Путін у роздумах на тлі солдатів і вибухів на фронті

Путін опинився між двох вогнів: у Кремля залишився єдиний вихід, але дуже ризикований

Росії дедалі важче набирати охочих на війну. Щоб компенсувати величезні втрати армії, Кремль вигадує нові «заохочення» для населення, однак і цього вже недостатньо.

Як Кремль заманює росіян на фронт

Політтехнолог Михайло Шейтельман зазначив, що соціальні бонуси досі залучають частину росіян. У багатьох родинах обговорюють можливість піти воювати в обмін на списання іпотеки. Водночас старі борги вже не мотивують, тому потрібні нові стимули. Проте, за словами експерта, з цим у Росії проблеми: виплати за мобілізацію в деяких регіонах впали в десять разів через брак коштів у бюджетах.

Це зменшує кількість добровольців. Росіяни дедалі чіткіше розуміють, що згода воювати означає ризик для життя.

Чи ризикне Путін оголосити загальну мобілізацію

Генерал армії Микола Маломуж наголосив, що темпи поточної мобілізації не покривають втрат. Повна мобілізація призведе до конфлікту з суспільством, де все більше людей виступають проти війни, а навіть еліта розчарована. Тому Кремль, імовірно, продовжить часткову та приховану мобілізацію, а також набір іноземців. Це не дасть достатніх сил для зміни ситуації на фронті.

Полковник Роман Світан додав, що Росія щороку готує близько 300 тисяч строковиків. Щоб утримати баланс у 700 тисяч військових на окупованих територіях, доведеться вдатися до примусової мобілізації 300–400 тисяч осіб, можливо, вже на початку літа. Єдиний механізм поповнення втрат — примусова мобілізація, оскільки фінансовий рекрутинг вичерпується.

Сили оборони щодня знищують близько тисячі російських військових. Загальні втрати Росії від початку повномасштабного вторгнення наближаються до 1,4 мільйона осіб. Ситуація для Кремля ускладнюється, адже ресурси обмежені, а втрати зростають.

More From Author

Ліниві чебуреки в лаваші з сирною начинкою на білій тарілці

Ваші рідні цілуватимуть за ці чебуреки руки: лінивий рецепт у лаваші

ССО відзначають 10-річчя виконанням хіта Івасюка

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Останні коментарі

No comments to show.

Категорії