Уряд скасував обмеження на виїзд для всіх жінок-держслужбовців

З 20 травня в Україні набрали чинності оновлені правила перетину державного кордону. Обмеження на виїзд для жінок, які працюють у державних органах, скасовано повністю.

Які зміни набули чинності

Нові норми поширюються на всі посади в державних органах, органах місцевого самоврядування, судах та державних підприємствах. Жінки тепер можуть виїжджати за кордон у службові відрядження без додаткових дозволів чи обмежень. Прикордонники вже застосовують ці правила на пунктах пропуску.

Раніше, 11 травня, уряд спростив виїзд для більшості жінок-посадовиць, однак зберіг обмеження для ключових керівних посад. Постановою від 15 травня 2026 року № 623 Кабмін остаточно скасував усі заборони. Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що рішення ухвалили 6 травня 2026 року. За інформацією джерела, прикордонна служба вже фіксує перші випадки застосування нових правил.

More From Author

Дрон з Іраку ледь не влучив в АЕС ОАЕ: МАГАТЕ попереджає про ядерну загрозу

Путін заговорив про кінець “СВО”: роль України

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Останні коментарі

No comments to show.

Категорії