Головна arrow-right Всі премії arrow-right Золотий м’яч сезону 2016-2017
article-img

Золотий м’яч сезону 2016-2017

Вперше в історії українського футболу 30 листопада 2017 року відбулася урочиста церемонія нагородження “Золотий м’яч” для лауреатів сезону-2016/2017 Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Спеціальними нагородами відзначали кращих футболістів в кожній віковій категорії та обирали найкращого тренера. Ведучими урочистої церемонії стали представники телеканалів “Футбол 1″/”Футбол 2” Віталій Плецан і Алла Бублій, а почесними гостями які і нагороджували […]

Вперше в історії українського футболу 30 листопада 2017 року відбулася урочиста церемонія нагородження “Золотий м’яч” для лауреатів сезону-2016/2017 Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Спеціальними нагородами відзначали кращих футболістів в кожній віковій категорії та обирали найкращого тренера.

Ведучими урочистої церемонії стали представники телеканалів “Футбол 1″/”Футбол 2” Віталій Плецан і Алла Бублій, а почесними гостями які і нагороджували переможців і номінантів – президент Федерації футболу України Андрій Павелко, президент ДЮФЛУ Віталій Борт, відомі в минулому гравці збірних СРСР і України, експерт програми “Головна команда” В’ячеслав Шевчук, Андрій Воробей, Сергій Кривцов, Максим Малишев, Георгій Бущан, Олег Гусєв, Віталій Буяльський, Володимир Безсонов, Вадим Євтушенко,Олексій Михайличенко, Володимир Трошкін.

«Це нормально і так повинно бути. Тут діти U-14, а це дуже молодий вік, і діти повинні розуміти, що вони це роблять не тільки для себе, а їх бачать і цінують, щоб у них була мета. Цей маленький “Золотий м’яч” повинен стимулювати до зростання і до прагнення взяти справжній “Золотий м’яч”. В Україні його отримували три людини, то чому його не можуть отримати інші?” – розповів ведучий “Футбол NEWS” Віталій Плецан.

«Сьогодні подвійно було приємно, що нагороди вручали імениті легенди українського футболу. Була енергія можливостей, яка повинна передавати ФФУ для розвитку футболу, зокрема, дитячо-юнацького. Дай Бог, щоб наші таланти поповнили лави юнацької та молодіжної збірної і, звісно, національної збірної, від якої всі ми чекаємо успіху на міжнародній арені”, – сказав президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Переможці молодіжного “Золотого м’яча” України

Категорія U-14. Кращий гравець оборонного плану – Марк Мампассі (“Шахтар”),

 Кращий гравець атакуючого плану – Назар Волошин (“Динамо”).

Категорія U-15. Кращий гравець оборонного плану – Ілля Забарний (“Динамо”),

Кращий гравець атакуючого плану – Артем Кулаковський (“Динамо”).

Категорія U-16. Кращий гравець оборонного плану – Анатолій Трубін (воротар, “Шахтар”).

Кращий гравець атакуючого плану – Михайло Мудрик (“Шахтар”).

Категорія U-17. Кращий гравець оборонного плану – Богдан Білошевскій

(“Динамо”)

Кращий гравець атакуючого плану – Владислав Супряга (“Дніпро”).

Категорія U-19. Кращий гравець оборонного плану – Ілля Нікітенко (“Черкаський Дніпро”)

кращий гравець атакуючого плану – Олексій Передерія (“Черкаський Дніпро”).

кращий тренер – Олексій Дроценко (“Динамо”).

panel-link panel-link print-img Print pdf-img PDF