Головна arrow-right Протокол матчу
Чемпіонат України 2020/2021 Перша ліга U17 Група 2 Коло 1 Тур 6
Протокол матчу №
, 10-10-2020, Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) (22005682) - СКМД (Дніпро) (22005680)
Звичайний матч

Технічна інформація

Осн. час: 2:3 1-й тайм: 2:1 Дод. час: 0 Пенальті: 0 Початок: 00:00 Трив. матчу: 80
Стадіон: Академія Світло: Природнє Оц поля: 3 Глядачі: Повітря: + 20
Компенсований час 1 тайм: 0 Компенсований час 2 тайм: 0

Офіційні представники федерації

Гол. арб: Очкуренко Артем 0.00 Асистент 1: Вєтров Дмитро 0.00 Асистент 2: Ромашкевич Олексій 0.00
Рез. арб: 0.00 Арбітр 3: 0.00 Арбітр 4: 0.00
Спостерігач:

Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) (22005682)

ЛОсновнийКГолиЗаміни
1 Тимофєєв Олександр Денисович
11 Мшвілдадзе Давіті
13 Середенко В'ячеслав Олексійович
19 Сосновський Тігран Геннадійович
28 Коваленко Ростислав Дмитрович
14 Костючік Ярослав Артурович 2|64
12 Єрмак Максим Олексійович 6|57
18 Чалик Данило Сергійович 17|75
7 Штипуляк Іван Ігорович 72|49
34 Павлюк Олександр Олександрович 14 96|80+3
16 Гоцуляк Володимир Віталійович 25

СКМД (Дніпро) (22005680)

ЛОсновнийКГолиЗаміни
3 Орлов Микита Артемович
6 Кременчуцький Нікіта Олександрович
8 Бабанін Ілля Олегович
12 Селезньов Ілля Ігорович
16 Васючков Руслан Андрійович
29 Хорошко Станіслав Олександрович
44 Новіков Валерій Максимович
81 Іванов Даниїл Євгенійович
2 Скідан Деніс Юрійович 7|41
27 Трофімов Максим Андрійович 14|41
10 Пархоменко Владислав Володимирович 10,80
ЛЗаміниКГолиЗаміни
2 Поліванов Микита Андрійович
6 Воробйов Михайло Сергійович
8 Татарчук Михайло Сергійович
10 Рашевський Володимир Костянтинович
15 Пугач Гліб Костянтинович
17 Кобцев Єгор Михайлович
23 Рокоман Тимофій Олексійович
72 Кобеза Артем Андрійович
96 Зозуля Роман Анатолійович
ЛЗаміниКГолиЗаміни
11 Костюченко Максим Юрійович
19 Матвійчук Дмитро Сергійович
52 Павлішин Владислав Євгенович
90 Котов Нікіта Андрійович
99 Шаповал Ігор Леонідович
7 Жовтоноженко Кирило Антонович 99|56
14 Демченко Данило Валентинович 70

Попередження

ГравецьЖКЧКХвилинаПричина
Новіков Валерій Максимович СКМД Дніпро 22005680 23 неспортивна поведінка
Васючков Руслан Андрійович СКМД Дніпро 22005680 44 неспортивна поведінка
Жовтоноженко Кирило Антонович СКМД Дніпро 22005680 42 неспортивна поведінка
Орлов Микита Артемович СКМД Дніпро 22005680 31 неспортивна поведінка
Середенко В'ячеслав Олексійович Академія Ротаня і Зозулі Дніпро 22005682 54 неспортивна поведінка