Удар по Криму
Сили спеціальних операцій Збройних сил України провели серію точних атак на стратегічні об’єкти російських військ в окупованих регіонах. FPV-дрони уразили ключові елементи тилової інфраструктури ворога.
У районі населеного пункту Пасічне в Автономній Республіці Крим українські дрони-камікадзе виявили й атакували майданчик зберігання ракет для оперативно-тактичних комплексів «Іскандер». Влучання спричинили потужні детонації. Це свідчить про знищення значних запасів дорогого озброєння.
Атака на Запоріжжі та підсумки
На Запорізьщині, поблизу села Високе, FPV-дрони знищили пункт управління безпілотниками підрозділу «Рубікон». Кілька ударів вивели з ладу систему дистанційного пілотування, яку росіяни застосовували для координації атак.
З 9 по 14 лютого спецпризначенці ЗСУ уразили понад десять пріоритетних цілей у глибокому тилу противника. Серед них — місця скупчення особового складу, склади пального й боєприпасів, а також парки військової техніки на тимчасово окупованих територіях.