Головна arrow-right Новини arrow-right УАФ ПРОВЕЛА ВЕБІНАР ДЛЯ МЕРЕЖІ МЕНЕДЖЕРІВ ІЗ ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.
article-img

УАФ ПРОВЕЛА ВЕБІНАР ДЛЯ МЕРЕЖІ МЕНЕДЖЕРІВ ІЗ ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.

УАФ ПРОВЕЛА ВЕБІНАР ДЛЯ МЕРЕЖІ МЕНЕДЖЕРІВ ІЗ ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.

У п’ятницю, 15 липня було проведено вступний вебінар для менеджерів із питань захисту дітей, що представляють обласні асоціації футболу.

Метою вебінару було:

— ознайомити учасників із концепцією та інструментарієм УЄФА щодо захисту дітей у футболі;

— покращити практичні навички та мотивацію з метою створення більш безпечного середовища для дітей у футболі;

— ознайомити учасників із діяльністю УАФ у частині захисту дітей у футболі, зокрема, з Політикою УАФ щодо захисту дітей.

Графіка УАФ

Додатково менеджери пройдуть онлайн-курси, розроблені УЄФА та швейцарською організацією у сфері захисту дітей Terre des Hommes, та розпочнуть роботу щодо посилення захисту дітей у футболі в різних куточках України.

Нагадуємо, що 10 грудня 2021 року в Будинку футболу Виконавчим комітетом УАФ було ухвалено Політику Української асоціації футболу щодо захисту дітей

Графіка УАФ

Ця політика підтверджує прагнення УАФ створити умови для безпечних занять дітей футболом або участі дітей в активностях, пов’язаних із футболом, незалежно від їхнього віку, статі, сексуальної орієнтації, етнічної приналежності, соціального походження, релігії та рівня здібностей або інвалідності.

Графіка УАФ

Такі ознайомчі семінари вже проведено для працівників УАФ, партнерських організацій, волонтерів соціальних дитячих проєктів тощо. УАФ уже розпочато роботу щодо інтеграції курсу з питань захисту дітей в навчальну програму для тренерів. Наступним етапом буде проведення ознайомчих вебінарів із питань захисту дітей для клубів ДЮФЛ.

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF