Головна arrow-right Новини arrow-right Номінанти на Золотий м’яч ДЮФЛУ сезону 2020-2021 р.
article-img

Номінанти на Золотий м’яч ДЮФЛУ сезону 2020-2021 р.

Номінанти на Золотий м’яч ДЮФЛУ.

Категорії : Претенденти
   
U – 14 – 2007 Домчак Назар УФК -Карпати
  Мартюк Ілля Шахтар
  Човгаленко Ростислав Динамо
  Стрільчук Дмитро Шахтар
  Петренко Олександр Шахтар
  Вихрищук Ілля Чорноморець
  Олексенко Артем Зірка Кроп.
  Баєв Рустам Юність Чернігов
   
   
  Белицький Даніїл КДЮСШ Чемпіон
  Дорош Нікіта Юність Чернігов
  Мігуцький Станіслав ДЮСШ-1-Крив.
  Ільченко Олександр Динамо
  Степанов Артем Шахтар
  Леута Руслан Шахтар
  Драган Олександр Динамо
  Гармаш Євген ДЮСШ Атлет Київ
  Карпізін Ярослав УФК-Металл
   
U – 15 – 2006 Суркіс В’ячеслав Динамо
  Кисіль Марк Шахтар
  Гаража Данило ДАФ Дніпро
  Бакай Артур Шахтар
  Дігтярь Кирило УФК-Металл
  Третяк Дем’ян  ДАФ Дніпро
  Гудименко Нікіта Локомотив Київ
  Голобородько Тарас ДЮФШ Ворскла
  Нестеренко Руслан Динамо
   
   
  Чабан Іван ДАФ Дніпро
  Красніков Єгор УФК-Металл
  Вербицький Андрій Металіст 1925
  Коваленко Богдан Локомотив Київ
  Будко Богдан Шахтар
  Бундаш Василь Шахтар
  Синчук Геннадій УФК-Металл
  Пашко Кирило Динамо
  Пономаренко Матвій Динамо
   
   
   
U – 16 – 2005 Таран Єгор ДВУФК Дніпро
  Сизонюк Єгор Динамо
  Янчишин Назар Динамо
  Кравец Владіслав Шахтар Воротар
  Лисенко Степан ДВУФК Дніпро
  Білоконь Данило Динамо
  Ломницький Андрій УФК – Карпати
  Янович Євген Шахтар
   
   
   
   
   
   
   
  Маткевич Андрій Динамо
  Сєров Владислав Барса Суми
  Тихонов Андрій Діназ Київ
  Дідич Євген Діназ Київ
  Дзень Микита Динамо
  Панченко Сергій   ДВУФК Дніпро        
  Кремчанін Дмитро Динамо
  Якименко Олександр Шахтар
  Деркач Максим   Шахтар
  Дебич Василь УФК-Карпати
   
   
U – 17 – 2004 Барченко Денис Шахтар
  Слюбик Богдан КЗ ДЮСШ Карпати
  Удод Данило Шахтар
  Булеза Андрій Шахтар
  Поповський Ілля ТОДЮСШ Копичинці
  Яценко Максим Любомир Ставище
  Байрук Назар ДВУФК Дніпро
  Росс Антон Любомир Ставище
  Гойса Андрій Юність Чернігов
  Долбнев Артем ДВУФК Дніпро
   
   
  Чернушкін Дмитро Гірник Кривий Ріг
  Кузьменко Павло Юність Чернігов
  Горбач Ігор Динамо
  Столярчук Андрій КЗ ДЮСШ Карпати
  Глущенко Антон Шахтар
  Пушкарев Олег Шахтар
  Царенко Антон  Динамо
  Федор Олег КЗ ДЮСШ Карпати
  Русяк Назар КЗ ДЮСШ Карпати
  Бутенко Максим ТОДЮСШ Копичинці
   
   
U – 19 Перша Ліга  
  Острік Єгор Авангард Харків
  Півень Назарій Любомир Ставище
  Почернін Денис Авангард Харків
  Шишко Максим ХДВУФК №1 Харків
  Сафонов Даніїл Авангард Краматорск
  Лесунов Владислав Авангард Краматорск
  Потімков Юрій Авангард
   
  Панченко Дмитро ХДВУФК №1 Харків
  Емере Антоній Авангард Харків
  Дуруеке Кевін Авангард Харків
  Товкач Максим ХДВУФК №1 Харків
  Бондар Денис Любомир Ставище
  Гунічев Єгор Авангард Краматорск
  Гаврік Нікіта Авангард Краматорск
   
Тренер Бермудес Валерій Луісович Барса Суми
  Гончаров Олександ Віталійович Діназ
  Вільчінский Володимир Несторович Уфк-Карпати
  Єфіменко Володимир Олександрович ДАФ Дніпро
  Чернов Андрій Володимирович ДФВУФК
  Ворона Валерій Нікіфорович Юність
  Ратулутра Оскар Шахтар
  Платонов Валентин Вікторович КПНЗ ДЮСШ-1 КМР
  Касимов Вадим Адилович ДЮФШ Ворскла
  Хоптовий Михайло Зіновьевич ТОДЮСШ Копичинці
  Семчук Дмитро Анатолійович ОК ім. Піддубного
  Ястребінський Євген Іванович Динамо
  Дроценко Олексій Євгенович Динамо
  Прошенко Євген Олександрович ДВУФК
  Прокопов Сергій Олександрович Металіст
  Ситнік Олександр Борисович Шахтар
panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF