Поліцейські біля тіла померлого чоловіка на снігу під час затримання на Оболоні у Києві

Смерть під час затримання у Києві: версія поліції

У Києві під час затримання патрульними поліцейськими помер чоловік. Трагедія сталася вночі 8 лютого, під час комендантської години на Оболоні.

Обставини інциденту

Поліція прибула на місце за скаргами громадян. Група людей розпивала алкоголь на дитячому майданчику, порушуючи громадський порядок і правила комендантської години.

Один із чоловіків почав погрожувати інспекторам і не реагував на зауваження. Патрульні застосували фізичну силу та наділи кайданки.

Раптово чоловіку стало зле — він знепритомнів. Поліцейські негайно зняли кайданки, поклали його в стабільне бокове положення, викликали бригаду швидкої та надавали домедичну допомогу до її прибуття.

Наслідки та розслідування

Медична бригада приїхала на місце, але попри реанімаційні заходи, чоловіка врятувати не вдалося. Судово-медична експертиза встановила причину смерті — хворобу серця.

Обставини трагедії з’ясовують. Відомості внесено до ЄРДР за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України — перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.

Раніше поліція затримала трьох військовослужбовців ТЦК, підозрюваних у жорстокому побитті 55-річного жителя Дніпра. Через отримані травми чоловік помер.

More From Author

Фрідріх Мерц і Еммануель Макрон на переговорах щодо ядерної парасольки в Мюнхені

Мерц розпочав переговори з Макроном про “ядерну парасольку”

Аварійні бригади Києва ремонтують теплотрасу після ворожої атаки

Київ: опалення відновлено у 400 будинках після атаки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Останні коментарі

No comments to show.

Категорії