Хокеїст Юрій Орлов у формі Shernovts Kings на льодовому майданчику

Київ прощається з хокеїстом Юрієм Орловим, загиблим від ракетного удару

У Києві 17 травня попрощалися з 30-річним хокеїстом Юрієм Орловим. Він загинув 14 травня, коли російська ракета влучила в житловий будинок у Дарницькому районі. Спортсмена разом із дівчиною знайшли під завалами. Тоді загинули 24 людини.

Слова друзів і партнерів

На церемонію прийшли рідні, друзі та одноклубники. Партнер по команді Віталій Глієвий розповів, що Орлов завжди підтримував інших і залишався спокійним. «Він завжди був усміхненим, позитивним і простим у спілкуванні. Як капітан команди — допомагав партнерам і ніколи не зривався на інших», — сказав Глієвий. Однокласник Євген Горбань пригадав, що з дитинства Юрій мріяв стати професійним спортсменом. «Він був доброю людиною і дуже добре навчався. Його ціллю завжди було стати відомим спортсменом. І він цього досяг», — зазначив Горбань. Друг дитинства Олексій Волков назвав Орлова «доброю душею» і згадав спільні спортивні перемоги. У Юрія залишилися батько та брати.

Кар’єра та обстріл Києва

Орлов грав у хокей за команди «Крижинка-Компаньон» та «Дженералз», провів 66 матчів, закинув 7 шайб і віддав 5 передач. Згодом перейшов у флорбол і виступав за Київський флорбольний клуб. Голова клубу Євген Гулечко описав його як щиру та віддану людину. У ніч на 14 травня Росія завдала масштабного удару по Києву. Одна з ракет зруйнувала під’їзд багатоповерхівки. Серед загиблих — троє дівчаток 12, 15 і 17 років. У п’ятницю 15 травня в столиці оголосили День жалоби.

More From Author

Не завжди після дощу: коли найкраще йти в ліс по гриби

Дрон ЗСУ вражає прикордонний корабель РФ проєкту 10410 в Каспійську

Дрони ЗСУ вдарили по кораблю РФ у Дагестані за 986 км від фронту

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Останні коментарі

No comments to show.

Категорії