Головна arrow-right Новини arrow-right «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ» ПРОЙДУТЬ У МЕЖАХ ПАРТНЕРСЬКОГО ПРОЄКТУ ДАНСЬКОЇ РАДИ У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ ТА ФУНДАЦІЇ «ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ».
article-img

«ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ» ПРОЙДУТЬ У МЕЖАХ ПАРТНЕРСЬКОГО ПРОЄКТУ ДАНСЬКОЇ РАДИ У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ ТА ФУНДАЦІЇ «ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ».

«ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ» ПРОЙДУТЬ У МЕЖАХ ПАРТНЕРСЬКОГО ПРОЄКТУ ДАНСЬКОЇ РАДИ У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ ТА ФУНДАЦІЇ «ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ».

Актив «Відкритих уроків футболу» з представників регіональних асоціацій футболу та лідерів волонтерів долучився до ще одного партнерського проєкту Данської ради у справах біженців (DRC) та Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей».

Футбольна частина проєкту спрямована на психосоціальну підтримку дітей ВПО та місцевих дітей, що постраждали від війни, у шести громадах трьох західних областей України — Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької.

«Відкриті уроки футболу» включатимуть компоненти психологічної підтримки та навчання безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків — мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів, мін, надзвичайних ситуацій тощо. Завдяки партнерам у громадах-учасниках з’явиться велика кількість спортивного інвентарю та екіпіровки, які будуть використані для подальших регулярних занять із дітьми в межах проєкту.

Відкриті уроки футболу розпочалися за таким графіком:

9 липня — Львівська обл., Миколаїв;

12 липня — Івано-Франківська обл., Галич;

14 липня — Львівська обл., Буськ;

28 липня — Чернівецька обл., Сторожинецька ОТГ, Зруб-Комарівський;

30 липня — Івано-Франківська обл., Надвірна;

21 серпня — Чернівецька обл., Сторожинецька ОТГ, Панка.

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF