Головна arrow-right Протокол матчу
Чемпіонат України 2020/2021 Перша ліга U17 Група 2 Коло 1 Тур 8
Протокол матчу №
, 24-10-2020, ФК Фламінго (Горішні Плавні) (22001542) - Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) (22005682)
Звичайний матч

Технічна інформація

Осн. час: 7:1 1-й тайм: 5:1 Дод. час: 0 Пенальті: 0 Початок: 00:00 Трив. матчу: 80
Стадіон: Гірник Світло: Природнє Оц поля: 4 Глядачі: Повітря: + 18
Компенсований час 1 тайм: 0 Компенсований час 2 тайм: 0

Офіційні представники федерації

Гол. арб: Сокуренко Ярослав 0.00 Асистент 1: Кальченко Юрій 0.00 Асистент 2: Руденко Данило 0.00
Рез. арб: 0.00 Арбітр 3: 0.00 Арбітр 4: 0.00
Спостерігач:

ФК Фламінго (Горішні Плавні) (22001542)

ЛОсновнийКГолиЗаміни
11 Латинцев Антон Сергійович
17 Подрезан Олександр Вікторович
1 Скорик Олександр Вікторович 12|63
14 Буланша Ігор Вадимович 36 15|56
4 Вороп Микола Артемович 16|63
22 Туровський Єгор Віталійович 19|43
2 Урода Георгій Максимович 20
3 Лисенко Віталій Сергійович 61
5 Ткаченко Олександр Сергійович 71
9 Хатьонка Артур Валерійович 5
8 Чернецький Данило Олександрович 8,32

Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро) (22005682)

ЛОсновнийКГолиЗаміни
1 Тимофєєв Олександр Денисович
12 Єрмак Максим Олексійович
13 Середенко В'ячеслав Олексійович
18 Чалик Данило Сергійович
34 Павлюк Олександр Олександрович
28 Коваленко Ростислав Дмитрович 5|62
11 Мшвілдадзе Давіті 6|14
21 Средняков Владислав Андрійович 7|41
16 Гоцуляк Володимир Віталійович 17|36
14 Костючік Ярослав Артурович 23|53
19 Сосновський Тігран Геннадійович 23
ЛЗаміниКГолиЗаміни
12 Скомаровський Данило Михайлович
15 Фатєєв Георгій Дмитрович
16 Матвієць Олександр Станіславович
19 Щербина Віталій Володимирович
ЛЗаміниКГолиЗаміни
5 Нагорний Богдан Сергійович
6 Воробйов Михайло Сергійович
7 Штипуляк Іван Ігорович
10 Рашевський Володимир Костянтинович
17 Кобцев Єгор Михайлович
23 Рокоман Тимофій Олексійович
72 Кобеза Артем Андрійович

Попередження

ГравецьЖКЧКХвилинаПричина
Мшвілдадзе Давіті Академія Ротаня і Зозулі Дніпро 22005682 7 неспортивна поведінка