-служби УАФ

«Раніше ці діти були евакуйовані із Чернігова на Захід України. Їхній безпечний виїзд організував голова Чернігівської обласної асоціації футболу Геннадій Прокопович. Вдячний Геннадію Прокоповичу за безпечну евакуацію дітей, а Даріо Срні — за сприяння в організації їхнього виїзду в Хорватію!» — зазначив Андрій Павелко.

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF