Головна arrow-right Новини arrow-right Зірка U-14 не подужала черкаську СДЮШОР і втратила лідерство у групі Вищої ліги ДЮФЛУ.
article-img

Зірка U-14 не подужала черкаську СДЮШОР і втратила лідерство у групі Вищої ліги ДЮФЛУ.

Зірка U-14 не подужала черкаську СДЮШОР і втратила лідерство у групі Вищої ліги ДЮФЛУ.

Із загальної кількості матчів 10-го туру Вищої ліги ДЮФЛУ серед команд U-14 (футболісти 2007 року народження) відразу вісім поєдинків будуть зіграні вже у 2021 році. З-поміж зіграних відзначаємо нищівну перемогу Кременя над ДЮСШ-2 — 9:1, а також результативну нічию у грі Зірки та СДЮШОР Черкаси — 2:2. Через втрату залікових пунктів Зірка опустилася на друге місце у своїй групі

Група 1

Спарта-Київ у непростому та напруженому протистоянні мінімально переграла Десну — 1:0. Звертаємо увагу на перемогу Діназу у грі з КДЮСШ Чемпіон. Колектив із Вишгорода переграв свого суперника з рахунком 2:0.

У ще одному матчі групи Арсенал виявився сильнішим за Колос — 2:1. За киян забивали Середюк та Лук’янчук, а у складі Колосу відзначився Кальченко.

Матч між КОДЮСШ та Локомотив пройде 25-го листопада, а протистояння лідера групи Юності та Полісся заплановане на березень 2021 року.

Тур 10

08.11.2020

Спарта-Київ — Десна (Чернігів) — 1:0

ФА Арсенал (Київ) — Колос (Ковалівка) — 2:1

Діназ (Вишгород) — КДЮСШ Чемпіон (Київ) — 2:0 (відео)

25.11.2020

КОДЮСШ (Щасливе) — Локомотив (Київ),

21.03.2021

Юність (Чернігів) — Полісся (Житомир).

Тур 8

11.11.2020

Колос (Ковалівка) — КОДЮСШ (Щасливе) — 2:0

Десна (Чернігів) — Діназ (Вишгород) — 0:1

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1Юність (Чернігів) (53)980136:10240.0000
2КДЮСШ Чемпіон (Київ) (1953)970220:11210.0000
3ФА Арсенал (Київ)1052319:7170.0000
4Діназ (Вишгород) (2396)1050520:15150.0000
5Полісся (Житомир) (3)942315:13140.0000
6Десна (Чернігів) (49)1041513:16130.0000
7Локомотив (Київ) (139)931515:25100.0000
8Спарта-Київ (Київ) (30001367)102356:1690.0000
9Колос (Ковалівка) (2625)102359:1490.0000
10КОДЮСШ (Щасливе) (55)81073:2930.0000

Наступний тур (11)

15.11.2020

Юність (Чернігів) — Спарта-Київ, Локомотив (Київ) — Діназ (Вишгород), КДЮСШ Чемпіон (Київ) — ФА Арсенал (Київ), Колос (Ковалівка) — Десна (Чернігів)

28.03.2021

Полісся (Житомир) — КОДЮСШ (Щасливе).

Група 2

Лідер групи МФК Кремінь просто познущався над ДЮСШ-2. Матч завершився нищівною перемогою кременчузького колективу — 9:1. Звертаємо увагу на впевнену перемогу ДЮФШ ФК Ворскла над харківськими Майстрами м’яча — 3:0.

МДЮСШ досить несподівано переграла сумську Барсу — 1:0.

У ще одному матчі групи Металіст 1925 та Восток м’ячів не забивали — 0:0.

Гра між Авангардом та Молодь(Полтава) пройде навесні 2021 року.

Тур 10

08.11.2020

МДЮСШ (Дніпро) — Барса (Суми) — 1:0

Восток (Харків) — Металіст 1925 (Харків) — 0:0

Ворскла (Полтава) — Майстер м`яча (Харків) — 3:0

Кремінь (Кременчук) — ДЮСШ-2 (Дніпро) — 9:1

24.03.2021

Авангард (Краматорськ) — Молодь (Полтава).

Тур 7

11.11.2020

Ворскла (Полтава) — Барса (Суми) — 1:1

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1МФК Кремінь (Кременчук) (173)1061333:15190.0000
2Барса (Суми) (51)861112:3190.0000
3Металіст 1925 (Харків) (22004952)952219:5170.0000
4Авангард (Краматорськ) (867)850311:10150.0000
5МДЮСШ (Дніпро) (2138)1042416:17140.0000
6ДЮФШ ФК Ворскла (Полтава) (294)832319:10110.0000
7Восток (Харків) (2389)831411:20100.0000
8Майстер м`яча (Харків) (22004204)103169:15100.0000
9Молодь (Полтава) (212)73049:1590.0000
10ДЮСШ-2 (Дніпро) (2493)1010911:4030.0000

Наступний тур (11)

15.11.2020

Кремінь (Кременчук) — МДЮСШ (Дніпро), ДЮСШ-2 (Дніпро) — Ворскла (Полтава), Майстер м`яча (Харків) — Восток (Харків), Металіст 1925 (Харків) — Авангард (Краматорськ)

28.03.2021

Молодь (Полтава) — Барса (Суми).

Група 3

Херсонська Освіта у дербі здобула надзвичайно ажливу перемогу над ДЮСШ Херсон — 2:0. Завдяки цій перемозі освітяни вийшли на перше місце у групі.

Лідер групи за підсумками 9-ти турів Зірка оступилася у Черкасах. Кропивницький колектив не зміг переграти СДЮШОР Черкаси — 2:2.

ФК Одеса без особливих труднощів переграла ДЮСШ-1-Кривбас-84 — 2:0. Завдяки цій перемозі одесити наблизилися на відстань одного залікового пункта до трійки лідерів. Відзначаємо результативність Кирила Бурлакова, який вже встиг забити 10-ть м’ячів.

Гра між Гірником та СДЮСШОР Миколаїв пройде навесні 2021 року.

Фото cherkassy-sport.com.

Тур 10

08.11.2020

СДЮШОР Черкаси — Зірка (Кропивницький) — 2:2

Одеса — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — 2:0

Освіта (Херсон) — ДЮСШ Херсон — 2:0

Олександрія-Аметист — Дніпро-80 (Черкаси) — 2:3

24.03.2021

Гірник (Кривий Ріг) — СДЮСШОР Миколаїв.

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1Освіта (Херсон) (180)1080219:10240.0000
2Зірка (Кропивницький) (97)1072124:8230.0000
3СДЮШОР Черкаси (Черкаси) (59)1052315:12170.0000
4ФК Одеса (Одеса) (2566)1051420:14160.0000
5ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) (65)1050519:14150.0000
6Дніпро-80 (Черкаси) (57)1042411:11140.0000
7Олекс.-Аметист (Олександрія) (1608)942328:19140.0000
8СДЮСШОР Миколаїв (Миколаїв) (83)83056:1090.0000
9Гірник (Кривий Ріг) (462)91178:2740.0000
10ДЮСШ Херсон (Херсон) (22004986)100283:2820.0000

Наступний тур (11)

15.11.2020

Олександрія-Аметист — СДЮШОР Черкаси, Дніпро-80 (Черкаси) — Гірник (Кривий Ріг), ДЮСШ Херсон — Одеса, ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — Зірка (Кропивницький)

28.03.2021

СДЮСШОР Миколаїв — Освіта (Херсон).

Група 4

У західній групі відбувся лише один матч 10-го туру. Поділля на виїзді мінімально переграло ДЮСШ ФА Тернопіль — 1:0. Завдяки цій перемозі Поділля змогло обійти колектив із Тернополя і вийти на перше місце. Проте, у ДЮСШ ФК Тернопіль залишається гра у запасі.

Всі інші матчі туру пройдуть навесні 2021 року.

Тур 10

08.11.2020

ДЮСШ ФА Тернопіль — Поділля (Хмельницький) — 0:1 (відео)

24.03.2021

КОЛІФКС (Костопіль) — ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ), Янтарний (Новояворівськ) — Буковина (Чернівці), СДЮСШОР (Ужгород) — Покрова (Львів), СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — ДЮСШ Верес (Рівне).

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1Поділля (Хмельницький) (40)751111:6160.0000
2ДЮСШ ФА Тернопіль (Тернопіль) (33)650119:2150.0000
3СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) (37)74217:2140.0000
4Буковина (Чернівці) (196)633012:1120.0000
5СДЮСШОР (Ужгород) (32)430111:290.0000
6ДЮСШ Верес (Рівне) (42)72238:980.0000
7ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ)61235:950.0000
8ФК Янтарний (Новояворівськ) (2555)81162:1940.0000
9КОЛІФКС (Костопіль) (1605)21011:530.0000
10Покрова (Львів) (1842)90187:2810.0000

Наступний тур (11)

15.11.2020

Покрова (Львів) — ДЮСШ ФА Тернопіль, Поділля (Хмельницький) — Янтарний (Новояворівськ)

28.03.2021

СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — КОЛІФКС (Костопіль), ДЮСШ Верес (Рівне) — СДЮСШОР (Ужгород), Буковина (Чернівці) — ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ).

Джерело : https://goldtalant.com.ua/?p=119609

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF