Рятувальний вертоліт над лижниками на схилі Чорногірського хребта після лавини в Карпатах

Лавина в Карпатах зачепила лижників: є постраждалий

На схилі Чорногірського хребта в Карпатах зійшла лавина. Група лижників опинилася в епіцентрі. Один чоловік постраждав.

За повідомленням джерела.

Деталі інциденту

Лавина обрушилася саме тоді, коли лижники каталися на схилі. Одного з них повністю засипало снігом. Друзі оперативно відкопали постраждалого. Інші уникнули серйозних травм.

«Наразі відомо, що одну людину накрило повністю. Але друзі встигли його відкопати. Іншим вдалося дивом уникнути серйозних наслідків», — цитує джерело.

Рятувальники наголошують: 1–2 березня через потепління у високогір’ї тримається значна лавинна небезпека третього рівня. Туристам радять уникати ризикованих зон.

Раніше в горах Каліфорнії поблизу озера Тахо сталася найсмертоносніша лавина в США за останні 45 років. Вона забрала життя щонайменше восьми лижників. Рятувальники борються з погодними умовами та поганою видимістю. Деякі лижники вижили. Одна особа зникла безвісти.

More From Author

Аналітики звітують про обмежені ресурси Росії для допомоги Ірану

Росія безсила допомогти Ірану: аналітики вказали слабкості

Рожеві фламінго в НПП «Тузлівські лимани» на Одещині

Рожеві фламінго повернулися на Одещину: перші кадри

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Останні коментарі

No comments to show.

Категорії