Головна arrow-right Новини arrow-right Вища ліга (U-17): Колос забиває вісім, КДЮСШ Чемпіон та ДЮСШ ФА Тернопіль — по шість.
article-img

Вища ліга (U-17): Колос забиває вісім, КДЮСШ Чемпіон та ДЮСШ ФА Тернопіль — по шість.

Вища ліга ДЮФЛУ (U-17): Колос забиває вісім, КДЮСШ Чемпіон та ДЮСШ ФА Тернопіль — по шість.

З-поміж матчів 11-го туру Вищої ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження) відзначаємо розгромну перемогу ковалівського Колоса над Спартою-Київ — 8:0, а також вікторію Металіста 1925 у грі з Авангардом — 3:2

Група 1

У першій групі відбулися всього три матчі 11-го туру. Відзначаємо розгромні перемоги КДЮСШ Чемпіон над Арсеналом та Колоса над Спартою-Київ. Каноніри й спартанці нічого не змогли протиставити своїм опонентам і тільки пропускали.

У ще одному поєдинку Діназ переграв Локомотив — 2:1.

Единственный телеграм-канал о детско-юношеском и молодежном футболе. Подписывайтесь @goldtalant

Тур 11

16.11.2020

ФА Арсенал (Київ) — КДЮСШ Чемпіон (Київ) — 0:6

Діназ (Вишгород) — Локомотив (Київ) — 2:1 (відео)

18.11.2020

Спарта-Київ — Колос (Ковалівка) — 0:8

28.03.2021

КОДЮСШ (Щасливе) — Юність (Чернігів), Десна (Чернігів) — Полісся (Житомир).

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)1172235:11230.0000
2Полісся (Житомир) (3)971137:14220.0000
3Діназ (Вишгород) (2396)1162319:12200.0000
4Колос (Ковалівка) (2625)1161427:19190.0000
5Юність (Чернігів) (53)961236:14190.0000
6КОДЮСШ (Щасливе) (55)1042425:23140.0000
7ФА Арсенал (Київ)1132626:38110.0000
8Локомотив (Київ) (139)1124516:23100.0000
9Десна (Чернігів) (49)1031619:32100.0000
10Спарта-Київ (Київ) (30001367)1100118:6200.0000

Група 2

У другій групі Металіст 1925 на виїзді у результативному матчі переграв Авангард — 3:2. У складі Авангарда забивали Рижков та Кліменко, за харків’ян відзначилися Строй, Дегтярьов та Карабута.

Восток та Майстри м’яча видали гольову феєрію, на один більше забили “майстри”

Ворскла та Кремінь зіграють 20 листопада.

Інші два матчі пройдуть  в березні 2021 року.

Тур 11

15.11.2020

Авангард (Краматорськ) — Металіст 1925 (Харків) — 2:3

18.11.2020

Восток (Харків) — Майстер м`яча (Харків) — 4:5

20.11.2020

Ворскла (Полтава) — Кремінь (Кременчук)

28.03.2021

Барса (Суми) — ДЮСШ-2 (Дніпро), МДЮСШ (Дніпро) — Молодь (Полтава).

1Металіст 1925 (Харків) (22004952)1183036:9270.0000
2Барса (Суми) (51)980136:9240.0000
3ДЮФШ ФК Ворскла (Полтава) (294)962138:5200.0000
4Авангард (Краматорськ) (867)1061347:20190.0000
5МФК Кремінь (Кременчук) (173)1052337:17170.0000
6Майстер м`яча (Харків) (22004204)1151526:27160.0000
7Молодь (Полтава) (212)72149:1770.0000
8МДЮСШ (Дніпро) (2138)1020818:4060.0000
9Восток (Харків) (2389)91088:3530.0000
10ДЮСШ-2 (Дніпро) (2493)1000104:8000.0000

Група 3

Найбільшу кількість матчів у турі було зіграно саме у третій групі. У найбільш цікавому та інтригуючому протистоянні Одеса переграла ДЮСШ Херсон — 3:2.

У двох інших матчах команди забивали лише по одному м’ячу. ДЮСШ-1-Кривбас-84 мінімально переграла СДЮШОР Черкаси, а Гірник виявився сильнішим за Олександрію-Аметист.

Два інших матчі туру пройдуть в березні 2021 року.

Тур 11

15.11.2020

Одеса — ДЮСШ Херсон — 3:2

16.11.2020

СДЮШОР Черкаси — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — 0:1

Гірник (Кривий Ріг) — Олександрія-Аметист (Олександрія) — 1:0

28.03.2021

Зірка (Кропивницький) — Дніпро-80 (Черкаси), Освіта (Херсон) — СДЮСШОР Миколаїв.

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1Гірник (Кривий Ріг) (462)1091033:2280.0000
2Олекс.-Аметист (Олександрія) (1608)1072121:4230.0000
3ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) (65)1153318:11180.0000
4Дніпро-80 (Черкаси) (57)1051411:10160.0000
5СДЮСШОР Миколаїв (Миколаїв) (83)851218:6160.0000
6ФК Одеса (Одеса) (2566)1143419:18150.0000
7Зірка (Кропивницький) (97)1042419:21140.0000
8ДЮСШ Херсон (Херсон) (22004986)1115512:2580.0000
9Освіта (Херсон) (180)101188:3840.0000
10СДЮШОР Черкаси (Черкаси) (59)1101105:2910.0000

Група 4

Відзначаємо розгромну перемогу ДЮСШ ФА Тернопіль над Покровою — 6:0. Для колективу із Тернополя це шоста у сезоні перемога.

У ще одному матчі туру Янтарний та Поділля м’ячів не забивали.

Інші матчі групи заплановані на березень 2021 року.

Тур 11

13.11.2020

Янтарний (Новояворівськ) — Поділля (Хмельницький) — 0:0

15.11.2020

ДЮСШ ФА Тернопіль — Покрова (Львів) — 6:0 (відео)

28.03.2021

ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ) — ДЮСШ Верес (Рівне), КОЛІФКС (Костопіль) — Буковина (Чернівці), СДЮСШОР (Ужгород) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ).

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1ДЮСШ ФА Тернопіль (Тернопіль) (33)861131:8190.0000
2СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) (37)651017:6160.0000
3Буковина (Чернівці) (196)641116:5130.0000
4СДЮСШОР (Ужгород) (32)540112:4120.0000
5Поділля (Хмельницький) (40)924310:9100.0000
6ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ)62135:870.0000
7ДЮСШ Верес (Рівне) (42)62139:1870.0000
8ФК Янтарний (Новояворівськ) (2555)90453:2340.0000
9Покрова (Львів) (1842)90276:2620.0000
10КОЛІФКС (Костопіль) (1605)20112:410.0000

Джерело : https://goldtalant.com.ua/?p=120015

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF