Головна arrow-right Новини arrow-right «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ» В МЕЖАХ ПРОЄКТУ DRC ТА ФУНДАЦІЇ «ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ» СТАРТУВАЛИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.
article-img

«ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ» В МЕЖАХ ПРОЄКТУ DRC ТА ФУНДАЦІЇ «ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ» СТАРТУВАЛИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

«ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ» В МЕЖАХ ПРОЄКТУ DRC ТА ФУНДАЦІЇ «ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ» СТАРТУВАЛИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

У межах партнерського проєкту Данської ради у справах біженців (DRC) та Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей» «Відкриті уроки футболу» надали психосоціальну підтримку дітям ВПО та місцевим дітям, що постраждали від війни, у Миколаєві Львівської області.

Прийняли проєкт місцевий ФК «Миколаїв» та його президент, депутат громади Микола Оприск, а також директор ДЮСШ Роман Чень. Футбольну частину проєкту забезпечила Львівська асоціація футболу під керівництвом УАФ.

Фото прес-служби УАФ

Координатори проєкту Євгеній Столітенко та Степан Понайда вручили командам-учасницям велику кількість футбольних м’ячів та спортивного інвентарю, а кожній дитині — футболку, бейсболку, браслет, диплом проєкту, а також набори для малювання.

Нагадаємо, що «Відкриті уроки футболу» включають також компоненти психологічної підтримки та навчання безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків — мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів, мін, надзвичайних ситуацій тощо.

У межах партнерського проєкту вони проходять за таким графіком:

9 липня — Львівська обл., Миколаїв;

12 липня — Івано-Франківська обл., Галич;

14 липня — Львівська обл., Буськ;

28 липня — Чернівецька обл., Сторожинецька ОТГ, Зруб-Комарівський;

30 липня — Івано-Франківська обл., Надвірна;

21 серпня — Чернівецька обл., Сторожинецька ОТГ, Панка.

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF